Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Marienlyst Open 2019
Stevne
Stevnenavn:
Marienlyst Open 2019
Fra dato:
03.05.2019
Til dato:
05.05.2019
NSF Stevne Id:
0000031420
Arrangørnavn:
Drammen SK/Lier SK
Stevnested:
Drammen
Bassengnavn:
Drammensbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Nasjonalt stevne m/internasjonal deltagelse
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
23.04.2019
Kvalperiode start:
23.04.2018
Kvalperiode slutt:
22.04.2019
Påmeldingsansv.:
John Erlend Christiansen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90973709
Arrangementsleder
Navn:
Børre Hilden
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92463654
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe33,43
680p
04.05.2019
50m Bryst
SK Speed200450m Bryst33,4368004.05.201950m 
[Utvid]22.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe27,37
677p
05.05.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200150m Rygg27,3767705.05.201950m 
[Utvid]33.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe2.38,57
675p
05.05.2019
200m Bryst
SK Speed2004200m Bryst2.38,5767505.05.201950m 
[Utvid]44.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar8.35,57
674p
03.05.2019
800m Fri
Poseidon2000800m Fri8.35,5767403.05.201950m 
[Utvid]55.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.12,06
665p
04.05.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.12,0666504.05.201950m 
[Utvid]66.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt1.03,70
660p
04.05.2019
100m Butterfly
Hamar IL1999100m Butterfly1.03,7066004.05.201950m 
[Utvid]77.
Frida Stretre Løbersli
Skjetten Svømming
Frida Stretre Løbersli1.03,92
653p
04.05.2019
100m Butterfly
Skjetten Svømming2004100m Butterfly1.03,9265304.05.201950m 
[Utvid]88.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe24,18
646p
04.05.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri24,1864604.05.201950m 
[Utvid]88.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe25,94
646p
05.05.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly25,9464605.05.201950m 
[Utvid]1010.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov4.14,67
645p
04.05.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2002400m Fri4.14,6764504.05.201950m 
[Utvid]1111.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein57,70
643p
04.05.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly57,7064304.05.201950m 
[Utvid]1212.
Simon Moe
Bærumsvømmerne
Simon Moe24,26
640p
04.05.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200150m Fri24,2664004.05.201950m 
[Utvid]1313.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.04,45
637p
04.05.2019
100m Butterfly
OI Svømming2004100m Butterfly1.04,4563704.05.201950m 
[Utvid]1414.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev1.58,79
633p
05.05.2019
200m Fri
Asker SK2000200m Fri1.58,7963305.05.201950m 
[Utvid]1515.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov1.58,82
632p
05.05.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2002200m Fri1.58,8263205.05.201950m 
[Utvid]1515.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.21,90
632p
05.05.2019
200m Butterfly
Hamar IL1999200m Butterfly2.21,9063205.05.201950m 
[Utvid]1717.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov54,80
627p
04.05.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri54,8062704.05.201950m 
[Utvid]1717.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen4.17,07
627p
04.05.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2002400m Fri4.17,0762704.05.201950m 
[Utvid]1919.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.17,58
623p
03.05.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.17,5862303.05.201950mD
[Utvid]2020.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad26,27
622p
05.05.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly26,2762205.05.201950m 
[Utvid]2020.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr1.08,04
622p
04.05.2019
100m Rygg
Lambertseter SK2003100m Rygg1.08,0462204.05.201950m 
[Utvid]2222.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr31,72
620p
05.05.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200350m Rygg31,7262005.05.201950m 
[Utvid]2222.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren2.12,47
620p
05.05.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2002200m Fri2.12,4762005.05.201950m 
[Utvid]2424.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad34,51
618p
04.05.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst34,5161804.05.201950m 
[Utvid]2525.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten28,24
616p
05.05.2019
50m Rygg
Glitre SK200150m Rygg28,2461605.05.201950m 
[Utvid]2525.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten1.00,92
616p
04.05.2019
100m Rygg
Glitre SK2001100m Rygg1.00,9261604.05.201950mF
[Utvid]2727.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar1.59,96
614p
05.05.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri1.59,9661405.05.201950m 
[Utvid]2828.
Jonas Milian Hestad Solberg
Bærumsvømmerne
Jonas Milian Hestad Solberg1.01,07
612p
04.05.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2003100m Rygg1.01,0761204.05.201950m 
[Utvid]2929.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten26,42
611p
05.05.2019
50m Butterfly
Glitre SK200150m Butterfly26,4261105.05.201950m 
[Utvid]3030.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo31,92
609p
05.05.2019
50m Rygg
Asker SK200050m Rygg31,9260905.05.201950m 
[Utvid]3030.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.28,73
609p
04.05.2019
200m Individuell medley
Moss SK2002200m Individuell medley2.28,7360904.05.201950m 
[Utvid]3232.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman27,93
608p
04.05.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri27,9360804.05.201950m 
[Utvid]3232.
Maria Berge Andersen Rølland
OI Svømming
Maria Berge Andersen Rølland34,70
608p
04.05.2019
50m Bryst
OI Svømming199850m Bryst34,7060804.05.201950m 
[Utvid]3434.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker2.13,46
606p
05.05.2019
200m Fri
Glitre SK1999200m Fri2.13,4660605.05.201950m 
[Utvid]3434.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge2.13,47
606p
05.05.2019
200m Fri
SK Team Sør2002200m Fri2.13,4760605.05.201950m 
[Utvid]3636.
Jennifer Vo
Lambertseter SK
Jennifer Vo1.05,64
603p
04.05.2019
100m Butterfly
Lambertseter SK2000100m Butterfly1.05,6460304.05.201950m 
[Utvid]3636.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.08,75
603p
04.05.2019
100m Rygg
Lambertseter SK2004100m Rygg1.08,7560304.05.201950mF
[Utvid]3636.
Silje Jahr
Lambertseter SK
Silje Jahr1.08,77
603p
04.05.2019
100m Rygg
Lambertseter SK2003100m Rygg1.08,7760304.05.201950mF
[Utvid]3939.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen28,03
602p
04.05.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,0360204.05.201950m 
[Utvid]3939.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard28,03
602p
04.05.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri28,0360204.05.201950m 
[Utvid]3939.
Espen Elias Nordeng Refstie
Bærumsvømmerne
Espen Elias Nordeng Refstie55,54
602p
04.05.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2002100m Fri55,5460204.05.201950m 
[Utvid]3939.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød1.05,68
602p
04.05.2019
100m Butterfly
Sandefjord SK2002100m Butterfly1.05,6860204.05.201950m 
[Utvid]4343.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev26,57
601p
05.05.2019
50m Butterfly
Asker SK200050m Butterfly26,5760105.05.201950m 
[Utvid]4444.
Christian Groth Dyrkorn
Asker SK
Christian Groth Dyrkorn2.00,91
600p
05.05.2019
200m Fri
Asker SK2001200m Fri2.00,9160005.05.201950m 
[Utvid]4545.
Una Borchgrevink
Bærumsvømmerne
Una Borchgrevink28,97
599p
05.05.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200350m Butterfly28,9759905.05.201950m 
[Utvid]4545.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg30,78
599p
04.05.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst30,7859904.05.201950m 
[Utvid]4747.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen28,09
598p
04.05.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,0959804.05.201950m 
[Utvid]4747.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,89
598p
04.05.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,8959804.05.201950m 
[Utvid]4747.
Trym Vejlgaard Sørensen
Glitre SK
Trym Vejlgaard Sørensen8.56,50
598p
03.05.2019
800m Fri
Glitre SK2001800m Fri8.56,5059803.05.201950m 
[Utvid]5050.
Maiken Sofie Byman
Tønsberg SK
Maiken Sofie Byman28,10
597p
04.05.2019
50m Fri
Tønsberg SK200050m Fri28,1059704.05.201950m 
[Utvid]5050.
Jennifer Vo
Lambertseter SK
Jennifer Vo1.01,41
597p
04.05.2019
100m Fri
Lambertseter SK2000100m Fri1.01,4159704.05.201950m 
[Utvid]5252.
Jakob Bernstein
Bærumsvømmerne
Jakob Bernstein26,65
596p
04.05.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly26,6559604.05.201950mD
[Utvid]5252.
Maria Berge Andersen Rølland
OI Svømming
Maria Berge Andersen Rølland34,93
596p
04.05.2019
50m Bryst
OI Svømming199850m Bryst34,9359604.05.201950m 
[Utvid]5252.
Didrik Næss
Larvik SK
Didrik Næss2.12,93
596p
05.05.2019
200m Rygg
Larvik SK2002200m Rygg2.12,9359605.05.201950m 
[Utvid]5555.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren1.01,46
595p
05.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2002100m Fri1.01,4659505.05.201950mF
[Utvid]5656.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,96
594p
04.05.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,9659404.05.201950m 
[Utvid]5757.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard2.27,63
593p
05.05.2019
200m Rygg
Lambertseter SK2004200m Rygg2.27,6359305.05.201950m 
[Utvid]5858.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard28,19
591p
04.05.2019
50m Fri
Lambertseter SK200450m Fri28,1959104.05.201950m 
[Utvid]5858.
Eva Isabel Erbe
SK Speed
Eva Isabel Erbe1.16,39
591p
05.05.2019
100m Bryst
SK Speed2004100m Bryst1.16,3959105.05.201950mD
[Utvid]6060.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker1.01,64
590p
04.05.2019
100m Fri
Glitre SK1999100m Fri1.01,6459004.05.201950m 
[Utvid]6161.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad55,96
589p
04.05.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri55,9658904.05.201950m 
[Utvid]6161.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov59,41
589p
04.05.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2002100m Butterfly59,4158904.05.201950m 
[Utvid]6363.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev24,95
588p
04.05.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri24,9558804.05.201950m 
[Utvid]6464.
Stine Nerland
Glitre SK
Stine Nerland28,26
587p
04.05.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri28,2658704.05.201950m 
[Utvid]6464.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev1.01,91
587p
04.05.2019
100m Rygg
Asker SK2000100m Rygg1.01,9158704.05.201950m 
[Utvid]6666.
Elias Kristensen
Lambertseter SK
Elias Kristensen2.31,43
585p
05.05.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2003200m Bryst2.31,4358505.05.201950m 
[Utvid]6767.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg31,06
583p
04.05.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst31,0658304.05.201950m 
[Utvid]6767.
Maria Otilie Aasland
Glitre SK
Maria Otilie Aasland32,38
583p
05.05.2019
50m Rygg
Glitre SK199950m Rygg32,3858305.05.201950m 
[Utvid]6969.
Emma Lu Eikemo
Asker SK
Emma Lu Eikemo1.09,57
582p
04.05.2019
100m Rygg
Asker SK2000100m Rygg1.09,5758204.05.201950m 
[Utvid]7070.
Kristine Huan Hytenget
Asker SK
Kristine Huan Hytenget1.09,62
581p
04.05.2019
100m Rygg
Asker SK2002100m Rygg1.09,6258104.05.201950m 
[Utvid]7070.
Eivind Aalstad Laakso
Hamar IL
Eivind Aalstad Laakso2.31,73
581p
05.05.2019
200m Bryst
Hamar IL1999200m Bryst2.31,7358105.05.201950m 
[Utvid]7272.
Aleksandra Rindzeviciute Liverød
Sandefjord SK
Aleksandra Rindzeviciute Liverød28,39
579p
04.05.2019
50m Fri
Sandefjord SK200250m Fri28,3957904.05.201950m 
[Utvid]7272.
Margrethe Oline Kvelstad
Vestbyen Trondheim
Margrethe Oline Kvelstad35,27
579p
04.05.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200250m Bryst35,2757904.05.201950m 
[Utvid]7272.
Enya Ross Bustgaard
Lambertseter SK
Enya Ross Bustgaard1.09,69
579p
04.05.2019
100m Rygg
Lambertseter SK2004100m Rygg1.09,6957904.05.201950m 
[Utvid]7575.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen1.02,06
578p
04.05.2019
100m Fri
Glitre SK2000100m Fri1.02,0657804.05.201950m 
[Utvid]7676.
Oscar Smeby Iden
Asker SK
Oscar Smeby Iden26,94
577p
05.05.2019
50m Butterfly
Asker SK200350m Butterfly26,9457705.05.201950m 
[Utvid]7676.
Olof Andreas Bergman
OI Svømming
Olof Andreas Bergman26,94
577p
05.05.2019
50m Butterfly
OI Svømming199350m Butterfly26,9457705.05.201950m 
[Utvid]7676.
Marie Hovda Kristensen
Varodd SK
Marie Hovda Kristensen28,42
577p
04.05.2019
50m Fri
Varodd SK200450m Fri28,4257704.05.201950m 
[Utvid]7676.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker1.02,08
577p
05.05.2019
100m Fri
Glitre SK1999100m Fri1.02,0857705.05.201950mF
[Utvid]8080.
Isak Ghinaglia Heggestad
Sandefjord SK
Isak Ghinaglia Heggestad26,95
576p
05.05.2019
50m Butterfly
Sandefjord SK200050m Butterfly26,9557605.05.201950m 
[Utvid]8080.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren1.02,12
576p
05.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2002100m Fri1.02,1257605.05.201950mF
[Utvid]8080.
Mathias Rike Holmann
Bærumsvømmerne
Mathias Rike Holmann2.16,98
576p
04.05.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2004200m Individuell medley2.16,9857604.05.201950m 
[Utvid]8383.
Sander Klev
Asker SK
Sander Klev25,14
575p
04.05.2019
50m Fri
Asker SK200050m Fri25,1457504.05.201950m 
[Utvid]8383.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy28,45
575p
04.05.2019
50m Fri
Sortland SLK200250m Fri28,4557504.05.201950m 
[Utvid]8383.
Sophie Keser Bakken
Lambertseter SK
Sophie Keser Bakken32,53
575p
05.05.2019
50m Rygg
Lambertseter SK200550m Rygg32,5357505.05.201950m 
[Utvid]8383.
Camilla Lundgreen Rimmereide
Ullensakersvømmerne
Camilla Lundgreen Rimmereide9.42,94
575p
03.05.2019
800m Fri
Ullensakersvømmerne2000800m Fri9.42,9457503.05.201950m 
[Utvid]8787.
Jacob Meilvåg
Ski SK
Jacob Meilvåg31,21
574p
05.05.2019
50m Bryst
Ski SK200150m Bryst31,2157405.05.201950mD
[Utvid]8787.
Karina Dybendal Bråthen
Glitre SK
Karina Dybendal Bråthen1.02,22
574p
05.05.2019
100m Fri
Glitre SK2000100m Fri1.02,2257405.05.201950mF
[Utvid]8989.
Klara Emilia Helena Eriksson
Bærumsvømmerne
Klara Emilia Helena Eriksson32,58
572p
05.05.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200350m Rygg32,5857205.05.201950m 
[Utvid]8989.
Didrik Næss
Larvik SK
Didrik Næss56,48
572p
04.05.2019
100m Fri
Larvik SK2002100m Fri56,4857204.05.201950m 
[Utvid]8989.
Viktor Forafonov
Bærumsvømmerne
Viktor Forafonov2.14,28
572p
05.05.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2002200m Butterfly2.14,2857205.05.201950m 
[Utvid]8989.
Aurora Stavøy
Sortland SLK
Aurora Stavøy2.16,06
572p
05.05.2019
200m Fri
Sortland SLK2002200m Fri2.16,0657205.05.201950m 
[Utvid]9393.
Didrik Næss
Larvik SK
Didrik Næss25,20
571p
04.05.2019
50m Fri
Larvik SK200250m Fri25,2057104.05.201950m 
[Utvid]9393.
Stine Nerland
Glitre SK
Stine Nerland28,53
571p
04.05.2019
50m Fri
Glitre SK200150m Fri28,5357104.05.201950m 
[Utvid]9393.
Silje Rongevær Slyngstadli
Bergensvømmerne
Silje Rongevær Slyngstadli35,42
571p
04.05.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne200450m Bryst35,4257104.05.201950m 
[Utvid]9393.
Mari Alvsaker
Glitre SK
Mari Alvsaker4.44,97
571p
03.05.2019
400m Fri
Glitre SK1999400m Fri4.44,9757103.05.201950mD
[Utvid]9393.
Cathrine Emilie Fagge
SK Team Sør
Cathrine Emilie Fagge4.45,02
571p
04.05.2019
400m Fri
SK Team Sør2002400m Fri4.45,0257104.05.201950m 
[Utvid]9898.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt29,46
570p
05.05.2019
50m Butterfly
Hamar IL199950m Butterfly29,4657005.05.201950m 
[Utvid]9898.
Christopher G. Augustsson
Lambertseter SK
Christopher G. Augustsson2.32,74
570p
05.05.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2005200m Bryst2.32,7457005.05.201950m 
[Utvid]100100.
Ole Steinbråten
Glitre SK
Ole Steinbråten1.02,54
569p
04.05.2019
100m Rygg
Glitre SK2001100m Rygg1.02,5456904.05.201950m 
Side 1 av 38 (3718 rader)< Forrige1234567363738Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.