Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fredriksborglekene
Stevne
Stevnenavn:
Fredriksborglekene
Fra dato:
12.01.2019
Til dato:
13.01.2019
NSF Stevne Id:
0000031318
Arrangørnavn:
Kongstensvømmerne
Stevnested:
Kongstenhallen
Bassengnavn:
Kongstenbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
02.01.2019
Kvalperiode start:
03.01.2018
Kvalperiode slutt:
02.01.2019
Påmeldingsansv.:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Arrangementsleder
Navn:
Bernt Ole Gulbrandsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
913 67 853
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen4.05,61
645p
12.01.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2000400m Fri4.05,6164512.01.201925m 
[Utvid]22.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen4.31,79
642p
12.01.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.31,7964212.01.201925m 
[Utvid]33.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg4.06,18
640p
12.01.2019
400m Fri
Haldens SK2001400m Fri4.06,1864012.01.201925m 
[Utvid]44.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.06,54
638p
12.01.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.06,5463812.01.201925m 
[Utvid]55.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer23,58
634p
13.01.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne199350m Fri23,5863413.01.201925m 
[Utvid]66.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou33,47
626p
13.01.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199350m Bryst33,4762613.01.201925m 
[Utvid]77.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,01
625p
12.01.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg30,0162512.01.201925m 
[Utvid]88.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer52,86
614p
12.01.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne1993100m Fri52,8661412.01.201925m 
[Utvid]99.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard1.05,64
608p
12.01.2019
100m Bryst
Sjøstjerna SLK1996100m Bryst1.05,6460812.01.201925m 
[Utvid]99.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer1.13,57
608p
12.01.2019
100m Bryst
Kongstensvømmerne2002100m Bryst1.13,5760812.01.201925m 
[Utvid]1111.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg1.57,31
607p
13.01.2019
200m Fri
Haldens SK2001200m Fri1.57,3160713.01.201925m 
[Utvid]1212.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer53,14
604p
12.01.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne1993100m Fri53,1460412.01.201925mF
[Utvid]1313.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad25,80
603p
12.01.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly25,8060312.01.201925m 
[Utvid]1414.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.10,75
602p
13.01.2019
200m Fri
Lambertseter SK1993200m Fri2.10,7560213.01.201925m 
[Utvid]1515.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer27,23
597p
13.01.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200250m Fri27,2359713.01.201925m 
[Utvid]1616.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.07,12
596p
12.01.2019
100m Individuell medley
Moss SK2002100m Individuell medley1.07,1259612.01.201925m 
[Utvid]1717.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen2.11,61
590p
13.01.2019
200m Fri
Haldens SK2002200m Fri2.11,6159013.01.201925m 
[Utvid]1818.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,62
589p
13.01.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg30,6258913.01.201925mF
[Utvid]1818.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer34,15
589p
13.01.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200250m Bryst34,1558913.01.201925m 
[Utvid]2020.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg53,63
588p
12.01.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri53,6358812.01.201925m 
[Utvid]2121.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.07,61
583p
12.01.2019
100m Individuell medley
Haldens SK2001100m Individuell medley1.07,6158312.01.201925m 
[Utvid]2222.
Ine Marie Andersen
Poseidon
Ine Marie Andersen2.12,19
582p
12.01.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.12,1958212.01.201925mD
[Utvid]2323.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer1.00,32
578p
12.01.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2002100m Fri1.00,3257812.01.201925mF
[Utvid]2323.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer1.07,82
578p
12.01.2019
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2002100m Individuell medley1.07,8257812.01.201925m 
[Utvid]2323.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.12,52
578p
13.01.2019
200m Fri
Moss SK2002200m Fri2.12,5257813.01.201925m 
[Utvid]2626.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,44
575p
12.01.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,4457512.01.201925mD
[Utvid]2727.
Gard Øvergaard
Sjøstjerna SLK
Gard Øvergaard30,39
573p
12.01.2019
50m Bryst
Sjøstjerna SLK199650m Bryst30,3957312.01.201925mD
[Utvid]2727.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.00,47
573p
12.01.2019
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.00,4757312.01.201925m 
[Utvid]2929.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.15,18
570p
12.01.2019
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.15,1857012.01.201925m 
[Utvid]3030.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen34,64
565p
13.01.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst34,6456513.01.201925m 
[Utvid]3030.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.00,15
565p
13.01.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.00,1556513.01.201925m 
[Utvid]3232.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer30,57
563p
13.01.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne199350m Bryst30,5756313.01.201925m 
[Utvid]3232.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.06,61
563p
13.01.2019
100m Rygg
Haldens SK2001100m Rygg1.06,6156313.01.201925m 
[Utvid]3434.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer26,45
559p
12.01.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne199350m Butterfly26,4555912.01.201925m 
[Utvid]3535.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.01,03
558p
12.01.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.01,0355812.01.201925m 
[Utvid]3636.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen27,86
557p
13.01.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri27,8655713.01.201925m 
[Utvid]3737.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer34,81
556p
12.01.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200250m Bryst34,8155612.01.201925mD
[Utvid]3737.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer1.01,10
556p
12.01.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2002100m Fri1.01,1055612.01.201925m 
[Utvid]3939.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.01,17
554p
12.01.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.01,1755412.01.201925mF
[Utvid]4040.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.28,61
551p
13.01.2019
200m Individuell medley
Moss SK2002200m Individuell medley2.28,6155113.01.201925m 
[Utvid]4141.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland5.16,50
547p
13.01.2019
400m Individuell medley
Moss SK2002400m Individuell medley5.16,5054713.01.201925m 
[Utvid]4242.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad55,00
545p
12.01.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri55,0054512.01.201925m 
[Utvid]4343.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad59,27
533p
13.01.2019
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly59,2753313.01.201925m 
[Utvid]4444.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.02,88
528p
12.01.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.02,8852812.01.201925mD
[Utvid]4545.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen30,22
525p
12.01.2019
50m Butterfly
Haldens SK200250m Butterfly30,2252512.01.201925m 
[Utvid]4545.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen2.03,15
525p
13.01.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2002200m Fri2.03,1552513.01.201925m 
[Utvid]4747.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad25,12
524p
13.01.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200150m Fri25,1252413.01.201925m 
[Utvid]4747.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.52,01
524p
13.01.2019
400m Individuell medley
Poseidon2000400m Individuell medley4.52,0152413.01.201925m 
[Utvid]4949.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad27,09
521p
13.01.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly27,0952113.01.201925mD
[Utvid]4949.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.07,83
521p
13.01.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.07,8352113.01.201925m 
[Utvid]4949.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik4.23,61
521p
12.01.2019
400m Fri
Eidsvoll SK2005400m Fri4.23,6152112.01.201925m 
[Utvid]5252.
Christian Tviberg Sollin
Moss SK
Christian Tviberg Sollin55,86
520p
12.01.2019
100m Fri
Moss SK2001100m Fri55,8652012.01.201925m 
[Utvid]5252.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad2.03,57
520p
13.01.2019
200m Fri
Sarpsborg IL2001200m Fri2.03,5752013.01.201925m 
[Utvid]5454.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.08,11
515p
13.01.2019
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly1.08,1151513.01.201925m 
[Utvid]5555.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.17,92
512p
12.01.2019
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.17,9251212.01.201925m 
[Utvid]5656.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg25,34
511p
13.01.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri25,3451113.01.201925m 
[Utvid]5757.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg27,32
508p
12.01.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly27,3250812.01.201925m 
[Utvid]5757.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen2.04,51
508p
12.01.2019
200m Fri
Kongstensvømmerne2000200m Fri2.04,5150812.01.201925mD
[Utvid]5959.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen1.18,16
507p
12.01.2019
100m Bryst
Kongstensvømmerne2001100m Bryst1.18,1650712.01.201925m 
[Utvid]6060.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak30,60
505p
12.01.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly30,6050512.01.201925m 
[Utvid]6060.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.17,62
505p
13.01.2019
200m Individuell medley
Poseidon2000200m Individuell medley2.17,6250513.01.201925m 
[Utvid]6262.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas56,54
502p
12.01.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri56,5450212.01.201925mF
[Utvid]6262.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg2.04,99
502p
12.01.2019
200m Fri
Haldens SK2001200m Fri2.04,9950212.01.201925mD
[Utvid]6464.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas56,60
500p
12.01.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri56,6050012.01.201925m 
[Utvid]6565.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen1.03,38
499p
12.01.2019
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2000100m Individuell medley1.03,3849912.01.201925m 
[Utvid]6565.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv4.27,50
499p
12.01.2019
400m Fri
Moss SK2001400m Fri4.27,5049912.01.201925m 
[Utvid]6565.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth4.55,52
499p
12.01.2019
400m Fri
Kongstensvømmerne2005400m Fri4.55,5249912.01.201925m 
[Utvid]6868.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg1.03,45
498p
12.01.2019
100m Individuell medley
Haldens SK2001100m Individuell medley1.03,4549812.01.201925m 
[Utvid]6969.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen32,39
497p
12.01.2019
50m Rygg
Haldens SK200250m Rygg32,3949712.01.201925m 
[Utvid]6969.
Eirik Vinje Olsen
Poseidon
Eirik Vinje Olsen4.27,87
497p
12.01.2019
400m Fri
Poseidon2003400m Fri4.27,8749712.01.201925m 
[Utvid]7171.
Mattis Grindalen Svendsen
Kongstensvømmerne
Mattis Grindalen Svendsen2.17,14
496p
12.01.2019
200m Butterfly
Kongstensvømmerne2000200m Butterfly2.17,1449612.01.201925m 
[Utvid]7272.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.34,00
495p
13.01.2019
200m Individuell medley
Poseidon2005200m Individuell medley2.34,0049513.01.201925m 
[Utvid]7373.
Mathilde Sofie Hammer
Kongstensvømmerne
Mathilde Sofie Hammer29,00
494p
12.01.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200250m Fri29,0049412.01.201925mD
[Utvid]7474.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas25,65
492p
13.01.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri25,6549213.01.201925m 
[Utvid]7474.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen36,27
492p
12.01.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst36,2749212.01.201925mD
[Utvid]7474.
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen
Haldens SK
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen1.10,44
492p
12.01.2019
100m Bryst
Haldens SK1999100m Bryst1.10,4449212.01.201925m 
[Utvid]7777.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen36,31
490p
13.01.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200150m Bryst36,3149013.01.201925m 
[Utvid]7777.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.03,71
490p
12.01.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri1.03,7149012.01.201925mF
[Utvid]7979.
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen
Haldens SK
Mikkel Valentin Lunde-Svendsen32,07
488p
13.01.2019
50m Bryst
Haldens SK199950m Bryst32,0748813.01.201925m 
[Utvid]7979.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen36,37
488p
12.01.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200150m Bryst36,3748812.01.201925mD
[Utvid]8181.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar57,10
487p
12.01.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri57,1048712.01.201925m 
[Utvid]8181.
Sander Aalbu
Haldens SK
Sander Aalbu57,11
487p
12.01.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri57,1148712.01.201925m 
[Utvid]8383.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen1.11,96
484p
12.01.2019
100m Individuell medley
Kongstensvømmerne2001100m Individuell medley1.11,9648412.01.201925m 
[Utvid]8383.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen2.35,20
484p
13.01.2019
200m Individuell medley
Kongstensvømmerne2005200m Individuell medley2.35,2048413.01.201925m 
[Utvid]8585.
Live Korstadhagen
Ullensakersvømmerne
Live Korstadhagen1.04,04
483p
12.01.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2006100m Fri1.04,0448312.01.201925m 
[Utvid]8686.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad57,28
482p
12.01.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri57,2848212.01.201925m 
[Utvid]8686.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.04,08
482p
13.01.2019
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.04,0848213.01.201925mD
[Utvid]8686.
Samantha Adele Pepevnik
Poseidon
Samantha Adele Pepevnik2.20,76
482p
13.01.2019
200m Fri
Poseidon2005200m Fri2.20,7648213.01.201925m 
[Utvid]8686.
Emil Sander Danielsen
Kongstensvømmerne
Emil Sander Danielsen5.00,31
482p
13.01.2019
400m Individuell medley
Kongstensvømmerne2002400m Individuell medley5.00,3148213.01.201925m 
[Utvid]9090.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad57,34
481p
12.01.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri57,3448112.01.201925mF
[Utvid]9191.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland29,28
480p
12.01.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri29,2848012.01.201925mD
[Utvid]9191.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen31,13
480p
12.01.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly31,1348012.01.201925m 
[Utvid]9393.
Sandra Helene Knudsen
Kongstensvømmerne
Sandra Helene Knudsen29,30
479p
13.01.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200150m Fri29,3047913.01.201925m 
[Utvid]9393.
Christer Alexander Melberg
Haldens SK
Christer Alexander Melberg57,42
479p
13.01.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri57,4247913.01.201925mD
[Utvid]9393.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.04,19
479p
12.01.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri1.04,1947912.01.201925m 
[Utvid]9393.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig1.04,21
479p
12.01.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.04,2147912.01.201925m 
[Utvid]9393.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.12,20
479p
12.01.2019
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2001100m Individuell medley1.12,2047912.01.201925m 
[Utvid]9898.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer25,91
478p
12.01.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne199350m Fri25,9147812.01.201925mD
[Utvid]9898.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer25,91
478p
12.01.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne199350m Fri25,9147812.01.201925mD
[Utvid]9898.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar57,44
478p
12.01.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri57,4447812.01.201925mF
Side 1 av 17 (1683 rader)< Forrige1234567151617Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.