Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Hauststemne
Stevne
Stevnenavn:
Hauststemne
Fra dato:
09.11.2019
Til dato:
10.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030801
Arrangørnavn:
Eid SK
Stevnested:
Nordfjordeid
Bassengnavn:
Eid idrettshus
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
30.10.2019
Kvalperiode start:
31.10.2018
Kvalperiode slutt:
30.10.2019
Påmeldingsansv.:
Ottar Vindfjell
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
412 75 025
Arrangementsleder
Navn:
Ottar Vindfjell
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
412 75 025
Info
Dokumenter
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen1.58,83
584p
10.11.2019
200m Fri
Eid SK2001200m Fri1.58,8358410.11.201925m 
[Utvid]22.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen54,41
563p
09.11.2019
100m Fri
Eid SK2001100m Fri54,4156309.11.201925m 
[Utvid]33.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen26,70
544p
09.11.2019
50m Butterfly
Eid SK200150m Butterfly26,7054409.11.201925m 
[Utvid]44.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,93
503p
10.11.2019
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg27,9350310.11.201925m 
[Utvid]55.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug31,77
502p
09.11.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst31,7750209.11.201925m 
[Utvid]66.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.03,67
493p
09.11.2019
100m Individuell medley
Eid SK2004100m Individuell medley1.03,6749309.11.201925m 
[Utvid]77.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen56,93
491p
10.11.2019
100m Fri
Eid SK2001100m Fri56,9349110.11.201925mD
[Utvid]88.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell4.30,54
482p
09.11.2019
400m Fri
Eid SK2004400m Fri4.30,5448209.11.201925m 
[Utvid]99.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell25,88
479p
10.11.2019
50m Fri
Eid SK200450m Fri25,8847910.11.201925m 
[Utvid]99.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen28,39
479p
10.11.2019
50m Rygg
Eid SK200150m Rygg28,3947910.11.201925mF
[Utvid]1111.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.21,28
467p
10.11.2019
200m Individuell medley
Eid SK2004200m Individuell medley2.21,2846710.11.201925m 
[Utvid]1212.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen26,14
465p
09.11.2019
50m Fri
Eid SK200150m Fri26,1446509.11.201925mD
[Utvid]1313.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle58,16
461p
09.11.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri58,1646109.11.201925m 
[Utvid]1414.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle28,31
456p
09.11.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly28,3145609.11.201925m 
[Utvid]1515.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.12,40
453p
10.11.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.12,4045310.11.201925m 
[Utvid]1616.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell5.07,58
448p
09.11.2019
400m Individuell medley
Eid SK2004400m Individuell medley5.07,5844809.11.201925m 
[Utvid]1717.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes30,24
435p
10.11.2019
50m Fri
Eid SK200550m Fri30,2443510.11.201925m 
[Utvid]1717.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.11,14
435p
09.11.2019
200m Fri
Eid SK2004200m Fri2.11,1443509.11.201925mD
[Utvid]1919.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.06,78
427p
09.11.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.06,7842709.11.201925m 
[Utvid]2020.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug4.41,97
426p
09.11.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2003400m Fri4.41,9742609.11.201925m 
[Utvid]2121.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.13,96
425p
10.11.2019
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.13,9642510.11.201925m 
[Utvid]2222.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.21,04
420p
09.11.2019
200m Rygg
Førde IL Symjing2005200m Rygg2.21,0442009.11.201925m 
[Utvid]2323.
Eirik Kyrkjeeide Karlsen
Eid SK
Eirik Kyrkjeeide Karlsen27,06
419p
10.11.2019
50m Fri
Eid SK200150m Fri27,0641910.11.201925mD
[Utvid]2424.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.41,22
416p
10.11.2019
200m Bryst
Førde IL Symjing2003200m Bryst2.41,2241610.11.201925m 
[Utvid]2525.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.26,97
415p
10.11.2019
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2005200m Individuell medley2.26,9741510.11.201925m 
[Utvid]2626.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland27,18
414p
10.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200450m Fri27,1841410.11.201925m 
[Utvid]2626.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle29,81
414p
10.11.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg29,8141410.11.201925m 
[Utvid]2828.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.42,20
409p
10.11.2019
200m Bryst
Eid SK2004200m Bryst2.42,2040910.11.201925m 
[Utvid]2929.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell2.22,31
408p
09.11.2019
200m Rygg
Eid SK2004200m Rygg2.22,3140809.11.201925m 
[Utvid]3030.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle27,32
407p
09.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri27,3240709.11.201925mF
[Utvid]3131.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle4.46,51
406p
09.11.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2005400m Fri4.46,5140609.11.201925m 
[Utvid]3232.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.42,85
404p
10.11.2019
200m Bryst
Førde IL Symjing2004200m Bryst2.42,8540410.11.201925m 
[Utvid]3333.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.14,77
400p
10.11.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2003200m Fri2.14,7740010.11.201925m 
[Utvid]3434.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell34,28
399p
10.11.2019
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst34,2839910.11.201925mD
[Utvid]3434.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.14,97
399p
10.11.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.14,9739910.11.201925m 
[Utvid]3434.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland5.19,86
399p
09.11.2019
400m Individuell medley
Førde IL Symjing2004400m Individuell medley5.19,8639909.11.201925m 
[Utvid]3737.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell29,63
398p
10.11.2019
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly29,6339810.11.201925mD
[Utvid]3838.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug34,34
397p
10.11.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst34,3439710.11.201925mD
[Utvid]3939.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.08,77
391p
09.11.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2004100m Individuell medley1.08,7739109.11.201925m 
[Utvid]4040.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland30,40
390p
10.11.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg30,4039010.11.201925mF
[Utvid]4141.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes35,19
388p
10.11.2019
50m Rygg
Eid SK200550m Rygg35,1938810.11.201925m 
[Utvid]4141.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes1.17,46
388p
09.11.2019
100m Individuell medley
Eid SK2005100m Individuell medley1.17,4638809.11.201925m 
[Utvid]4343.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.30,46
386p
10.11.2019
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2004200m Individuell medley2.30,4638610.11.201925m 
[Utvid]4444.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.01,76
385p
09.11.2019
100m Fri
Eid SK2004100m Fri1.01,7638509.11.201925mD
[Utvid]4545.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle1.06,11
384p
10.11.2019
100m Butterfly
Førde IL Symjing2005100m Butterfly1.06,1138410.11.201925m 
[Utvid]4646.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.01,83
383p
09.11.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.01,8338309.11.201925m 
[Utvid]4747.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle28,07
376p
09.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri28,0737609.11.201925mD
[Utvid]4848.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug2.17,99
373p
09.11.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2003200m Fri2.17,9937309.11.201925mD
[Utvid]4848.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.33,39
373p
10.11.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2007200m Fri2.33,3937310.11.201925m 
[Utvid]5050.
Stine Myrland
Førde IL Symjing
Stine Myrland31,88
372p
10.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri31,8837210.11.201925m 
[Utvid]5151.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.17,37
371p
10.11.2019
100m Bryst
Eid SK2004100m Bryst1.17,3737110.11.201925mD
[Utvid]5151.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.17,39
371p
10.11.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2003100m Bryst1.17,3937110.11.201925mD
[Utvid]5353.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes35,75
370p
10.11.2019
50m Rygg
Eid SK200550m Rygg35,7537010.11.201925mF
[Utvid]5454.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug28,24
369p
09.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri28,2436909.11.201925mF
[Utvid]5555.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell35,29
366p
10.11.2019
50m Bryst
Eid SK200450m Bryst35,2936610.11.201925mD
[Utvid]5555.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger1.10,20
366p
09.11.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2007100m Fri1.10,2036609.11.201925m 
[Utvid]5757.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal32,09
364p
10.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri32,0936410.11.201925m 
[Utvid]5757.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre3.08,41
364p
10.11.2019
200m Bryst
Volda TIL2004200m Bryst3.08,4136410.11.201925m 
[Utvid]5959.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell30,56
363p
09.11.2019
50m Butterfly
Eid SK200450m Butterfly30,5636309.11.201925mD
[Utvid]5959.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes1.10,39
363p
09.11.2019
100m Fri
Eid SK2005100m Fri1.10,3936309.11.201925m 
[Utvid]6161.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle30,57
362p
10.11.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly30,5736210.11.201925mD
[Utvid]6262.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle30,64
360p
10.11.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200550m Butterfly30,6436010.11.201925mD
[Utvid]6363.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume40,30
358p
09.11.2019
50m Bryst
Volda TIL200550m Bryst40,3035809.11.201925m 
[Utvid]6464.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug35,58
357p
10.11.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst35,5835710.11.201925mD
[Utvid]6565.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume3.09,74
356p
10.11.2019
200m Bryst
Volda TIL2005200m Bryst3.09,7435610.11.201925m 
[Utvid]6666.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland30,77
355p
10.11.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly30,7735510.11.201925mD
[Utvid]6767.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell28,69
352p
09.11.2019
50m Fri
Eid SK200450m Fri28,6935209.11.201925mD
[Utvid]6767.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.11,19
352p
09.11.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.11,1935209.11.201925m 
[Utvid]6767.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland1.18,75
352p
10.11.2019
100m Bryst
Førde IL Symjing2004100m Bryst1.18,7535210.11.201925mD
[Utvid]7070.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland31,49
351p
10.11.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200450m Rygg31,4935110.11.201925m 
[Utvid]7171.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume1.28,45
350p
10.11.2019
100m Bryst
Volda TIL2005100m Bryst1.28,4535010.11.201925m 
[Utvid]7171.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.20,98
350p
09.11.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2005200m Fri2.20,9835009.11.201925mD
[Utvid]7373.
Stine Myrland
Førde IL Symjing
Stine Myrland1.11,38
348p
09.11.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2005100m Fri1.11,3834809.11.201925m 
[Utvid]7373.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger5.33,33
348p
09.11.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2007400m Fri5.33,3334809.11.201925m 
[Utvid]7575.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland2.35,94
347p
10.11.2019
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2004200m Individuell medley2.35,9434710.11.201925m 
[Utvid]7575.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal5.33,72
347p
09.11.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2003400m Fri5.33,7234709.11.201925m 
[Utvid]7575.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle5.35,01
347p
09.11.2019
400m Individuell medley
Førde IL Symjing2005400m Individuell medley5.35,0134709.11.201925m 
[Utvid]7878.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland31,08
345p
09.11.2019
50m Butterfly
Førde IL Symjing200450m Butterfly31,0834509.11.201925mD
[Utvid]7878.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal32,69
345p
09.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200350m Fri32,6934509.11.201925mF
[Utvid]8080.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre40,85
344p
09.11.2019
50m Bryst
Volda TIL200450m Bryst40,8534409.11.201925m 
[Utvid]8080.
Daniel Kongsvik Vindfjell
Eid SK
Daniel Kongsvik Vindfjell1.08,60
344p
09.11.2019
100m Butterfly
Eid SK2004100m Butterfly1.08,6034409.11.201925mD
[Utvid]8080.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.11,68
344p
09.11.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.11,6834409.11.201925m 
[Utvid]8383.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle31,73
343p
10.11.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg31,7334310.11.201925mF
[Utvid]8383.
Anders Scheflo Kvåle
Førde IL Symjing
Anders Scheflo Kvåle2.52,05
343p
10.11.2019
200m Bryst
Førde IL Symjing2005200m Bryst2.52,0534310.11.201925m 
[Utvid]8585.
Reinert Solheim Erland
Førde IL Symjing
Reinert Solheim Erland1.04,26
342p
10.11.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.04,2634210.11.201925mD
[Utvid]8686.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal1.20,85
341p
09.11.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2003100m Individuell medley1.20,8534109.11.201925m 
[Utvid]8787.
Mardon Solheim Erland
Førde IL Symjing
Mardon Solheim Erland29,00
340p
10.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200050m Fri29,0034010.11.201925m 
[Utvid]8888.
Stine Myrland
Førde IL Symjing
Stine Myrland32,86
339p
09.11.2019
50m Fri
Førde IL Symjing200550m Fri32,8633909.11.201925mF
[Utvid]8888.
Sigrid Sætre
Volda TIL
Sigrid Sætre1.29,38
339p
10.11.2019
100m Bryst
Volda TIL2004100m Bryst1.29,3833910.11.201925m 
[Utvid]9090.
Stine Myrland
Førde IL Symjing
Stine Myrland1.21,12
338p
09.11.2019
100m Individuell medley
Førde IL Symjing2005100m Individuell medley1.21,1233809.11.201925m 
[Utvid]9191.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland5.05,18
336p
09.11.2019
400m Fri
Førde IL Symjing2004400m Fri5.05,1833609.11.201925m 
[Utvid]9292.
Maria Mjelva Straume
Volda TIL
Maria Mjelva Straume33,21
329p
10.11.2019
50m Fri
Volda TIL200550m Fri33,2132910.11.201925m 
[Utvid]9292.
Maren Vinjevoll Årdal
Førde IL Symjing
Maren Vinjevoll Årdal41,45
329p
09.11.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200350m Bryst41,4532909.11.201925m 
[Utvid]9494.
Stine Myrland
Førde IL Symjing
Stine Myrland37,21
328p
10.11.2019
50m Rygg
Førde IL Symjing200550m Rygg37,2132810.11.201925m 
[Utvid]9595.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland36,64
327p
10.11.2019
50m Bryst
Førde IL Symjing200450m Bryst36,6432710.11.201925mD
[Utvid]9595.
Artur Grzebieluch
Førde IL Symjing
Artur Grzebieluch1.05,20
327p
09.11.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2004100m Fri1.05,2032709.11.201925m 
[Utvid]9797.
Simen Furesund Grimeland
Førde IL Symjing
Simen Furesund Grimeland2.24,38
326p
09.11.2019
200m Fri
Førde IL Symjing2004200m Fri2.24,3832609.11.201925mD
[Utvid]9898.
Henrik Stubhaug
Førde IL Symjing
Henrik Stubhaug1.05,43
324p
09.11.2019
100m Fri
Førde IL Symjing2003100m Fri1.05,4332409.11.201925mD
[Utvid]9999.
Siri Kaisa Kråkenes
Eid SK
Siri Kaisa Kråkenes41,70
323p
09.11.2019
50m Bryst
Eid SK200550m Bryst41,7032309.11.201925m 
[Utvid]9999.
Sunniva Skrede Hallanger
Førde IL Symjing
Sunniva Skrede Hallanger2.57,60
323p
10.11.2019
200m Individuell medley
Førde IL Symjing2007200m Individuell medley2.57,6032310.11.201925m 
Side 1 av 5 (493 rader)< Forrige12345Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.