Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Levangerstevnet
Stevne
Stevnenavn:
Levangerstevnet
Fra dato:
30.11.2019
Til dato:
30.11.2019
NSF Stevne Id:
0000031532
Arrangørnavn:
Levanger SLK
Stevnested:
Levanger
Bassengnavn:
Trønderhallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
20.11.2019
Kvalperiode start:
21.11.2018
Kvalperiode slutt:
20.11.2019
Påmeldingsansv.:
Jens-Syver Løvli
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92640571
Arrangementsleder
Navn:
Odd Terje Rygh
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
95048946
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen4.16,38
567p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri4.16,3856730.11.201925m 
[Utvid]22.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik28,19
538p
30.11.2019
50m Fri
Namsos SK200350m Fri28,1953830.11.201925m 
[Utvid]33.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik31,30
524p
30.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK199950m Bryst31,3052430.11.201925m 
[Utvid]44.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen25,24
517p
30.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri25,2451730.11.201925m 
[Utvid]55.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen2.04,46
508p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2004200m Fri2.04,4650830.11.201925mD
[Utvid]66.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad4.27,55
499p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.27,5549930.11.201925m 
[Utvid]77.
Nikodem Stanislaw Pozarlik
Namsos SK
Nikodem Stanislaw Pozarlik25,58
496p
30.11.2019
50m Fri
Namsos SK200250m Fri25,5849630.11.201925m 
[Utvid]88.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås31,91
495p
30.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst31,9149530.11.201925m 
[Utvid]99.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik4.29,33
489p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK1999400m Fri4.29,3348930.11.201925m 
[Utvid]1010.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.32,80
486p
30.11.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2003200m Bryst2.32,8048630.11.201925m 
[Utvid]1111.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik25,89
479p
30.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK199950m Fri25,8947930.11.201925m 
[Utvid]1212.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy29,35
476p
30.11.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200450m Fri29,3547630.11.201925m 
[Utvid]1212.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.04,37
476p
30.11.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK1999100m Individuell medley1.04,3747630.11.201925m 
[Utvid]1414.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen26,25
459p
30.11.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri26,2545930.11.201925m 
[Utvid]1515.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes29,80
455p
30.11.2019
50m Fri
Leka IL200350m Fri29,8045530.11.201925m 
[Utvid]1616.
Maria Wold Haanes
Verdal SK
Maria Wold Haanes2.55,29
452p
30.11.2019
200m Bryst
Verdal SK2003200m Bryst2.55,2945230.11.201925m 
[Utvid]1717.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen4.38,60
442p
30.11.2019
400m Fri
Namsos SK2006400m Fri4.38,6044230.11.201925m 
[Utvid]1818.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen59,06
440p
30.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri59,0644030.11.201925mD
[Utvid]1919.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy32,08
438p
30.11.2019
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200450m Butterfly32,0843830.11.201925m 
[Utvid]1919.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad2.10,79
438p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.10,7943830.11.201925mD
[Utvid]2121.
Rune Larsen
Trondhjems SLK
Rune Larsen26,72
435p
30.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK196350m Fri26,7243530.11.201925m 
[Utvid]2121.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen1.14,57
435p
30.11.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2006100m Individuell medley1.14,5743530.11.201925m 
[Utvid]2323.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,75
432p
30.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,7543230.11.201925m 
[Utvid]2424.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø5.09,70
430p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.09,7043030.11.201925m 
[Utvid]2525.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan32,32
429p
30.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly32,3242930.11.201925m 
[Utvid]2626.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng33,49
428p
30.11.2019
50m Bryst
Verdal SK200550m Bryst33,4942830.11.201925m 
[Utvid]2727.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan28,88
427p
30.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly28,8842730.11.201925m 
[Utvid]2828.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.13,99
424p
30.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.13,9942430.11.201925mD
[Utvid]2929.
Karina Wiktoria Pozarlik
Namsos SK
Karina Wiktoria Pozarlik1.13,38
421p
30.11.2019
100m Rygg
Namsos SK2003100m Rygg1.13,3842130.11.201925m 
[Utvid]3030.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng27,05
420p
30.11.2019
50m Fri
Verdal SK200550m Fri27,0542030.11.201925m 
[Utvid]3131.
Vegard Skjervold
Trondhjems SLK
Vegard Skjervold27,07
419p
30.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200250m Fri27,0741930.11.201925m 
[Utvid]3232.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen27,09
418p
30.11.2019
50m Fri
Malvik IL200450m Fri27,0941830.11.201925m 
[Utvid]3232.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe30,65
418p
30.11.2019
50m Fri
Malvik IL200750m Fri30,6541830.11.201925m 
[Utvid]3434.
Anne Grete Haugan
Trondhjems SLK
Anne Grete Haugan5.13,21
416p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK1979400m Fri5.13,2141630.11.201925m 
[Utvid]3535.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan5.13,82
414p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri5.13,8241430.11.201925m 
[Utvid]3636.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås29,19
413p
30.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly29,1941330.11.201925m 
[Utvid]3636.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen29,83
413p
30.11.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg29,8341330.11.201925mF
[Utvid]3636.
Maria Wold Haanes
Verdal SK
Maria Wold Haanes1.23,73
413p
30.11.2019
100m Bryst
Verdal SK2003100m Bryst1.23,7341330.11.201925mD
[Utvid]3939.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan1.04,61
412p
30.11.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2003100m Butterfly1.04,6141230.11.201925m 
[Utvid]4040.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.04,73
409p
30.11.2019
100m Butterfly
Malvik IL2003100m Butterfly1.04,7340930.11.201925m 
[Utvid]4040.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan4.45,73
409p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2003400m Fri4.45,7340930.11.201925m 
[Utvid]4242.
Rune Larsen
Trondhjems SLK
Rune Larsen29,34
407p
30.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK196350m Butterfly29,3440730.11.201925m 
[Utvid]4343.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov4.46,56
406p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri4.46,5640630.11.201925m 
[Utvid]4444.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad34,11
405p
30.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst34,1140530.11.201925m 
[Utvid]4444.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy1.13,78
405p
30.11.2019
100m Butterfly
Stjørdals-Blink IL2004100m Butterfly1.13,7840530.11.201925m 
[Utvid]4646.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik2.14,89
399p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK1999200m Fri2.14,8939930.11.201925mD
[Utvid]4747.
Birger Johannes Billdal Røli
Steinkjer SLK
Birger Johannes Billdal Røli27,56
397p
30.11.2019
50m Fri
Steinkjer SLK200250m Fri27,5639730.11.201925m 
[Utvid]4848.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.08,40
396p
30.11.2019
100m Individuell medley
Malvik IL2003100m Individuell medley1.08,4039630.11.201925m 
[Utvid]4949.
Hanna Annie Leknes
Leka IL
Hanna Annie Leknes1.17,08
394p
30.11.2019
100m Individuell medley
Leka IL2003100m Individuell medley1.17,0839430.11.201925m 
[Utvid]5050.
Sebastian Amundsen
Trondhjems SLK
Sebastian Amundsen27,66
392p
30.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri27,6639230.11.201925mD
[Utvid]5151.
Noah Petterson Laugen
Namsos SK
Noah Petterson Laugen2.15,89
391p
30.11.2019
200m Fri
Namsos SK2006200m Fri2.15,8939130.11.201925mD
[Utvid]5151.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth5.19,78
391p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri5.19,7839130.11.201925m 
[Utvid]5353.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli27,80
387p
30.11.2019
50m Fri
Verdal SK200550m Fri27,8038730.11.201925m 
[Utvid]5454.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan1.14,94
386p
30.11.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2004100m Butterfly1.14,9438630.11.201925m 
[Utvid]5555.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy33,50
385p
30.11.2019
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200450m Butterfly33,5038530.11.201925mD
[Utvid]5656.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø2.31,90
384p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.31,9038430.11.201925mD
[Utvid]5757.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov2.30,95
383p
30.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2005200m Individuell medley2.30,9538330.11.201925m 
[Utvid]5858.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen29,97
382p
30.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly29,9738230.11.201925mD
[Utvid]5959.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø31,63
380p
30.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri31,6338030.11.201925m 
[Utvid]6060.
Anne Grete Haugan
Trondhjems SLK
Anne Grete Haugan2.32,55
379p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK1979200m Fri2.32,5537930.11.201925mD
[Utvid]6161.
Maria Wold Haanes
Verdal SK
Maria Wold Haanes39,54
376p
30.11.2019
50m Bryst
Verdal SK200350m Bryst39,5437630.11.201925mD
[Utvid]6262.
Vegard Skjervold
Trondhjems SLK
Vegard Skjervold1.06,62
375p
30.11.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2002100m Butterfly1.06,6237530.11.201925m 
[Utvid]6262.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan2.33,04
375p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2004200m Fri2.33,0437530.11.201925mD
[Utvid]6464.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås2.46,63
374p
30.11.2019
200m Bryst
Trondhjems SLK2003200m Bryst2.46,6337430.11.201925m 
[Utvid]6565.
Diana Stafsnes Califano
Trondhjems SLK
Diana Stafsnes Califano5.24,79
373p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2005400m Fri5.24,7937330.11.201925m 
[Utvid]6666.
Tonje Prestmo
Orkanger IF
Tonje Prestmo39,69
372p
30.11.2019
50m Bryst
Orkanger IF200050m Bryst39,6937230.11.201925m 
[Utvid]6767.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan2.18,52
369p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2003200m Fri2.18,5236930.11.201925mD
[Utvid]6868.
Elias Green Granum
Verdal SK
Elias Green Granum28,26
368p
30.11.2019
50m Fri
Verdal SK200550m Fri28,2636830.11.201925m 
[Utvid]6969.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli30,36
367p
30.11.2019
50m Butterfly
Verdal SK200550m Butterfly30,3636730.11.201925m 
[Utvid]7070.
Anne Grete Haugan
Trondhjems SLK
Anne Grete Haugan35,87
366p
30.11.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK197950m Rygg35,8736630.11.201925m 
[Utvid]7171.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan30,43
365p
30.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly30,4336530.11.201925mD
[Utvid]7272.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen30,45
364p
30.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200450m Butterfly30,4536430.11.201925m 
[Utvid]7272.
Isak Green Holmli
Verdal SK
Isak Green Holmli1.10,39
364p
30.11.2019
100m Individuell medley
Verdal SK2005100m Individuell medley1.10,3936430.11.201925m 
[Utvid]7474.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad35,39
363p
30.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200350m Bryst35,3936330.11.201925mD
[Utvid]7474.
Maxim Sergeevich Gorodkov
Trondhjems SLK
Maxim Sergeevich Gorodkov2.19,24
363p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2005200m Fri2.19,2436330.11.201925mD
[Utvid]7474.
Ada Viken Refseth
Trondhjems SLK
Ada Viken Refseth2.34,69
363p
30.11.2019
200m Fri
Trondhjems SLK2004200m Fri2.34,6936330.11.201925mD
[Utvid]7777.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm2.50,98
362p
30.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2004200m Individuell medley2.50,9836230.11.201925m 
[Utvid]7878.
Olai Musum Lyng
Verdal SK
Olai Musum Lyng4.57,92
361p
30.11.2019
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri4.57,9236130.11.201925m 
[Utvid]7979.
Johan Hjelseth Storstad
Trondhjems SLK
Johan Hjelseth Storstad1.03,14
360p
30.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.03,1436030.11.201925mD
[Utvid]7979.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete4.58,26
360p
30.11.2019
400m Fri
Namsos SK2005400m Fri4.58,2636030.11.201925m 
[Utvid]7979.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen4.58,34
360p
30.11.2019
400m Fri
Verdal SK2005400m Fri4.58,3436030.11.201925m 
[Utvid]8282.
Simen Løvås
Trondhjems SLK
Simen Løvås1.18,25
358p
30.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2003100m Bryst1.18,2535830.11.201925mD
[Utvid]8383.
Trine Prestmo
Orkanger IF
Trine Prestmo32,30
357p
30.11.2019
50m Fri
Orkanger IF200350m Fri32,3035730.11.201925m 
[Utvid]8383.
Dorottya Csejtey
Trondhjems SLK
Dorottya Csejtey40,24
357p
30.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200150m Bryst40,2435730.11.201925m 
[Utvid]8585.
Trine Prestmo
Orkanger IF
Trine Prestmo36,19
356p
30.11.2019
50m Rygg
Orkanger IF200350m Rygg36,1935630.11.201925m 
[Utvid]8585.
Dorottya Csejtey
Trondhjems SLK
Dorottya Csejtey1.19,69
356p
30.11.2019
100m Individuell medley
Trondhjems SLK2001100m Individuell medley1.19,6935630.11.201925m 
[Utvid]8787.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen31,40
354p
30.11.2019
50m Rygg
Malvik IL200350m Rygg31,4035430.11.201925m 
[Utvid]8888.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm5.31,11
352p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2004400m Fri5.31,1135230.11.201925m 
[Utvid]8989.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo28,74
350p
30.11.2019
50m Fri
Verdal SK200650m Fri28,7435030.11.201925m 
[Utvid]9090.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg5.32,29
348p
30.11.2019
400m Fri
Trondhjems SLK2006400m Fri5.32,2934830.11.201925m 
[Utvid]9191.
Tonje Prestmo
Orkanger IF
Tonje Prestmo32,60
347p
30.11.2019
50m Fri
Orkanger IF200050m Fri32,6034730.11.201925m 
[Utvid]9191.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg36,52
347p
30.11.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg36,5234730.11.201925mF
[Utvid]9393.
Vegard Skjervold
Trondhjems SLK
Vegard Skjervold31,01
345p
30.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200250m Butterfly31,0134530.11.201925mD
[Utvid]9393.
Live Killingberg Sandberg
Trondhjems SLK
Live Killingberg Sandberg1.18,39
345p
30.11.2019
100m Rygg
Trondhjems SLK2006100m Rygg1.18,3934530.11.201925m 
[Utvid]9595.
Emil Vindvik
Trondhjems SLK
Emil Vindvik1.04,44
339p
30.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK1999100m Fri1.04,4433930.11.201925mD
[Utvid]9696.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete29,09
337p
30.11.2019
50m Fri
Namsos SK200550m Fri29,0933730.11.201925m 
[Utvid]9696.
Marcus Tvete
Namsos SK
Marcus Tvete31,23
337p
30.11.2019
50m Butterfly
Namsos SK200550m Butterfly31,2333730.11.201925m 
[Utvid]9696.
Joakim Petersen
Malvik IL
Joakim Petersen1.12,22
337p
30.11.2019
100m Individuell medley
Malvik IL2004100m Individuell medley1.12,2233730.11.201925m 
[Utvid]9999.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan35,04
336p
30.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly35,0433630.11.201925mD
[Utvid]9999.
Diana Stafsnes Califano
Trondhjems SLK
Diana Stafsnes Califano35,04
336p
30.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200550m Butterfly35,0433630.11.201925m 
Side 1 av 8 (703 rader)< Forrige12345678Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.