Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Oslofjordlekene
Stevne
Stevnenavn:
Oslofjordlekene
Fra dato:
24.03.2019
Til dato:
24.03.2019
NSF Stevne Id:
0000031284
Arrangørnavn:
Moss SK
Stevnested:
Moss
Bassengnavn:
Mossehallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.03.2019
Kvalperiode start:
14.03.2018
Kvalperiode slutt:
13.03.2019
Påmeldingsansv.:
Sverre Bergh-Smith
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
909 91 246
Arrangementsleder
Navn:
Sverre Bergh-Smith
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
909 91 246
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,41
601p
24.03.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg30,4160124.03.201925m 
[Utvid]11.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.13,88
601p
24.03.2019
100m Bryst
Moss SK2002100m Bryst1.13,8860124.03.201925m 
[Utvid]33.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.07,49
587p
24.03.2019
100m Individuell medley
Moss SK2002100m Individuell medley1.07,4958724.03.201925m 
[Utvid]44.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,37
578p
24.03.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,3757824.03.201925m 
[Utvid]55.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland34,52
571p
24.03.2019
50m Bryst
Moss SK200250m Bryst34,5257124.03.201925mD
[Utvid]66.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.00,64
569p
24.03.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.00,6456924.03.201925m 
[Utvid]77.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.00,78
565p
24.03.2019
100m Fri
Haldens SK2002100m Fri1.00,7856524.03.201925m 
[Utvid]88.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen31,09
562p
24.03.2019
50m Rygg
Haldens SK200150m Rygg31,0956224.03.201925mF
[Utvid]99.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.08,80
554p
24.03.2019
100m Individuell medley
Haldens SK2001100m Individuell medley1.08,8055424.03.201925m 
[Utvid]1010.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen28,00
549p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri28,0054924.03.201925m 
[Utvid]1111.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.16,35
544p
24.03.2019
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.16,3554424.03.201925m 
[Utvid]1212.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen31,48
542p
24.03.2019
50m Rygg
Haldens SK200250m Rygg31,4854224.03.201925m 
[Utvid]1313.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas55,13
541p
24.03.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri55,1354124.03.201925m 
[Utvid]1313.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen1.07,53
541p
24.03.2019
100m Rygg
Haldens SK2002100m Rygg1.07,5354124.03.201925m 
[Utvid]1515.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas24,97
534p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri24,9753424.03.201925mF
[Utvid]1616.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland28,27
533p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri28,2753324.03.201925mF
[Utvid]1717.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.07,42
531p
24.03.2019
100m Butterfly
Haldens SK2001100m Butterfly1.07,4253124.03.201925m 
[Utvid]1818.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen35,42
528p
24.03.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst35,4252824.03.201925mD
[Utvid]1919.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas25,28
514p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri25,2851424.03.201925m 
[Utvid]2020.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas1.01,08
513p
24.03.2019
100m Rygg
Moss SK2004100m Rygg1.01,0851324.03.201925m 
[Utvid]2121.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad27,30
509p
24.03.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly27,3050924.03.201925m 
[Utvid]2222.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen28,79
505p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri28,7950524.03.201925mF
[Utvid]2323.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad56,56
501p
24.03.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2004100m Fri56,5650124.03.201925m 
[Utvid]2424.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,74
498p
24.03.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly30,7449824.03.201925m 
[Utvid]2525.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen28,97
495p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri28,9749524.03.201925m 
[Utvid]2626.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas28,18
490p
24.03.2019
50m Rygg
Moss SK200450m Rygg28,1849024.03.201925mF
[Utvid]2727.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen1.03,77
489p
24.03.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri1.03,7748924.03.201925m 
[Utvid]2828.
Aurora Blom Oseland
Haldens SK
Aurora Blom Oseland36,37
488p
24.03.2019
50m Bryst
Haldens SK200050m Bryst36,3748824.03.201925m 
[Utvid]2929.
Aurora Blom Oseland
Haldens SK
Aurora Blom Oseland31,02
485p
24.03.2019
50m Butterfly
Haldens SK200050m Butterfly31,0248524.03.201925m 
[Utvid]2929.
Christian Tviberg Sollin
Moss SK
Christian Tviberg Sollin57,17
485p
24.03.2019
100m Fri
Moss SK2001100m Fri57,1748524.03.201925m 
[Utvid]3131.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig1.03,98
484p
24.03.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2003100m Fri1.03,9848424.03.201925m 
[Utvid]3232.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad25,94
476p
24.03.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200450m Fri25,9447624.03.201925m 
[Utvid]3333.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak29,41
473p
24.03.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200150m Fri29,4147324.03.201925m 
[Utvid]3333.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland29,42
473p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri29,4247324.03.201925mD
[Utvid]3535.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad1.04,58
472p
24.03.2019
100m Individuell medley
Sarpsborg IL2001100m Individuell medley1.04,5847224.03.201925m 
[Utvid]3636.
Henrik Pettersen
Moss SK
Henrik Pettersen26,05
470p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri26,0547024.03.201925m 
[Utvid]3636.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen29,48
470p
24.03.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri29,4847024.03.201925mF
[Utvid]3636.
Henrik Pettersen
Moss SK
Henrik Pettersen57,78
470p
24.03.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri57,7847024.03.201925m 
[Utvid]3939.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak1.10,30
468p
24.03.2019
100m Butterfly
Sarpsborg IL2001100m Butterfly1.10,3046824.03.201925m 
[Utvid]4040.
Johanne Lovise Wiig
Sarpsborg IL
Johanne Lovise Wiig29,54
467p
24.03.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,5446724.03.201925m 
[Utvid]4141.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby1.04,82
465p
24.03.2019
100m Fri
Haldens SK2003100m Fri1.04,8246524.03.201925m 
[Utvid]4242.
Christian Tviberg Sollin
Moss SK
Christian Tviberg Sollin26,20
462p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200150m Fri26,2046224.03.201925m 
[Utvid]4343.
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen
Haldens SK
Thyra Noomi Haugland-Halvorsen29,69
460p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200250m Fri29,6946024.03.201925mD
[Utvid]4343.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby31,56
460p
24.03.2019
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly31,5646024.03.201925m 
[Utvid]4545.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen29,72
459p
24.03.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri29,7245924.03.201925m 
[Utvid]4545.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen37,11
459p
24.03.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200050m Bryst37,1145924.03.201925m 
[Utvid]4747.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin28,27
458p
24.03.2019
50m Butterfly
Moss SK200150m Butterfly28,2745824.03.201925m 
[Utvid]4747.
Sander Aalbu
Haldens SK
Sander Aalbu28,27
458p
24.03.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly28,2745824.03.201925m 
[Utvid]4949.
Sofie Stadaas
Moss SK
Sofie Stadaas29,77
456p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri29,7745624.03.201925m 
[Utvid]5050.
Thea Amalie Aksmo Svendsby
Haldens SK
Thea Amalie Aksmo Svendsby29,80
455p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200350m Fri29,8045524.03.201925m 
[Utvid]5050.
Marthe Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Marthe Klavenes Mauseth33,36
455p
24.03.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200050m Rygg33,3645524.03.201925mF
[Utvid]5252.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth33,39
454p
24.03.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg33,3945424.03.201925mF
[Utvid]5353.
Marthe Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Marthe Klavenes Mauseth33,44
452p
24.03.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200050m Rygg33,4445224.03.201925m 
[Utvid]5353.
Sofie Stadaas
Moss SK
Sofie Stadaas1.05,45
452p
24.03.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.05,4545224.03.201925m 
[Utvid]5353.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.11,68
452p
24.03.2019
100m Rygg
Kongstensvømmerne2005100m Rygg1.11,6845224.03.201925m 
[Utvid]5656.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee29,95
448p
24.03.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200350m Fri29,9544824.03.201925m 
[Utvid]5757.
Astrid Tangen
Kongstensvømmerne
Astrid Tangen31,87
447p
24.03.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200050m Butterfly31,8744724.03.201925m 
[Utvid]5757.
Sander Aalbu
Haldens SK
Sander Aalbu58,76
447p
24.03.2019
100m Fri
Haldens SK2001100m Fri58,7644724.03.201925m 
[Utvid]5959.
Matias Johansen Ruud
Sarpsborg IL
Matias Johansen Ruud58,79
446p
24.03.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2002100m Fri58,7944624.03.201925m 
[Utvid]5959.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee1.05,75
446p
24.03.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2003100m Fri1.05,7544624.03.201925m 
[Utvid]6161.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv58,83
445p
24.03.2019
100m Fri
Moss SK2001100m Fri58,8344524.03.201925m 
[Utvid]6262.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen33,11
443p
24.03.2019
50m Bryst
Mysen SK200450m Bryst33,1144324.03.201925m 
[Utvid]6363.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen30,10
442p
24.03.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,1044224.03.201925m 
[Utvid]6464.
Sander Aalbu
Haldens SK
Sander Aalbu26,60
441p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri26,6044124.03.201925m 
[Utvid]6464.
Marthe Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Marthe Klavenes Mauseth30,12
441p
24.03.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri30,1244124.03.201925mF
[Utvid]6666.
Simen Arnestad
Sarpsborg IL
Simen Arnestad28,66
440p
24.03.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200450m Butterfly28,6644024.03.201925m 
[Utvid]6666.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen32,04
440p
24.03.2019
50m Butterfly
Haldens SK200150m Butterfly32,0444024.03.201925mD
[Utvid]6666.
Nora Solhaug
Haldens SK
Nora Solhaug37,65
440p
24.03.2019
50m Bryst
Haldens SK200350m Bryst37,6544024.03.201925m 
[Utvid]6969.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje30,17
439p
24.03.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,1743924.03.201925m 
[Utvid]7070.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.14,37
438p
24.03.2019
100m Individuell medley
Haldens SK2003100m Individuell medley1.14,3743824.03.201925m 
[Utvid]7171.
Sita Nayee
Kongstensvømmerne
Sita Nayee37,73
437p
24.03.2019
50m Bryst
Kongstensvømmerne200350m Bryst37,7343724.03.201925m 
[Utvid]7272.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas26,72
435p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200450m Fri26,7243524.03.201925mD
[Utvid]7272.
Marthe Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Marthe Klavenes Mauseth30,24
435p
24.03.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200050m Fri30,2443524.03.201925m 
[Utvid]7474.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad1.12,14
433p
24.03.2019
100m Butterfly
Haldens SK2003100m Butterfly1.12,1443324.03.201925m 
[Utvid]7575.
Nora Elise Mustorp
Mysen SK
Nora Elise Mustorp1.06,44
432p
24.03.2019
100m Fri
Mysen SK2003100m Fri1.06,4443224.03.201925m 
[Utvid]7575.
Tobias Aleksander Olsen
Mysen SK
Tobias Aleksander Olsen1.13,56
432p
24.03.2019
100m Bryst
Mysen SK2004100m Bryst1.13,5643224.03.201925m 
[Utvid]7777.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad29,42
430p
24.03.2019
50m Rygg
Sarpsborg IL200150m Rygg29,4243024.03.201925mF
[Utvid]7777.
Nora Ellingsen
Haldens SK
Nora Ellingsen1.06,53
430p
24.03.2019
100m Fri
Haldens SK2003100m Fri1.06,5343024.03.201925m 
[Utvid]7979.
Christian Tviberg Sollin
Moss SK
Christian Tviberg Sollin28,89
429p
24.03.2019
50m Butterfly
Moss SK200150m Butterfly28,8942924.03.201925m 
[Utvid]7979.
Aurora Tilleraas Asak
Sarpsborg IL
Aurora Tilleraas Asak32,31
429p
24.03.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly32,3142924.03.201925m 
[Utvid]8181.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad30,41
428p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200350m Fri30,4142824.03.201925mF
[Utvid]8282.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin59,66
427p
24.03.2019
100m Fri
Moss SK2001100m Fri59,6642724.03.201925m 
[Utvid]8282.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth1.06,68
427p
24.03.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.06,6842724.03.201925m 
[Utvid]8484.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad32,40
426p
24.03.2019
50m Butterfly
Haldens SK200350m Butterfly32,4042624.03.201925m 
[Utvid]8585.
Sofie Stadaas
Moss SK
Sofie Stadaas34,12
425p
24.03.2019
50m Rygg
Moss SK200250m Rygg34,1242524.03.201925m 
[Utvid]8686.
Kevin Kvarv
Moss SK
Kevin Kvarv26,95
424p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200150m Fri26,9542424.03.201925m 
[Utvid]8787.
Synne Kristine Lauritzen
Haldens SK
Synne Kristine Lauritzen30,53
423p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200150m Fri30,5342324.03.201925mD
[Utvid]8888.
Christian Tviberg Sollin
Moss SK
Christian Tviberg Sollin26,99
422p
24.03.2019
50m Fri
Moss SK200150m Fri26,9942224.03.201925mD
[Utvid]8989.
Nora Solhaug
Haldens SK
Nora Solhaug1.23,16
421p
24.03.2019
100m Bryst
Haldens SK2003100m Bryst1.23,1642124.03.201925m 
[Utvid]9090.
Telise Vinje
Kongstensvømmerne
Telise Vinje1.07,10
419p
24.03.2019
100m Fri
Kongstensvømmerne2005100m Fri1.07,1041924.03.201925m 
[Utvid]9191.
Henriette Giske Nordaas
Horten SK
Henriette Giske Nordaas34,31
418p
24.03.2019
50m Rygg
Horten SK200250m Rygg34,3141824.03.201925m 
[Utvid]9292.
Amanda Kristine Fjellstad
Haldens SK
Amanda Kristine Fjellstad30,70
416p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200350m Fri30,7041624.03.201925m 
[Utvid]9393.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth34,40
415p
24.03.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg34,4041524.03.201925m 
[Utvid]9494.
Signe Alma Sofia Enberg
Haldens SK
Signe Alma Sofia Enberg30,75
414p
24.03.2019
50m Fri
Haldens SK200650m Fri30,7541424.03.201925m 
[Utvid]9494.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin1.04,50
414p
24.03.2019
100m Butterfly
Moss SK2001100m Butterfly1.04,5041424.03.201925m 
[Utvid]9696.
Mina Klavenes Mauseth
Kongstensvømmerne
Mina Klavenes Mauseth30,83
411p
24.03.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne200550m Fri30,8341124.03.201925m 
[Utvid]9696.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen34,50
411p
24.03.2019
50m Rygg
Kongstensvømmerne200550m Rygg34,5041124.03.201925m 
[Utvid]9898.
Philip Johan Tokle
Sarpsborg IL
Philip Johan Tokle27,28
409p
24.03.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri27,2840924.03.201925m 
[Utvid]9898.
Alexander Tviberg Sollin
Moss SK
Alexander Tviberg Sollin29,35
409p
24.03.2019
50m Butterfly
Moss SK200150m Butterfly29,3540924.03.201925mD
[Utvid]9898.
Lona Gulbrandsen
Kongstensvømmerne
Lona Gulbrandsen32,82
409p
24.03.2019
50m Butterfly
Kongstensvømmerne200550m Butterfly32,8240924.03.201925m 
Side 1 av 6 (582 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.