Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Swim Open Stockholm 2019
Stevne
Stevnenavn:
Swim Open Stockholm 2019
Fra dato:
12.04.2019
Til dato:
15.04.2019
NSF Stevne Id:
0000032038
Arrangørnavn:
Svenske simforbundet
Stevnested:
Stockholm
Bassengnavn:
Eriksdalsbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Utenlandsk stevne
Påmelding
Påmeldingsfrist:
08.03.2019
Kvalperiode start:
01.01.2018
Kvalperiode slutt:
07.03.2019
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen14.49,67
938p
13.04.2019
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri14.49,6793813.04.201950m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.45,11
918p
15.04.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.45,1191815.04.201950m 
[Utvid]33.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.46,96
911p
12.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.46,9691112.04.201950m 
[Utvid]44.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.47,98
899p
12.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.47,9889912.04.201950m 
[Utvid]55.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.53,54
870p
13.04.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.53,5487013.04.201950mD
[Utvid]66.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.59,79
861p
15.04.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley1.59,7986115.04.201950m 
[Utvid]77.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,10
859p
13.04.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,1085913.04.201950m 
[Utvid]88.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas52,46
856p
13.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly52,4685613.04.201950m 
[Utvid]99.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.52,13
852p
15.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.52,1385215.04.201950mD
[Utvid]1010.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas23,73
844p
12.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly23,7384412.04.201950m 
[Utvid]1111.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,65
842p
12.04.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,6584212.04.201950m 
[Utvid]1111.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.27,27
842p
14.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.27,2784214.04.201950m 
[Utvid]1313.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,54
841p
13.04.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,5484113.04.201950m 
[Utvid]1414.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.14,43
836p
12.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1996200m Bryst2.14,4383612.04.201950m 
[Utvid]1515.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,83
833p
12.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,8383312.04.201950m 
[Utvid]1515.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.01,14
833p
15.04.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.01,1483315.04.201950m 
[Utvid]1717.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,77
832p
12.04.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,7783212.04.201950m 
[Utvid]1818.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas53,06
827p
13.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly53,0682713.04.201950m 
[Utvid]1919.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,98
818p
12.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,9881812.04.201950m 
[Utvid]2020.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey2.15,57
815p
12.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1996200m Bryst2.15,5781512.04.201950m 
[Utvid]2121.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.55,76
813p
13.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.55,7681313.04.201950mD
[Utvid]2222.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.15,35
809p
14.04.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.15,3580914.04.201950m 
[Utvid]2323.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,38
807p
14.04.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,3880714.04.201950m 
[Utvid]2323.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie55,67
807p
14.04.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg55,6780714.04.201950m 
[Utvid]2525.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,13
803p
12.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,1380312.04.201950m 
[Utvid]2626.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.13,63
800p
14.04.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.13,6380014.04.201950m 
[Utvid]2727.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.29,93
798p
14.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.29,9379814.04.201950m 
[Utvid]2828.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.30,03
797p
14.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.30,0379714.04.201950m 
[Utvid]2929.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.57,40
796p
12.04.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.57,4079612.04.201950m 
[Utvid]3030.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug15.40,27
794p
13.04.2019
1500m Fri
Stavanger SK19971500m Fri15.40,2779413.04.201950m 
[Utvid]3131.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.57,84
792p
12.04.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.57,8479212.04.201950m 
[Utvid]3232.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie56,07
790p
14.04.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg56,0779014.04.201950m 
[Utvid]3232.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.00,59
790p
14.04.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2000200m Butterfly2.00,5979014.04.201950m 
[Utvid]3434.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,62
789p
15.04.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,6278915.04.201950m 
[Utvid]3434.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,75
789p
14.04.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,7578914.04.201950m 
[Utvid]3636.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.14,33
787p
14.04.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.14,3378714.04.201950m 
[Utvid]3737.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,30
786p
13.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,3078613.04.201950mD
[Utvid]3838.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.17,29
785p
12.04.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.17,2978512.04.201950m 
[Utvid]3939.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.01,08
781p
14.04.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2000200m Butterfly2.01,0878114.04.201950m 
[Utvid]4040.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,19
780p
15.04.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,1978015.04.201950m 
[Utvid]4040.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski50,96
780p
14.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri50,9678014.04.201950m 
[Utvid]4242.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.31,18
779p
14.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.31,1877914.04.201950m 
[Utvid]4343.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,73
778p
15.04.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,7377815.04.201950m 
[Utvid]4343.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.50,87
778p
13.04.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.50,8777813.04.201950m 
[Utvid]4545.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel1.51,06
774p
13.04.2019
200m Fri
Stavanger SK1999200m Fri1.51,0677413.04.201950m 
[Utvid]4545.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug8.12,30
774p
15.04.2019
800m Fri
Stavanger SK1997800m Fri8.12,3077415.04.201950m 
[Utvid]4747.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.18,07
772p
12.04.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.18,0777212.04.201950m 
[Utvid]4848.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,46
771p
13.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,4677113.04.201950mD
[Utvid]4949.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.00,56
768p
13.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.00,5676813.04.201950m 
[Utvid]5050.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,25
760p
15.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,2576015.04.201950m 
[Utvid]5151.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,58
759p
12.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,5875912.04.201950m 
[Utvid]5252.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,53
752p
15.04.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,5375215.04.201950m 
[Utvid]5252.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.04,20
752p
12.04.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.04,2075212.04.201950m 
[Utvid]5252.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.18,63
752p
14.04.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.18,6375214.04.201950m 
[Utvid]5252.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.01,91
752p
12.04.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri4.01,9175212.04.201950m 
[Utvid]5656.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia54,84
749p
13.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2001100m Butterfly54,8474913.04.201950m 
[Utvid]5757.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.52,35
748p
12.04.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.52,3574812.04.201950mD
[Utvid]5858.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.53,49
747p
13.04.2019
400m Individuell medley
SK Team Sør2001400m Individuell medley4.53,4974713.04.201950m 
[Utvid]5959.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.01,15
746p
13.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.01,1574613.04.201950m 
[Utvid]5959.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,68
746p
15.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,6874615.04.201950m 
[Utvid]5959.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen1.52,46
746p
12.04.2019
200m Fri
Lambertseter SK1996200m Fri1.52,4674612.04.201950mD
[Utvid]6262.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas54,96
744p
14.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly54,9674414.04.201950mD
[Utvid]6262.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl8.54,90
744p
15.04.2019
800m Fri
SK Team Sør2001800m Fri8.54,9074415.04.201950m 
[Utvid]6464.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.10,82
742p
15.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.10,8274215.04.201950m 
[Utvid]6464.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug4.03,06
742p
15.04.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri4.03,0674215.04.201950mD
[Utvid]6666.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,78
741p
12.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,7874112.04.201950m 
[Utvid]6666.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.03,13
741p
13.04.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.03,1374113.04.201950m 
[Utvid]6666.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø2.19,94
741p
12.04.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2001200m Bryst2.19,9474112.04.201950m 
[Utvid]6969.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,68
740p
15.04.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,6874015.04.201950m 
[Utvid]6969.
Mats Andersen
Lambertseter SK
Mats Andersen4.03,23
740p
12.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK2000400m Fri4.03,2374012.04.201950m 
[Utvid]7171.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie24,80
739p
12.04.2019
50m Butterfly
Bergensvømmerne199550m Butterfly24,8073912.04.201950m 
[Utvid]7171.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,80
739p
12.04.2019
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,8073912.04.201950m 
[Utvid]7373.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,71
738p
15.04.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,7173815.04.201950m 
[Utvid]7373.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.03,21
738p
13.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.03,2173813.04.201950m 
[Utvid]7575.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen51,91
737p
14.04.2019
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri51,9173714.04.201950m 
[Utvid]7575.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.29,88
737p
14.04.2019
400m Individuell medley
Bergensvømmerne1999400m Individuell medley4.29,8873714.04.201950m 
[Utvid]7777.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,75
735p
15.04.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,7573515.04.201950m 
[Utvid]7878.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden1.01,48
734p
13.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly1.01,4873413.04.201950m 
[Utvid]7979.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.05,27
733p
12.04.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.05,2773312.04.201950m 
[Utvid]8080.
Jenny Marie Halden
Bærumsvømmerne
Jenny Marie Halden26,26
732p
14.04.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,2673214.04.201950m 
[Utvid]8181.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.55,61
731p
13.04.2019
400m Individuell medley
SK Team Sør2001400m Individuell medley4.55,6173113.04.201950m 
[Utvid]8181.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug8.21,79
731p
13.04.2019
800m Fri
Stavanger SK1997800m Fri8.21,7973113.04.201950mD
[Utvid]8383.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen32,64
730p
13.04.2019
50m Bryst
Lambertseter SK200150m Bryst32,6473013.04.201950m 
[Utvid]8383.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia52,09
730p
14.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,0973014.04.201950m 
[Utvid]8585.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg27,14
729p
12.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly27,1472912.04.201950m 
[Utvid]8686.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia23,24
728p
15.04.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri23,2472815.04.201950m 
[Utvid]8686.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,84
728p
15.04.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,8472815.04.201950m 
[Utvid]8686.
Mats Andersen
Lambertseter SK
Mats Andersen16.08,05
728p
13.04.2019
1500m Fri
Lambertseter SK20001500m Fri16.08,0572813.04.201950m 
[Utvid]8989.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen28,85
727p
13.04.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst28,8572713.04.201950mD
[Utvid]8989.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.20,24
727p
14.04.2019
200m Individuell medley
Lambertseter SK1999200m Individuell medley2.20,2472714.04.201950m 
[Utvid]9191.
Brian Benzing
OI Svømming
Brian Benzing28,86
726p
15.04.2019
50m Bryst
OI Svømming200150m Bryst28,8672615.04.201950m 
[Utvid]9191.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,87
726p
15.04.2019
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,8772615.04.201950m 
[Utvid]9191.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen2.04,52
726p
12.04.2019
200m Rygg
OI Svømming2001200m Rygg2.04,5272612.04.201950m 
[Utvid]9494.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.11,38
725p
14.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.11,3872514.04.201950mD
[Utvid]9494.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.53,54
725p
13.04.2019
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.53,5472513.04.201950m 
[Utvid]9696.
Nikolai Sørebø
Bergensvømmerne
Nikolai Sørebø1.03,62
724p
13.04.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne2001100m Bryst1.03,6272413.04.201950m 
[Utvid]9797.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia52,26
723p
14.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri52,2672314.04.201950m 
[Utvid]9898.
Jolann Bovey
Lambertseter SK
Jolann Bovey28,92
722p
15.04.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199650m Bryst28,9272215.04.201950m 
[Utvid]9999.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.11,49
721p
15.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.11,4972115.04.201950m 
[Utvid]9999.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.05,98
721p
12.04.2019
200m Fri
SK Team Sør2001200m Fri2.05,9872112.04.201950m 
Side 1 av 11 (1042 rader)< Forrige123456791011Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.