Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Sandnessprinten
Stevne
Stevnenavn:
Sandnessprinten
Fra dato:
27.04.2019
Til dato:
28.04.2019
NSF Stevne Id:
0000030430
Arrangørnavn:
Sandnes SLK
Stevnested:
Giskehallen
Bassengnavn:
Giskehallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
5
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
17.04.2019
Kvalperiode start:
18.04.2018
Kvalperiode slutt:
17.04.2019
Påmeldingsansv.:
Eystein Hillesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Arrangementsleder
Navn:
Tor Inge Vik
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
90695789
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold58,16
646p
28.04.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2002100m Individuell medley58,1664628.04.201925m 
[Utvid]22.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.05,80
633p
28.04.2019
100m Individuell medley
Sandnes SLK2002100m Individuell medley1.05,8063328.04.201925m 
[Utvid]33.
Nor Larsen Selvik
Stavanger SK
Nor Larsen Selvik17.57,59
621p
27.04.2019
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri17.57,5962127.04.201925m 
[Utvid]44.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle18.04,18
610p
27.04.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20031500m Fri18.04,1861027.04.201925m 
[Utvid]55.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.04,84
597p
27.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2002100m Butterfly1.04,8459727.04.201925m 
[Utvid]66.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik16.48,20
595p
27.04.2019
1500m Fri
Sandnes SLK19991500m Fri16.48,2059527.04.201925m 
[Utvid]77.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland16.49,53
592p
27.04.2019
1500m Fri
Sandnes SLK19991500m Fri16.49,5359227.04.201925m 
[Utvid]88.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle9.34,20
581p
27.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK2003800m Fri9.34,2058127.04.201925mD
[Utvid]99.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik27,59
574p
28.04.2019
50m Fri
Sandnes SLK200250m Fri27,5957428.04.201925m 
[Utvid]99.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.06,19
574p
27.04.2019
100m Rygg
Sandnes SLK2002100m Rygg1.06,1957427.04.201925m 
[Utvid]1111.
Nor Larsen Selvik
Stavanger SK
Nor Larsen Selvik9.36,96
573p
27.04.2019
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri9.36,9657327.04.201925mD
[Utvid]1212.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.00,50
572p
27.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK2002100m Fri1.00,5057227.04.201925m 
[Utvid]1313.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland18.29,40
569p
27.04.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20051500m Fri18.29,4056927.04.201925m 
[Utvid]1414.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik31,02
566p
28.04.2019
50m Rygg
Sandnes SLK200250m Rygg31,0256628.04.201925m 
[Utvid]1515.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik1.07,26
565p
27.04.2019
100m Bryst
Sandnes SLK1999100m Bryst1.07,2656527.04.201925m 
[Utvid]1515.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle4.43,53
565p
27.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2003400m Fri4.43,5356527.04.201925mD
[Utvid]1717.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik1.00,85
564p
28.04.2019
100m Individuell medley
Sandnes SLK1999100m Individuell medley1.00,8556428.04.201925m 
[Utvid]1818.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik8.57,06
562p
27.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK1999800m Fri8.57,0656227.04.201925mD
[Utvid]1919.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French1.06,26
559p
27.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2003100m Butterfly1.06,2655927.04.201925m 
[Utvid]2020.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler27,85
558p
28.04.2019
50m Fri
Stavanger SK200350m Fri27,8555828.04.201925m 
[Utvid]2121.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik58,45
556p
27.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK1999100m Butterfly58,4555627.04.201925m 
[Utvid]2222.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig1.08,86
552p
28.04.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.08,8655228.04.201925m 
[Utvid]2323.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik27,99
549p
28.04.2019
50m Fri
Sandnes SLK200250m Fri27,9954928.04.201925mF
[Utvid]2424.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland9.01,86
548p
27.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK1999800m Fri9.01,8654827.04.201925mD
[Utvid]2525.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland18.44,02
547p
27.04.2019
1500m Fri
Stavanger SK20021500m Fri18.44,0254727.04.201925m 
[Utvid]2626.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold24,80
545p
28.04.2019
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri24,8054528.04.201925m 
[Utvid]2727.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik55,08
543p
27.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK1999100m Fri55,0854327.04.201925m 
[Utvid]2828.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French1.09,27
542p
28.04.2019
100m Individuell medley
Sandnes SLK2003100m Individuell medley1.09,2754228.04.201925m 
[Utvid]2929.
Nor Larsen Selvik
Stavanger SK
Nor Larsen Selvik4.47,65
541p
27.04.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.47,6554127.04.201925mD
[Utvid]3030.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.16,66
538p
27.04.2019
100m Bryst
Sandnes SLK2002100m Bryst1.16,6653827.04.201925m 
[Utvid]3131.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal18.51,06
537p
27.04.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20041500m Fri18.51,0653727.04.201925m 
[Utvid]3232.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen30,05
534p
28.04.2019
50m Butterfly
Sola SK200650m Butterfly30,0553428.04.201925m 
[Utvid]3232.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland9.50,71
534p
27.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri9.50,7153427.04.201925mD
[Utvid]3434.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold31,14
533p
28.04.2019
50m Bryst
Stavanger SK200250m Bryst31,1453328.04.201925m 
[Utvid]3535.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik25,01
531p
28.04.2019
50m Fri
Sandnes SLK199950m Fri25,0153128.04.201925m 
[Utvid]3636.
Simon Slettevold
Stavanger SK
Simon Slettevold26,96
528p
28.04.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly26,9652828.04.201925m 
[Utvid]3737.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French1.02,19
527p
27.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK2003100m Fri1.02,1952727.04.201925m 
[Utvid]3737.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig1.02,20
527p
27.04.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.02,2052727.04.201925m 
[Utvid]3939.
Camilla Skar Talberg
Sandnes SLK
Camilla Skar Talberg35,47
526p
28.04.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200250m Bryst35,4752628.04.201925m 
[Utvid]4040.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik30,24
524p
28.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK200250m Butterfly30,2452428.04.201925m 
[Utvid]4141.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes1.10,19
521p
28.04.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.10,1952128.04.201925m 
[Utvid]4242.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland9.55,95
520p
27.04.2019
800m Fri
Stavanger SK2002800m Fri9.55,9552027.04.201925mD
[Utvid]4343.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik35,66
518p
28.04.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200250m Bryst35,6651828.04.201925m 
[Utvid]4444.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland55,98
517p
27.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK1999100m Fri55,9851727.04.201925m 
[Utvid]4444.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen1.02,59
517p
27.04.2019
100m Fri
Sola SK2006100m Fri1.02,5951727.04.201925m 
[Utvid]4646.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal35,70
516p
28.04.2019
50m Bryst
Stavanger SK200350m Bryst35,7051628.04.201925m 
[Utvid]4747.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten9.13,44
514p
27.04.2019
800m Fri
Frisinn SK2004800m Fri9.13,4451427.04.201925mD
[Utvid]4848.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg1.02,78
512p
27.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK2002100m Fri1.02,7851227.04.201925m 
[Utvid]4949.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne1.02,84
511p
27.04.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.02,8451127.04.201925m 
[Utvid]4949.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen1.08,28
511p
27.04.2019
100m Butterfly
Sola SK2006100m Butterfly1.08,2851127.04.201925m 
[Utvid]5151.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal10.00,94
507p
27.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK2004800m Fri10.00,9450727.04.201925mD
[Utvid]5252.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik4.26,29
506p
27.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK1999400m Fri4.26,2950627.04.201925mD
[Utvid]5353.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland4.54,40
505p
27.04.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.54,4050527.04.201925mD
[Utvid]5454.
Karianne Auestad Kjellsen
Stavanger SK
Karianne Auestad Kjellsen28,81
504p
28.04.2019
50m Fri
Stavanger SK200450m Fri28,8150428.04.201925m 
[Utvid]5555.
Glenn Skjæveland
Sandnes SLK
Glenn Skjæveland25,47
503p
28.04.2019
50m Fri
Sandnes SLK199250m Fri25,4750328.04.201925m 
[Utvid]5555.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes36,01
503p
28.04.2019
50m Bryst
Stavanger SK200550m Bryst36,0150328.04.201925m 
[Utvid]5555.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French17.46,30
503p
27.04.2019
1500m Fri
Sandnes SLK20051500m Fri17.46,3050327.04.201925m 
[Utvid]5858.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen28,86
501p
28.04.2019
50m Fri
Sola SK200650m Fri28,8650128.04.201925m 
[Utvid]5959.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik1.01,57
500p
27.04.2019
100m Rygg
Sandnes SLK1999100m Rygg1.01,5750027.04.201925m 
[Utvid]6060.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler1.11,21
499p
28.04.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2003100m Individuell medley1.11,2149928.04.201925m 
[Utvid]6060.
Marie Alle
Sandnes SLK
Marie Alle2.19,17
499p
27.04.2019
200m Fri
Sandnes SLK2003200m Fri2.19,1749927.04.201925mD
[Utvid]6262.
Vilde Zetlitz Nessler
Stavanger SK
Vilde Zetlitz Nessler30,75
498p
28.04.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200350m Butterfly30,7549828.04.201925m 
[Utvid]6363.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik56,73
497p
27.04.2019
100m Fri
Sandnes SLK2001100m Fri56,7349727.04.201925m 
[Utvid]6464.
Nor Larsen Selvik
Stavanger SK
Nor Larsen Selvik2.19,49
496p
27.04.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.19,4949627.04.201925mD
[Utvid]6565.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes28,97
495p
28.04.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri28,9749528.04.201925m 
[Utvid]6666.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik30,82
494p
27.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK200250m Butterfly30,8249427.04.201925mD
[Utvid]6666.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen1.03,61
494p
28.04.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2002100m Individuell medley1.03,6149428.04.201925m 
[Utvid]6868.
Sondre Liknes Eidesen
Stavanger SK
Sondre Liknes Eidesen27,61
492p
28.04.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200250m Butterfly27,6149228.04.201925m 
[Utvid]6868.
Amilie Malde Carlsen
Sola SK
Amilie Malde Carlsen1.03,63
492p
27.04.2019
100m Fri
Sola SK2004100m Fri1.03,6349227.04.201925m 
[Utvid]7070.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal36,28
491p
28.04.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200450m Bryst36,2849128.04.201925m 
[Utvid]7070.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig1.09,75
491p
27.04.2019
100m Rygg
Stavanger SK2005100m Rygg1.09,7549127.04.201925m 
[Utvid]7070.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.57,19
491p
27.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.57,1949127.04.201925mD
[Utvid]7373.
Linus Klepp Vik
Sandnes SLK
Linus Klepp Vik1.01,02
489p
27.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2001100m Butterfly1.01,0248927.04.201925m 
[Utvid]7474.
Martine Hallberg
Sandnes SLK
Martine Hallberg1.09,86
488p
27.04.2019
100m Rygg
Sandnes SLK2002100m Rygg1.09,8648827.04.201925m 
[Utvid]7575.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik27,70
487p
28.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK199950m Butterfly27,7048728.04.201925m 
[Utvid]7575.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French30,97
487p
28.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK200350m Butterfly30,9748728.04.201925m 
[Utvid]7575.
Kari Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Kari Ystrøm Lærdal1.11,79
487p
28.04.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2003100m Individuell medley1.11,7948728.04.201925m 
[Utvid]7575.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten17.57,25
487p
27.04.2019
1500m Fri
Frisinn SK20041500m Fri17.57,2548727.04.201925m 
[Utvid]7979.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal4.58,25
486p
27.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.58,2548627.04.201925mD
[Utvid]8080.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland4.30,13
485p
27.04.2019
400m Fri
Sandnes SLK1999400m Fri4.30,1348527.04.201925mD
[Utvid]8181.
Lars Erik Berland
Sandnes SLK
Lars Erik Berland1.01,23
484p
27.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK1999100m Butterfly1.01,2348427.04.201925m 
[Utvid]8181.
Eline Vik
Sandnes SLK
Eline Vik1.11,95
484p
28.04.2019
100m Individuell medley
Sandnes SLK2002100m Individuell medley1.11,9548428.04.201925m 
[Utvid]8383.
Fredrik Holm
Sandnes SLK
Fredrik Holm1.04,09
483p
28.04.2019
100m Individuell medley
Sandnes SLK2003100m Individuell medley1.04,0948328.04.201925m 
[Utvid]8484.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen57,31
482p
27.04.2019
100m Fri
Stavanger SK2006100m Fri57,3148227.04.201925m 
[Utvid]8585.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik27,83
480p
27.04.2019
50m Butterfly
Sandnes SLK199950m Butterfly27,8348027.04.201925mD
[Utvid]8585.
Freja Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Freja Christensen Oftedal36,56
480p
28.04.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200550m Bryst36,5648028.04.201925m 
[Utvid]8787.
Susanne Steinnes
Stavanger SK
Susanne Steinnes32,80
479p
28.04.2019
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg32,8047928.04.201925m 
[Utvid]8787.
Steffen French
Sandnes SLK
Steffen French9.26,53
479p
27.04.2019
800m Fri
Sandnes SLK2005800m Fri9.26,5347927.04.201925mD
[Utvid]8989.
Fredrik Holm
Sandnes SLK
Fredrik Holm1.01,47
478p
27.04.2019
100m Butterfly
Sandnes SLK2003100m Butterfly1.01,4747827.04.201925m 
[Utvid]8989.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.19,71
478p
27.04.2019
100m Bryst
Sandnes SLK2004100m Bryst1.19,7147827.04.201925m 
[Utvid]9191.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten4.31,59
477p
27.04.2019
400m Fri
Frisinn SK2004400m Fri4.31,5947727.04.201925mD
[Utvid]9292.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.04,40
476p
28.04.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2006100m Individuell medley1.04,4047628.04.201925m 
[Utvid]9393.
Andreas Sigvaldsen
Stavanger SK
Andreas Sigvaldsen1.02,67
475p
27.04.2019
100m Rygg
Stavanger SK2006100m Rygg1.02,6747527.04.201925m 
[Utvid]9494.
Millie French
Sandnes SLK
Millie French29,40
474p
28.04.2019
50m Fri
Sandnes SLK200350m Fri29,4047428.04.201925m 
[Utvid]9595.
Simen Vik
Sandnes SLK
Simen Vik28,51
473p
28.04.2019
50m Rygg
Sandnes SLK199950m Rygg28,5147328.04.201925m 
[Utvid]9595.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig29,41
473p
28.04.2019
50m Fri
Stavanger SK200550m Fri29,4147328.04.201925mF
[Utvid]9595.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig31,29
473p
28.04.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200550m Butterfly31,2947328.04.201925m 
[Utvid]9898.
Silja Malin Vert Mönig
Stavanger SK
Silja Malin Vert Mönig32,99
471p
28.04.2019
50m Rygg
Stavanger SK200550m Rygg32,9947128.04.201925m 
[Utvid]9898.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal36,79
471p
27.04.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200450m Bryst36,7947127.04.201925mD
[Utvid]100100.
Magnus Jåtten
Frisinn SK
Magnus Jåtten32,47
470p
28.04.2019
50m Bryst
Frisinn SK200450m Bryst32,4747028.04.201925m 
Side 1 av 17 (1636 rader)< Forrige1234567151617Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.