Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Fana Sparebank Medley
Stevne
Stevnenavn:
Fana Sparebank Medley
Fra dato:
23.11.2019
Til dato:
24.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030654
Arrangørnavn:
Vestkantsvømmerne
Stevnested:
Ågotnes
Bassengnavn:
Ågotnes svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.11.2019
Kvalperiode start:
14.11.2018
Kvalperiode slutt:
13.11.2019
Påmeldingsansv.:
Lisbeth Helland
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Jan Kenneth Antun
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
932 85 185
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.23,70
698p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.23,7069823.11.201925m 
[Utvid]22.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.08,83
629p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.08,8362923.11.201925mD
[Utvid]33.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen4.40,20
581p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.40,2058123.11.201925m 
[Utvid]44.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.12,68
576p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.12,6857624.11.201925m 
[Utvid]55.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.12,96
572p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.12,9657224.11.201925m 
[Utvid]66.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale4.17,00
563p
24.11.2019
400m Fri
Bergens SC2002400m Fri4.17,0056324.11.201925m 
[Utvid]77.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik4.43,93
559p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.43,9355923.11.201925m 
[Utvid]88.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley24,71
551p
23.11.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri24,7155123.11.201925m 
[Utvid]99.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley2.01,41
548p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2001200m Fri2.01,4154823.11.201925m 
[Utvid]1010.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley2.14,31
543p
23.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2001200m Individuell medley2.14,3154323.11.201925m 
[Utvid]1010.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik4.20,06
543p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2001400m Fri4.20,0654324.11.201925m 
[Utvid]1212.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale1.01,86
536p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.01,8653623.11.201925mD
[Utvid]1313.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik2.02,42
534p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2001200m Fri2.02,4253423.11.201925m 
[Utvid]1414.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun4.50,33
523p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.50,3352323.11.201925m 
[Utvid]1515.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.04,03
514p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.04,0351423.11.201925m 
[Utvid]1616.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.32,33
511p
24.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.32,3351124.11.201925m 
[Utvid]1717.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley1.00,14
510p
24.11.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2001100m Butterfly1.00,1451024.11.201925m 
[Utvid]1717.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.18,15
510p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.18,1551023.11.201925mD
[Utvid]1919.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley27,26
507p
24.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200150m Butterfly27,2650724.11.201925mD
[Utvid]2020.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.18,55
506p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.18,5550623.11.201925mD
[Utvid]2121.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.17,83
503p
23.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.17,8350323.11.201925m 
[Utvid]2222.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume4.55,61
495p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.55,6149523.11.201925m 
[Utvid]2323.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland56,89
492p
24.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri56,8949224.11.201925m 
[Utvid]2424.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.09,18
491p
23.11.2019
100m Butterfly
Vestkantsvømmerne2006100m Butterfly1.09,1849123.11.201925m 
[Utvid]2424.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland4.28,91
491p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.28,9149124.11.201925m 
[Utvid]2626.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley27,69
484p
23.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200150m Butterfly27,6948423.11.201925mD
[Utvid]2727.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik31,14
479p
23.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly31,1447923.11.201925m 
[Utvid]2828.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal31,21
476p
23.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200450m Butterfly31,2147623.11.201925m 
[Utvid]2828.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.35,99
476p
24.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2006200m Individuell medley2.35,9947624.11.201925m 
[Utvid]3030.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik2.07,46
473p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2001200m Fri2.07,4647324.11.201925mD
[Utvid]3030.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale2.07,51
473p
24.11.2019
200m Fri
Bergens SC2002200m Fri2.07,5147324.11.201925mD
[Utvid]3232.
Elise Book Dalsgård
Bergensvømmerne
Elise Book Dalsgård5.00,34
472p
23.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri5.00,3447223.11.201925m 
[Utvid]3333.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale29,47
471p
23.11.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri29,4747123.11.201925mD
[Utvid]3434.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.22,05
469p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.22,0546924.11.201925m 
[Utvid]3535.
Christine Macody Tufte Lund
Bergensvømmerne
Christine Macody Tufte Lund2.22,23
468p
24.11.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.22,2346824.11.201925m 
[Utvid]3636.
Thea Maria Nilsen
Bergen SLK
Thea Maria Nilsen1.04,80
466p
23.11.2019
100m Fri
Bergen SLK2001100m Fri1.04,8046623.11.201925m 
[Utvid]3737.
Kristine Joys
Bergensvømmerne
Kristine Joys1.11,10
463p
24.11.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne2003100m Rygg1.11,1046324.11.201925m 
[Utvid]3838.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.35,51
461p
23.11.2019
200m Bryst
Vestkantsvømmerne2003200m Bryst2.35,5146123.11.201925m 
[Utvid]3939.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.05,08
460p
24.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.05,0846024.11.201925mD
[Utvid]4040.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik58,37
456p
24.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri58,3745624.11.201925m 
[Utvid]4040.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken5.03,77
456p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.03,7745623.11.201925m 
[Utvid]4242.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik26,34
455p
23.11.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200150m Fri26,3445523.11.201925m 
[Utvid]4343.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.23,63
454p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.23,6345423.11.201925mD
[Utvid]4343.
Christine Macody Tufte Lund
Bergensvømmerne
Christine Macody Tufte Lund5.04,19
454p
23.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri5.04,1945423.11.201925m 
[Utvid]4545.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale1.05,65
448p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.05,6544823.11.201925m 
[Utvid]4545.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale4.37,29
448p
24.11.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.37,2944824.11.201925m 
[Utvid]4747.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley1.12,70
447p
24.11.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2001100m Bryst1.12,7044724.11.201925m 
[Utvid]4848.
Isabel Frederking
Bergens SC
Isabel Frederking5.06,15
446p
23.11.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri5.06,1544623.11.201925m 
[Utvid]4949.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume2.24,74
444p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.24,7444423.11.201925mD
[Utvid]4949.
Vilde Arefjord Elholm
Vestkantsvømmerne
Vilde Arefjord Elholm5.06,44
444p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2007400m Fri5.06,4444423.11.201925m 
[Utvid]5151.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.05,99
441p
24.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.05,9944124.11.201925mD
[Utvid]5151.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.13,01
441p
24.11.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2003100m Bryst1.13,0144124.11.201925m 
[Utvid]5353.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe2.25,14
440p
24.11.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.25,1444024.11.201925m 
[Utvid]5454.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.10,65
439p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.10,6543924.11.201925mD
[Utvid]5454.
Christine Macody Tufte Lund
Bergensvømmerne
Christine Macody Tufte Lund2.40,25
439p
24.11.2019
200m Individuell medley
Bergensvømmerne2003200m Individuell medley2.40,2543924.11.201925m 
[Utvid]5656.
Kristine Joys
Bergensvømmerne
Kristine Joys5.08,21
437p
23.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri5.08,2143723.11.201925m 
[Utvid]5757.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale28,72
434p
24.11.2019
50m Butterfly
Bergens SC200250m Butterfly28,7243424.11.201925m 
[Utvid]5757.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik1.06,34
434p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.06,3443423.11.201925mD
[Utvid]5757.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess2.57,69
434p
24.11.2019
200m Bryst
Øyane SK2006200m Bryst2.57,6943424.11.201925m 
[Utvid]6060.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun1.06,44
432p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2004100m Fri1.06,4443223.11.201925m 
[Utvid]6161.
Thea Maria Nilsen
Bergen SLK
Thea Maria Nilsen30,38
429p
23.11.2019
50m Fri
Bergen SLK200150m Fri30,3842923.11.201925mD
[Utvid]6262.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale30,49
425p
24.11.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200350m Fri30,4942524.11.201925m 
[Utvid]6363.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen32,46
423p
23.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly32,4642323.11.201925mD
[Utvid]6363.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley33,63
423p
24.11.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200150m Bryst33,6342324.11.201925m 
[Utvid]6565.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley59,91
422p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri59,9142223.11.201925mD
[Utvid]6565.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen1.06,98
422p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2006100m Fri1.06,9842223.11.201925mD
[Utvid]6565.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek2.59,37
422p
24.11.2019
200m Bryst
Åstveit SK2007200m Bryst2.59,3742224.11.201925m 
[Utvid]6868.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik32,52
421p
24.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly32,5242124.11.201925mD
[Utvid]6868.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer59,95
421p
24.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2005100m Fri59,9542124.11.201925m 
[Utvid]6868.
Elise Book Dalsgård
Bergensvømmerne
Elise Book Dalsgård2.27,34
421p
23.11.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.27,3442123.11.201925mD
[Utvid]7171.
Kristine Joys
Bergensvømmerne
Kristine Joys34,27
420p
24.11.2019
50m Rygg
Bergensvømmerne200350m Rygg34,2742024.11.201925m 
[Utvid]7272.
Emilie Uppheim
Bergens SC
Emilie Uppheim5.12,38
419p
23.11.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri5.12,3841923.11.201925m 
[Utvid]7373.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik1.00,12
417p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2001100m Fri1.00,1241723.11.201925mD
[Utvid]7373.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer2.12,95
417p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.12,9541723.11.201925m 
[Utvid]7575.
Helle Aas
Bergensvømmerne
Helle Aas5.13,43
415p
23.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2005400m Fri5.13,4341523.11.201925m 
[Utvid]7676.
Bertine Landeråen Hess
Øyane SK
Bertine Landeråen Hess2.28,05
414p
24.11.2019
200m Fri
Øyane SK2006200m Fri2.28,0541424.11.201925m 
[Utvid]7777.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.14,64
413p
23.11.2019
100m Bryst
Vestkantsvømmerne2003100m Bryst1.14,6441323.11.201925mD
[Utvid]7878.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland1.00,36
412p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.00,3641223.11.201925mD
[Utvid]7878.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.41,38
412p
23.11.2019
200m Bryst
Bergens SC2005200m Bryst2.41,3841223.11.201925m 
[Utvid]7878.
Adrian Roll-Christiansen
Bergensvømmerne
Adrian Roll-Christiansen4.45,20
412p
24.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.45,2041224.11.201925m 
[Utvid]8181.
Aslan John Walter Bentley
Vestkantsvømmerne
Aslan John Walter Bentley33,96
411p
24.11.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne200150m Bryst33,9641124.11.201925mD
[Utvid]8181.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume1.07,57
411p
23.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.07,5741123.11.201925m 
[Utvid]8383.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen32,80
410p
24.11.2019
50m Butterfly
Vestkantsvømmerne200650m Butterfly32,8041024.11.201925mD
[Utvid]8383.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer2.27,57
410p
23.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2005200m Individuell medley2.27,5741023.11.201925m 
[Utvid]8585.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale1.00,53
409p
24.11.2019
100m Fri
Bergens SC2005100m Fri1.00,5340924.11.201925m 
[Utvid]8585.
William I. Pereira-Nielsen
Øyane SK
William I. Pereira-Nielsen2.13,78
409p
23.11.2019
200m Fri
Øyane SK2006200m Fri2.13,7840923.11.201925m 
[Utvid]8585.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale2.27,66
409p
23.11.2019
200m Individuell medley
Bergens SC2005200m Individuell medley2.27,6640923.11.201925m 
[Utvid]8888.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik30,90
408p
24.11.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200650m Fri30,9040824.11.201925mD
[Utvid]8989.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken30,99
405p
24.11.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne200550m Fri30,9940524.11.201925m 
[Utvid]8989.
Thea Maria Nilsen
Bergen SLK
Thea Maria Nilsen1.14,34
405p
24.11.2019
100m Rygg
Bergen SLK2001100m Rygg1.14,3440524.11.201925m 
[Utvid]9191.
Kathinka Dale
Vestkantsvømmerne
Kathinka Dale2.44,84
404p
24.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2003200m Individuell medley2.44,8440424.11.201925m 
[Utvid]9292.
Anniken Walløe
Bergensvømmerne
Anniken Walløe3.02,04
403p
24.11.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne2004200m Bryst3.02,0440324.11.201925m 
[Utvid]9393.
Thea Maria Nilsen
Bergen SLK
Thea Maria Nilsen33,05
401p
23.11.2019
50m Butterfly
Bergen SLK200150m Butterfly33,0540123.11.201925m 
[Utvid]9393.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek2.45,17
401p
24.11.2019
200m Individuell medley
Åstveit SK2007200m Individuell medley2.45,1740124.11.201925m 
[Utvid]9595.
Alise Pettersen
Bergen SLK
Alise Pettersen2.45,46
399p
24.11.2019
200m Individuell medley
Bergen SLK2007200m Individuell medley2.45,4639924.11.201925m 
[Utvid]9595.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.45,49
399p
24.11.2019
200m Individuell medley
Vestkantsvømmerne2004200m Individuell medley2.45,4939924.11.201925m 
[Utvid]9797.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken2.30,12
398p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2005200m Fri2.30,1239823.11.201925mD
[Utvid]9898.
Christine Macody Tufte Lund
Bergensvømmerne
Christine Macody Tufte Lund1.14,85
397p
24.11.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne2003100m Rygg1.14,8539724.11.201925m 
[Utvid]9898.
Kristine Joys
Bergensvømmerne
Kristine Joys2.30,14
397p
23.11.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2003200m Fri2.30,1439723.11.201925mD
[Utvid]100100.
Kristine Joys
Bergensvømmerne
Kristine Joys1.08,41
396p
23.11.2019
100m Fri
Bergensvømmerne2003100m Fri1.08,4139623.11.201925m 
Side 1 av 16 (1565 rader)< Forrige1234567141516Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.