Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Langdistansecup 1500m
Stevne
Stevnenavn:
Langdistansecup 1500m
Fra dato:
23.11.2019
Til dato:
24.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030609
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Ågotnes
Bassengnavn:
Ågotnes svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
13.11.2019
Kvalperiode start:
12.11.2018
Kvalperiode slutt:
13.11.2019
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98805126
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem Bertelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
468 41 991
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale17.30,35
671p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri17.30,3567124.11.201925m 
[Utvid]22.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale9.16,42
639p
24.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri9.16,4263924.11.201925mD
[Utvid]33.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale4.34,38
619p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.34,3861924.11.201925mD
[Utvid]44.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik16.46,93
597p
23.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri16.46,9359723.11.201925m 
[Utvid]55.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik16.53,41
586p
23.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20011500m Fri16.53,4158623.11.201925m 
[Utvid]66.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun18.21,72
581p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri18.21,7258124.11.201925m 
[Utvid]77.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland18.23,12
579p
24.11.2019
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri18.23,1257924.11.201925m 
[Utvid]88.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik8.53,76
573p
23.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri8.53,7657323.11.201925mD
[Utvid]99.
Jørgen Mikkelsen Bakke
Vestkantsvømmerne
Jørgen Mikkelsen Bakke17.02,33
570p
23.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20011500m Fri17.02,3357023.11.201925m 
[Utvid]1010.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun9.41,92
558p
24.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri9.41,9255824.11.201925mD
[Utvid]1111.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik8.59,37
555p
23.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2001800m Fri8.59,3755523.11.201925mD
[Utvid]1212.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland9.01,74
548p
23.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri9.01,7454823.11.201925mD
[Utvid]1313.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland17.18,13
545p
23.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri17.18,1354523.11.201925m 
[Utvid]1414.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen9.47,48
543p
24.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2006800m Fri9.47,4854324.11.201925mD
[Utvid]1414.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen18.47,08
543p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20061500m Fri18.47,0854324.11.201925m 
[Utvid]1616.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun4.47,17
540p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.47,1754024.11.201925mD
[Utvid]1717.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen4.48,22
534p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.48,2253424.11.201925mD
[Utvid]1818.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale2.16,28
532p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.16,2853224.11.201925mD
[Utvid]1818.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland9.51,51
532p
24.11.2019
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri9.51,5153224.11.201925mD
[Utvid]2020.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume19.00,89
523p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri19.00,8952324.11.201925m 
[Utvid]2121.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale9.12,13
517p
23.11.2019
800m Fri
Bergens SC2002800m Fri9.12,1351723.11.201925mD
[Utvid]2222.
Jørgen Mikkelsen Bakke
Vestkantsvømmerne
Jørgen Mikkelsen Bakke9.13,53
514p
23.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2001800m Fri9.13,5351423.11.201925mD
[Utvid]2323.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland4.52,05
513p
24.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri4.52,0551324.11.201925mD
[Utvid]2424.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale17.40,91
510p
23.11.2019
1500m Fri
Bergens SC20021500m Fri17.40,9151023.11.201925m 
[Utvid]2525.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik19.11,63
509p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20061500m Fri19.11,6350924.11.201925m 
[Utvid]2626.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik4.26,33
506p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.26,3350623.11.201925mD
[Utvid]2727.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland4.26,57
504p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.26,5750423.11.201925mD
[Utvid]2828.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik4.26,73
503p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2001400m Fri4.26,7350323.11.201925mD
[Utvid]2929.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale4.27,03
502p
23.11.2019
400m Fri
Bergens SC2002400m Fri4.27,0350223.11.201925mD
[Utvid]3030.
Mathias Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Mathias Saltnes Urdal17.47,77
501p
23.11.2019
1500m Fri
Bergensvømmerne20031500m Fri17.47,7750123.11.201925m 
[Utvid]3131.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal19.19,44
499p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20041500m Fri19.19,4449924.11.201925m 
[Utvid]3232.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume10.05,19
496p
24.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2003800m Fri10.05,1949624.11.201925mD
[Utvid]3333.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal10.06,27
494p
24.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2004800m Fri10.06,2749424.11.201925mD
[Utvid]3434.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal4.56,28
492p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2004400m Fri4.56,2849224.11.201925mD
[Utvid]3535.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik10.09,14
487p
24.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2006800m Fri10.09,1448724.11.201925mD
[Utvid]3636.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik4.58,04
483p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2006400m Fri4.58,0448324.11.201925mD
[Utvid]3737.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer18.04,07
478p
23.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20051500m Fri18.04,0747823.11.201925m 
[Utvid]3838.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume4.59,23
477p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2003400m Fri4.59,2347724.11.201925mD
[Utvid]3838.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale18.05,01
477p
23.11.2019
1500m Fri
Bergens SC20051500m Fri18.05,0147723.11.201925m 
[Utvid]3838.
Christine Macody Tufte Lund
Bergensvømmerne
Christine Macody Tufte Lund19.36,33
477p
24.11.2019
1500m Fri
Bergensvømmerne20031500m Fri19.36,3347724.11.201925m 
[Utvid]4141.
Emma Sofie Antun
Vestkantsvømmerne
Emma Sofie Antun2.21,68
473p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.21,6847324.11.201925mD
[Utvid]4141.
Mathias Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Mathias Saltnes Urdal9.28,78
473p
23.11.2019
800m Fri
Bergensvømmerne2003800m Fri9.28,7847323.11.201925mD
[Utvid]4343.
Leah Emilie Stensaker Nilsen
Vestkantsvømmerne
Leah Emilie Stensaker Nilsen2.22,26
467p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.22,2646724.11.201925mD
[Utvid]4444.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer9.31,66
466p
23.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2005800m Fri9.31,6646623.11.201925mD
[Utvid]4545.
Elise Book Dalsgård
Bergensvømmerne
Elise Book Dalsgård19.46,78
465p
24.11.2019
1500m Fri
Bergensvømmerne20041500m Fri19.46,7846524.11.201925m 
[Utvid]4646.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen18.18,45
460p
23.11.2019
1500m Fri
Delfana20051500m Fri18.18,4546023.11.201925m 
[Utvid]4646.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal19.50,68
460p
24.11.2019
1500m Fri
Bergensvømmerne20031500m Fri19.50,6846024.11.201925m 
[Utvid]4848.
Jonette Matland
Bergensvømmerne
Jonette Matland2.23,17
458p
24.11.2019
200m Fri
Bergensvømmerne2004200m Fri2.23,1745824.11.201925mD
[Utvid]4848.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen18.20,12
458p
23.11.2019
1500m Fri
Bergens SC20041500m Fri18.20,1245823.11.201925m 
[Utvid]5050.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen9.35,47
457p
23.11.2019
800m Fri
Bergens SC2004800m Fri9.35,4745723.11.201925mD
[Utvid]5151.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale9.36,35
455p
23.11.2019
800m Fri
Bergens SC2005800m Fri9.36,3545523.11.201925mD
[Utvid]5252.
Erika Kvaal
Vestkantsvømmerne
Erika Kvaal2.23,92
451p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2004200m Fri2.23,9245124.11.201925mD
[Utvid]5353.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken19.59,99
450p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20051500m Fri19.59,9945024.11.201925m 
[Utvid]5454.
Jørgen Mikkelsen Bakke
Vestkantsvømmerne
Jørgen Mikkelsen Bakke4.37,15
449p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2001400m Fri4.37,1544923.11.201925mD
[Utvid]5555.
Christine Macody Tufte Lund
Bergensvømmerne
Christine Macody Tufte Lund10.29,08
442p
24.11.2019
800m Fri
Bergensvømmerne2003800m Fri10.29,0844224.11.201925mD
[Utvid]5656.
Kasper Krohn-Dale
Bergens SC
Kasper Krohn-Dale2.10,47
441p
23.11.2019
200m Fri
Bergens SC2002200m Fri2.10,4744123.11.201925mD
[Utvid]5656.
Linnea Solsvik
Vestkantsvømmerne
Linnea Solsvik2.25,04
441p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2006200m Fri2.25,0444124.11.201925mD
[Utvid]5858.
Andreas Ramsvik
Vestkantsvømmerne
Andreas Ramsvik2.10,70
439p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.10,7043923.11.201925mD
[Utvid]5858.
Elise Book Dalsgård
Bergensvømmerne
Elise Book Dalsgård10.30,46
439p
24.11.2019
800m Fri
Bergensvømmerne2004800m Fri10.30,4643924.11.201925mD
[Utvid]6060.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal10.30,91
438p
24.11.2019
800m Fri
Bergensvømmerne2003800m Fri10.30,9143824.11.201925mD
[Utvid]6060.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek20.11,02
438p
24.11.2019
1500m Fri
Åstveit SK20071500m Fri20.11,0243824.11.201925m 
[Utvid]6262.
Mathias Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Mathias Saltnes Urdal4.39,66
437p
23.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri4.39,6643723.11.201925mD
[Utvid]6262.
Vilde Arefjord Elholm
Vestkantsvømmerne
Vilde Arefjord Elholm20.11,06
437p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20071500m Fri20.11,0643724.11.201925m 
[Utvid]6464.
Andreas Getz Bjartland
Vestkantsvømmerne
Andreas Getz Bjartland2.11,19
434p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.11,1943423.11.201925mD
[Utvid]6464.
Kristian Øksnes Myntevik
Vestkantsvømmerne
Kristian Øksnes Myntevik2.11,21
434p
23.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2001200m Fri2.11,2143423.11.201925mD
[Utvid]6464.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen9.45,53
434p
23.11.2019
800m Fri
Delfana2005800m Fri9.45,5343423.11.201925mD
[Utvid]6767.
Adrian Larsen Hammer
Vestkantsvømmerne
Adrian Larsen Hammer4.40,50
433p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri4.40,5043323.11.201925mD
[Utvid]6868.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken10.34,92
430p
24.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2005800m Fri10.34,9243024.11.201925mD
[Utvid]6969.
Alise Pettersen
Bergen SLK
Alise Pettersen20.19,87
428p
24.11.2019
1500m Fri
Bergen SLK20071500m Fri20.19,8742824.11.201925m 
[Utvid]7070.
Idunn Straume
Vestkantsvømmerne
Idunn Straume2.26,73
426p
24.11.2019
200m Fri
Vestkantsvømmerne2003200m Fri2.26,7342624.11.201925mD
[Utvid]7171.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland20.24,62
423p
24.11.2019
1500m Fri
Arna SLK20051500m Fri20.24,6242324.11.201925m 
[Utvid]7272.
Henriette Dale
Vestkantsvømmerne
Henriette Dale1.07,01
421p
24.11.2019
100m Fri
Vestkantsvømmerne2003100m Fri1.07,0142124.11.201925mD
[Utvid]7373.
Pernille Schjenken
Vestkantsvømmerne
Pernille Schjenken5.12,49
419p
24.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri5.12,4941924.11.201925mD
[Utvid]7373.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand20.28,33
419p
24.11.2019
1500m Fri
Bergen SLK20051500m Fri20.28,3341924.11.201925m 
[Utvid]7575.
Julie Ynnesdal
Bergensvømmerne
Julie Ynnesdal5.12,72
418p
24.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri5.12,7241824.11.201925mD
[Utvid]7676.
Arn C. Solheim Andreassen
Bergens SC
Arn C. Solheim Andreassen4.43,89
417p
23.11.2019
400m Fri
Bergens SC2004400m Fri4.43,8941723.11.201925mD
[Utvid]7777.
Even Saltnes Urdal
Delfana
Even Saltnes Urdal18.56,93
415p
23.11.2019
1500m Fri
Delfana20061500m Fri18.56,9341523.11.201925m 
[Utvid]7878.
Elise Book Dalsgård
Bergensvømmerne
Elise Book Dalsgård5.13,88
413p
24.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2004400m Fri5.13,8841324.11.201925mD
[Utvid]7979.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland10.43,86
412p
24.11.2019
800m Fri
Arna SLK2005800m Fri10.43,8641224.11.201925mD
[Utvid]8080.
Lukas Krohn-Dale
Bergens SC
Lukas Krohn-Dale4.45,53
410p
23.11.2019
400m Fri
Bergens SC2005400m Fri4.45,5341023.11.201925mD
[Utvid]8080.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek10.44,87
410p
24.11.2019
800m Fri
Åstveit SK2007800m Fri10.44,8741024.11.201925mD
[Utvid]8282.
Christine Macody Tufte Lund
Bergensvømmerne
Christine Macody Tufte Lund5.15,03
409p
24.11.2019
400m Fri
Bergensvømmerne2003400m Fri5.15,0340924.11.201925mD
[Utvid]8383.
Eva Tennebekk Vatle
Arna SLK
Eva Tennebekk Vatle20.39,06
408p
24.11.2019
1500m Fri
Arna SLK20051500m Fri20.39,0640824.11.201925m 
[Utvid]8484.
Lea Småland
Arna SLK
Lea Småland5.16,03
405p
24.11.2019
400m Fri
Arna SLK2005400m Fri5.16,0340524.11.201925mD
[Utvid]8484.
Vilde Arefjord Elholm
Vestkantsvømmerne
Vilde Arefjord Elholm10.47,38
405p
24.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2007800m Fri10.47,3840524.11.201925mD
[Utvid]8686.
Helle Aas
Bergensvømmerne
Helle Aas20.44,16
403p
24.11.2019
1500m Fri
Bergensvømmerne20051500m Fri20.44,1640324.11.201925m 
[Utvid]8787.
Alise Pettersen
Bergen SLK
Alise Pettersen10.49,39
402p
24.11.2019
800m Fri
Bergen SLK2007800m Fri10.49,3940224.11.201925mD
[Utvid]8888.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale10.03,13
397p
23.11.2019
800m Fri
Vestkantsvømmerne2005800m Fri10.03,1339723.11.201925mD
[Utvid]8888.
Vilde Roald Strand
Bergen SLK
Vilde Roald Strand10.52,09
397p
24.11.2019
800m Fri
Bergen SLK2005800m Fri10.52,0939724.11.201925mD
[Utvid]8888.
Eiliv August Backer Grøttum
Delfana
Eiliv August Backer Grøttum19.13,62
397p
23.11.2019
1500m Fri
Delfana20051500m Fri19.13,6239723.11.201925m 
[Utvid]9191.
Alise Pettersen
Bergen SLK
Alise Pettersen5.18,49
396p
24.11.2019
400m Fri
Bergen SLK2007400m Fri5.18,4939624.11.201925mD
[Utvid]9191.
Even Saltnes Urdal
Delfana
Even Saltnes Urdal10.03,81
396p
23.11.2019
800m Fri
Delfana2006800m Fri10.03,8139623.11.201925mD
[Utvid]9393.
Åsmund Sunde Henriksen
Delfana
Åsmund Sunde Henriksen19.16,83
393p
23.11.2019
1500m Fri
Delfana20061500m Fri19.16,8339323.11.201925m 
[Utvid]9494.
Trym Stendalen
Delfana
Trym Stendalen4.50,01
392p
23.11.2019
400m Fri
Delfana2005400m Fri4.50,0139223.11.201925mD
[Utvid]9595.
Melani Klicek
Åstveit SK
Melani Klicek5.19,67
391p
24.11.2019
400m Fri
Åstveit SK2007400m Fri5.19,6739124.11.201925mD
[Utvid]9696.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale4.50,44
390p
23.11.2019
400m Fri
Vestkantsvømmerne2005400m Fri4.50,4439023.11.201925mD
[Utvid]9696.
Nikolai Johan Dale
Vestkantsvømmerne
Nikolai Johan Dale19.20,18
390p
23.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20051500m Fri19.20,1839023.11.201925m 
[Utvid]9898.
Daniel Rumenov Marinov
Bergen SLK
Daniel Rumenov Marinov19.21,81
388p
23.11.2019
1500m Fri
Bergen SLK20071500m Fri19.21,8138823.11.201925m 
[Utvid]9999.
Melanija Silina
Bergen SLK
Melanija Silina21.01,11
387p
24.11.2019
1500m Fri
Bergen SLK20061500m Fri21.01,1138724.11.201925m 
[Utvid]100100.
Sara Straume
Vestkantsvømmerne
Sara Straume21.05,25
384p
24.11.2019
1500m Fri
Vestkantsvømmerne20031500m Fri21.05,2538424.11.201925m 
Side 1 av 4 (333 rader)< Forrige1234Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.