Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Høstjakta 2019
Stevne
Stevnenavn:
Høstjakta 2019
Fra dato:
09.11.2019
Til dato:
09.11.2019
NSF Stevne Id:
0000031183
Arrangørnavn:
Malvik IL
Stevnested:
Hommelvik
Bassengnavn:
Hommelvik svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.10.2019
Kvalperiode start:
31.10.2018
Kvalperiode slutt:
30.10.2019
Påmeldingsansv.:
Jørgen Moum
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48293013
Arrangementsleder
Navn:
Jørgen Moum
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
48293013
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland35,88
508p
10.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200150m Bryst35,8850810.11.201925m 
[Utvid]22.
Fanny Moen Pettersen
Malvik IL
Fanny Moen Pettersen32,68
484p
10.11.2019
50m Rygg
Malvik IL199350m Rygg32,6848410.11.201925m 
[Utvid]33.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes25,84
481p
10.11.2019
50m Fri
Malvik IL200150m Fri25,8448110.11.201925mF
[Utvid]44.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy31,19
477p
09.11.2019
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200450m Butterfly31,1947709.11.201925m 
[Utvid]55.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy29,54
467p
09.11.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200450m Fri29,5446709.11.201925m 
[Utvid]66.
Fanny Moen Pettersen
Malvik IL
Fanny Moen Pettersen1.05,18
458p
10.11.2019
100m Fri
Malvik IL1993100m Fri1.05,1845810.11.201925m 
[Utvid]77.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen28,48
448p
09.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly28,4844809.11.201925m 
[Utvid]88.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten1.22,11
438p
09.11.2019
100m Bryst
Malvik IL2003100m Bryst1.22,1143809.11.201925m 
[Utvid]99.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.03,34
437p
09.11.2019
100m Butterfly
Malvik IL2003100m Butterfly1.03,3443709.11.201925m 
[Utvid]99.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy1.06,18
437p
10.11.2019
100m Fri
Stjørdals-Blink IL2004100m Fri1.06,1843710.11.201925m 
[Utvid]1111.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh28,83
432p
09.11.2019
50m Butterfly
Stjørdals-Blink IL200350m Butterfly28,8343209.11.201925m 
[Utvid]1212.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland30,37
430p
09.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200150m Fri30,3743009.11.201925m 
[Utvid]1313.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan1.06,65
428p
10.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2004100m Fri1.06,6542810.11.201925m 
[Utvid]1414.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan28,96
426p
09.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly28,9642609.11.201925m 
[Utvid]1515.
Theodor Karlsen
Malvik IL
Theodor Karlsen26,93
425p
09.11.2019
50m Fri
Malvik IL200250m Fri26,9342509.11.201925m 
[Utvid]1616.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten38,10
424p
10.11.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst38,1042410.11.201925m 
[Utvid]1717.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen1.06,94
423p
10.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.06,9442310.11.201925m 
[Utvid]1818.
Heidi Elisabeth Ysland
Trondhjems SLK
Heidi Elisabeth Ysland32,49
422p
09.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200150m Butterfly32,4942209.11.201925m 
[Utvid]1919.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes29,08
421p
09.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200150m Butterfly29,0842109.11.201925m 
[Utvid]1919.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan1.12,81
421p
09.11.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2004100m Butterfly1.12,8142109.11.201925m 
[Utvid]2121.
Theodor Karlsen
Malvik IL
Theodor Karlsen1.00,03
419p
10.11.2019
100m Fri
Malvik IL2002100m Fri1.00,0341910.11.201925m 
[Utvid]2222.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes1.00,29
414p
10.11.2019
100m Fri
Malvik IL2001100m Fri1.00,2941410.11.201925m 
[Utvid]2323.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan27,33
407p
10.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri27,3340710.11.201925mF
[Utvid]2323.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen29,41
407p
09.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly29,4140709.11.201925mD
[Utvid]2525.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan30,96
406p
10.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri30,9640610.11.201925mF
[Utvid]2626.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten30,99
405p
10.11.2019
50m Fri
Malvik IL200350m Fri30,9940510.11.201925mF
[Utvid]2727.
Fanny Moen Pettersen
Malvik IL
Fanny Moen Pettersen31,05
402p
10.11.2019
50m Fri
Malvik IL199350m Fri31,0540210.11.201925mD
[Utvid]2727.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic31,06
402p
09.11.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200650m Fri31,0640209.11.201925m 
[Utvid]2929.
Telma Stensvoll Reppe
Malvik IL
Telma Stensvoll Reppe31,08
401p
09.11.2019
50m Fri
Malvik IL200750m Fri31,0840109.11.201925m 
[Utvid]2929.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten38,83
401p
09.11.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst38,8340109.11.201925mD
[Utvid]3131.
Iris Elise Moen
Trondhjems SLK
Iris Elise Moen31,20
396p
09.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri31,2039609.11.201925m 
[Utvid]3232.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan1.05,59
393p
09.11.2019
100m Butterfly
Trondhjems SLK2003100m Butterfly1.05,5939309.11.201925m 
[Utvid]3232.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen1.25,07
393p
09.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2006100m Bryst1.25,0739309.11.201925m 
[Utvid]3434.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan33,32
391p
09.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly33,3239109.11.201925mD
[Utvid]3535.
Iris Elise Moen
Trondhjems SLK
Iris Elise Moen1.08,99
386p
10.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.08,9938610.11.201925m 
[Utvid]3636.
Dominika Jamrozy
Stjørdals-Blink IL
Dominika Jamrozy31,51
385p
10.11.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL200450m Fri31,5138510.11.201925mD
[Utvid]3737.
Jesper Bårdli
Vestbyen Trondheim
Jesper Bårdli27,95
380p
10.11.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200450m Fri27,9538010.11.201925mF
[Utvid]3838.
Elias Green Granum
Verdal SK
Elias Green Granum28,01
378p
09.11.2019
50m Fri
Verdal SK200550m Fri28,0137809.11.201925m 
[Utvid]3838.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm2.44,78
378p
09.11.2019
200m Rygg
Trondhjems SLK2004200m Rygg2.44,7837809.11.201925m 
[Utvid]4040.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm1.09,51
377p
10.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.09,5137710.11.201925m 
[Utvid]4141.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø31,80
374p
09.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri31,8037409.11.201925m 
[Utvid]4242.
Theodor Karlsen
Malvik IL
Theodor Karlsen30,86
373p
10.11.2019
50m Rygg
Malvik IL200250m Rygg30,8637310.11.201925m 
[Utvid]4343.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø2.49,51
371p
10.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2005200m Individuell medley2.49,5137110.11.201925m 
[Utvid]4444.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan2.32,68
370p
10.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2003200m Individuell medley2.32,6837010.11.201925m 
[Utvid]4545.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm31,98
368p
09.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri31,9836809.11.201925m 
[Utvid]4545.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen39,93
368p
09.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst39,9336809.11.201925mD
[Utvid]4747.
Theodor Karlsen
Malvik IL
Theodor Karlsen2.27,52
367p
09.11.2019
200m Rygg
Malvik IL2002200m Rygg2.27,5236709.11.201925m 
[Utvid]4848.
Jonathan Bergh
Stjørdals-Blink IL
Jonathan Bergh31,06
366p
10.11.2019
50m Rygg
Stjørdals-Blink IL200350m Rygg31,0636610.11.201925m 
[Utvid]4848.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen32,04
366p
10.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri32,0436610.11.201925mD
[Utvid]5050.
Lisa Ling Klauseth Liasjø
Trondhjems SLK
Lisa Ling Klauseth Liasjø2.46,77
365p
09.11.2019
200m Rygg
Trondhjems SLK2005200m Rygg2.46,7736509.11.201925m 
[Utvid]5151.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm2.50,63
364p
10.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2004200m Individuell medley2.50,6336410.11.201925m 
[Utvid]5252.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan32,13
363p
10.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri32,1336310.11.201925mD
[Utvid]5252.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen1.17,93
363p
09.11.2019
100m Bryst
Malvik IL2003100m Bryst1.17,9336309.11.201925m 
[Utvid]5454.
Olivia Sterud Prytz
Trondhjems SLK
Olivia Sterud Prytz32,15
362p
10.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200450m Fri32,1536210.11.201925mF
[Utvid]5555.
Tamer Saleh Abuzid
Trondhjems SLK
Tamer Saleh Abuzid35,49
360p
10.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200450m Bryst35,4936010.11.201925m 
[Utvid]5656.
Elias Green Granum
Verdal SK
Elias Green Granum28,50
359p
10.11.2019
50m Fri
Verdal SK200550m Fri28,5035910.11.201925mF
[Utvid]5656.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen35,51
359p
10.11.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst35,5135910.11.201925m 
[Utvid]5656.
Thais Farias Kristiansen
Trondhjems SLK
Thais Farias Kristiansen36,09
359p
10.11.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200650m Rygg36,0935910.11.201925m 
[Utvid]5959.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan30,77
355p
09.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly30,7735509.11.201925mD
[Utvid]6060.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo28,65
353p
09.11.2019
50m Fri
Verdal SK200650m Fri28,6535309.11.201925m 
[Utvid]6060.
Jonas Johansen
Vestbyen Trondheim
Jonas Johansen31,43
353p
10.11.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200250m Rygg31,4335310.11.201925m 
[Utvid]6262.
Even Kristoffer Lind Bøckman
Trondhjems SLK
Even Kristoffer Lind Bøckman1.03,64
352p
10.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2003100m Fri1.03,6435210.11.201925m 
[Utvid]6363.
Jonas Johansen
Vestbyen Trondheim
Jonas Johansen2.30,02
349p
09.11.2019
200m Rygg
Vestbyen Trondheim2002200m Rygg2.30,0234909.11.201925m 
[Utvid]6464.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic36,50
347p
10.11.2019
50m Rygg
Vestbyen Trondheim200650m Rygg36,5034710.11.201925m 
[Utvid]6565.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm34,71
346p
09.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly34,7134609.11.201925m 
[Utvid]6666.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic32,67
345p
10.11.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200650m Fri32,6734510.11.201925mF
[Utvid]6666.
Sofia Handberg
Vestbyen Trondheim
Sofia Handberg32,69
345p
09.11.2019
50m Fri
Vestbyen Trondheim200750m Fri32,6934509.11.201925m 
[Utvid]6868.
Even Kristoffer Lind Bøckman
Trondhjems SLK
Even Kristoffer Lind Bøckman28,97
342p
09.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200350m Fri28,9734209.11.201925m 
[Utvid]6969.
Diana Stafsnes Califano
Trondhjems SLK
Diana Stafsnes Califano1.11,89
341p
10.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.11,8934110.11.201925m 
[Utvid]6969.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal1.29,18
341p
09.11.2019
100m Bryst
Trondhjems SLK2006100m Bryst1.29,1834109.11.201925m 
[Utvid]7171.
Kristina C. Marjanovic
Vestbyen Trondheim
Kristina C. Marjanovic41,15
337p
10.11.2019
50m Bryst
Vestbyen Trondheim200650m Bryst41,1533710.11.201925m 
[Utvid]7272.
Edel Liljedal Nordbakken
Verdal SK
Edel Liljedal Nordbakken32,98
336p
09.11.2019
50m Fri
Verdal SK200550m Fri32,9833609.11.201925m 
[Utvid]7272.
Elias Green Granum
Verdal SK
Elias Green Granum1.04,61
336p
10.11.2019
100m Fri
Verdal SK2005100m Fri1.04,6133610.11.201925m 
[Utvid]7272.
Sofie Grundstad Johansen
Vestbyen Trondheim
Sofie Grundstad Johansen2.55,26
336p
10.11.2019
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2004200m Individuell medley2.55,2633610.11.201925m 
[Utvid]7575.
Harald Martin Rånes
Malvik IL
Harald Martin Rånes29,24
332p
10.11.2019
50m Fri
Malvik IL200150m Fri29,2433210.11.201925mD
[Utvid]7676.
Anna Svendsen
Trondhjems SLK
Anna Svendsen33,15
330p
09.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri33,1533009.11.201925m 
[Utvid]7777.
Frida Eitrem Brauten
Malvik IL
Frida Eitrem Brauten35,32
328p
09.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200350m Butterfly35,3232809.11.201925m 
[Utvid]7878.
Jesper Bårdli
Vestbyen Trondheim
Jesper Bårdli2.39,16
326p
10.11.2019
200m Individuell medley
Vestbyen Trondheim2004200m Individuell medley2.39,1632610.11.201925m 
[Utvid]7979.
Embla Mimi Baarholm
Trondhjems SLK
Embla Mimi Baarholm35,44
325p
10.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200450m Butterfly35,4432510.11.201925mD
[Utvid]8080.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen2.39,58
324p
10.11.2019
200m Individuell medley
Verdal SK2005200m Individuell medley2.39,5832410.11.201925m 
[Utvid]8181.
Hedda Grimstad-Johannessen
Trondhjems SLK
Hedda Grimstad-Johannessen1.13,22
323p
10.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2005100m Fri1.13,2232310.11.201925m 
[Utvid]8282.
Oline Skjønberg
Trondhjems SLK
Oline Skjønberg33,43
322p
10.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200650m Fri33,4332210.11.201925mF
[Utvid]8282.
Iris Elise Moen
Trondhjems SLK
Iris Elise Moen33,45
322p
10.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri33,4532210.11.201925mD
[Utvid]8282.
Thea Haugan
Trondhjems SLK
Thea Haugan37,42
322p
10.11.2019
50m Rygg
Trondhjems SLK200450m Rygg37,4232210.11.201925m 
[Utvid]8282.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen1.21,06
322p
09.11.2019
100m Bryst
Verdal SK2005100m Bryst1.21,0632209.11.201925m 
[Utvid]8686.
Theodor Karlsen
Malvik IL
Theodor Karlsen29,58
321p
10.11.2019
50m Fri
Malvik IL200250m Fri29,5832110.11.201925mD
[Utvid]8686.
Sander Haugan
Trondhjems SLK
Sander Haugan31,83
321p
10.11.2019
50m Butterfly
Trondhjems SLK200350m Butterfly31,8332110.11.201925mD
[Utvid]8888.
Ruben Lervik
Malvik IL
Ruben Lervik29,66
318p
09.11.2019
50m Fri
Malvik IL200150m Fri29,6631809.11.201925m 
[Utvid]8989.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen32,56
317p
10.11.2019
50m Rygg
Malvik IL200350m Rygg32,5631710.11.201925m 
[Utvid]9090.
Ruben Lervik
Malvik IL
Ruben Lervik1.06,00
315p
10.11.2019
100m Fri
Malvik IL2001100m Fri1.06,0031510.11.201925m 
[Utvid]9090.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm2.58,99
315p
10.11.2019
200m Individuell medley
Trondhjems SLK2005200m Individuell medley2.58,9931510.11.201925m 
[Utvid]9292.
Per Owe Granholt Overmo
Verdal SK
Per Owe Granholt Overmo2.41,18
314p
10.11.2019
200m Individuell medley
Verdal SK2006200m Individuell medley2.41,1831410.11.201925m 
[Utvid]9393.
Erik Holm Iversen
Verdal SK
Erik Holm Iversen1.06,16
313p
10.11.2019
100m Fri
Verdal SK2005100m Fri1.06,1631310.11.201925m 
[Utvid]9494.
Lilli Marie Barstad
Malvik IL
Lilli Marie Barstad35,91
312p
09.11.2019
50m Butterfly
Malvik IL200750m Butterfly35,9131209.11.201925m 
[Utvid]9494.
Markus Øyangen
Malvik IL
Markus Øyangen37,21
312p
09.11.2019
50m Bryst
Malvik IL200350m Bryst37,2131209.11.201925mD
[Utvid]9696.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh1.31,97
311p
09.11.2019
100m Bryst
Levanger SLK2007100m Bryst1.31,9731109.11.201925m 
[Utvid]9797.
Sigrid Eldholm
Trondhjems SLK
Sigrid Eldholm33,86
310p
10.11.2019
50m Fri
Trondhjems SLK200550m Fri33,8631010.11.201925mD
[Utvid]9797.
Solveig Lindgaard Rygh
Levanger SLK
Solveig Lindgaard Rygh42,29
310p
09.11.2019
50m Bryst
Levanger SLK200750m Bryst42,2931009.11.201925mD
[Utvid]9999.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal42,34
309p
09.11.2019
50m Bryst
Trondhjems SLK200650m Bryst42,3430909.11.201925mD
[Utvid]9999.
Aurora Alexandra Bjordal
Trondhjems SLK
Aurora Alexandra Bjordal1.14,29
309p
10.11.2019
100m Fri
Trondhjems SLK2006100m Fri1.14,2930910.11.201925m 
Side 1 av 6 (524 rader)< Forrige123456Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.