Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
KSSK Open
Stevne
Stevnenavn:
KSSK Open
Fra dato:
09.11.2019
Til dato:
10.11.2019
NSF Stevne Id:
0000030362
Arrangørnavn:
Klepp SSK
Stevnested:
Klepp
Bassengnavn:
Klepphallen
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
6
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.11.2019
Kvalperiode start:
02.11.2018
Kvalperiode slutt:
01.11.2019
Påmeldingsansv.:
Eystein Hillesund
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
916 55 195
Arrangementsleder
Navn:
Amund Junge
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
402 32 056
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein58,48
634p
09.11.2019
100m Fri
Karmøy SK2000100m Fri58,4863409.11.201925m 
[Utvid]22.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen1.56,12
626p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.56,1262610.11.201925m 
[Utvid]33.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken1.56,43
621p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2003200m Fri1.56,4362110.11.201925m 
[Utvid]44.
Olav Eklund
Bryne SK
Olav Eklund1.57,97
597p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2002200m Fri1.57,9759710.11.201925m 
[Utvid]55.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen29,17
583p
09.11.2019
50m Butterfly
Sola SK200650m Butterfly29,1758309.11.201925m 
[Utvid]66.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen1.05,50
579p
10.11.2019
100m Butterfly
Sola SK2006100m Butterfly1.05,5057910.11.201925m 
[Utvid]77.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth1.00,60
570p
09.11.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.00,6057009.11.201925m 
[Utvid]88.
Sanne Nygård
Bryne SK
Sanne Nygård4.43,09
568p
10.11.2019
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.43,0956810.11.201925m 
[Utvid]99.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland4.43,41
566p
10.11.2019
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.43,4156610.11.201925m 
[Utvid]1010.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen4.43,80
564p
10.11.2019
400m Fri
Bryne SK2004400m Fri4.43,8056410.11.201925m 
[Utvid]1111.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland4.43,97
563p
10.11.2019
400m Fri
Bryne SK2005400m Fri4.43,9756310.11.201925m 
[Utvid]1212.
Sanne Nygård
Bryne SK
Sanne Nygård2.13,76
562p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.13,7656210.11.201925m 
[Utvid]1313.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec1.00,99
559p
09.11.2019
100m Fri
Karmøy SK2005100m Fri1.00,9955909.11.201925m 
[Utvid]1414.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth2.14,09
558p
10.11.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.14,0955810.11.201925m 
[Utvid]1515.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland4.46,44
548p
10.11.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.46,4454810.11.201925m 
[Utvid]1616.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen28,10
543p
10.11.2019
50m Fri
Sola SK200650m Fri28,1054310.11.201925m 
[Utvid]1717.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø35,22
537p
09.11.2019
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst35,2253709.11.201925m 
[Utvid]1717.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen2.15,86
537p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2004200m Fri2.15,8653710.11.201925m 
[Utvid]1919.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen1.02,08
530p
09.11.2019
100m Fri
Sola SK2006100m Fri1.02,0853009.11.201925m 
[Utvid]2020.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth28,38
527p
10.11.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri28,3852710.11.201925m 
[Utvid]2121.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen4.50,99
523p
10.11.2019
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.50,9952310.11.201925m 
[Utvid]2222.
Elida Rykkje Larsen
Haugesund SK
Elida Rykkje Larsen4.51,18
522p
10.11.2019
400m Fri
Haugesund SK2007400m Fri4.51,1852210.11.201925m 
[Utvid]2323.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland4.52,20
517p
10.11.2019
400m Fri
Stavanger SK2002400m Fri4.52,2051710.11.201925m 
[Utvid]2424.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth2.32,00
515p
09.11.2019
200m Individuell medley
Stavanger SK2001200m Individuell medley2.32,0051509.11.201925m 
[Utvid]2424.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis4.52,53
515p
10.11.2019
400m Fri
Karmøy SK2006400m Fri4.52,5351510.11.201925m 
[Utvid]2626.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen30,42
514p
10.11.2019
50m Butterfly
Sola SK200650m Butterfly30,4251410.11.201925mD
[Utvid]2727.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.17,91
513p
10.11.2019
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.17,9151310.11.201925m 
[Utvid]2828.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.18,00
512p
10.11.2019
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.18,0051210.11.201925m 
[Utvid]2929.
Celine Tandrevold Abrahamsen
Stavanger SK
Celine Tandrevold Abrahamsen2.18,24
509p
10.11.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.18,2450910.11.201925m 
[Utvid]3030.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne1.02,98
507p
09.11.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.02,9850709.11.201925m 
[Utvid]3030.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne4.54,02
507p
10.11.2019
400m Fri
Stavanger SK2001400m Fri4.54,0250710.11.201925m 
[Utvid]3232.
Sanne Nygård
Bryne SK
Sanne Nygård2.18,55
506p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.18,5550610.11.201925mD
[Utvid]3333.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland2.18,64
505p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.18,6450510.11.201925mD
[Utvid]3434.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland1.03,12
504p
09.11.2019
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.03,1250409.11.201925m 
[Utvid]3535.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø35,99
503p
09.11.2019
50m Bryst
Karmøy SK200650m Bryst35,9950309.11.201925mD
[Utvid]3636.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager1.11,15
501p
10.11.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2005100m Individuell medley1.11,1550110.11.201925m 
[Utvid]3636.
Magnus Odland
Haugesund SK
Magnus Odland4.27,08
501p
09.11.2019
400m Fri
Haugesund SK2002400m Fri4.27,0850109.11.201925m 
[Utvid]3838.
Mina Medhaug Rossebø
Karmøy SK
Mina Medhaug Rossebø1.18,60
499p
09.11.2019
100m Bryst
Karmøy SK2006100m Bryst1.18,6049909.11.201925mD
[Utvid]3939.
Olav Eklund
Bryne SK
Olav Eklund56,67
498p
10.11.2019
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri56,6749810.11.201925mD
[Utvid]4040.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen4.27,82
497p
09.11.2019
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.27,8249709.11.201925m 
[Utvid]4040.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger4.55,91
497p
10.11.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri4.55,9149710.11.201925m 
[Utvid]4242.
Maria Storstein
Karmøy SK
Maria Storstein28,96
496p
09.11.2019
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri28,9649609.11.201925mD
[Utvid]4242.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten4.56,16
496p
10.11.2019
400m Fri
Frisinn SK2007400m Fri4.56,1649610.11.201925m 
[Utvid]4444.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen2.30,63
495p
09.11.2019
200m Rygg
Bryne SK2004200m Rygg2.30,6349509.11.201925m 
[Utvid]4545.
Brage Ree Bakken
Bryne SK
Brage Ree Bakken56,84
494p
10.11.2019
100m Fri
Bryne SK2003100m Fri56,8449410.11.201925mD
[Utvid]4646.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis1.03,78
489p
09.11.2019
100m Fri
Karmøy SK2006100m Fri1.03,7848909.11.201925m 
[Utvid]4747.
Kjerstin Sofie Ur Fotland
Bryne SK
Kjerstin Sofie Ur Fotland29,11
488p
10.11.2019
50m Fri
Bryne SK200550m Fri29,1148810.11.201925m 
[Utvid]4848.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.20,30
487p
10.11.2019
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.20,3048710.11.201925m 
[Utvid]4848.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen4.57,89
487p
10.11.2019
400m Fri
Sandnes SLK2004400m Fri4.57,8948710.11.201925m 
[Utvid]5050.
Mia Anfinnsen
Bryne SK
Mia Anfinnsen2.20,42
486p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2004200m Fri2.20,4248610.11.201925mD
[Utvid]5151.
Celine Tandrevold Abrahamsen
Stavanger SK
Celine Tandrevold Abrahamsen31,01
485p
09.11.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200150m Butterfly31,0148509.11.201925m 
[Utvid]5252.
Celine Tandrevold Abrahamsen
Stavanger SK
Celine Tandrevold Abrahamsen1.04,00
484p
09.11.2019
100m Fri
Stavanger SK2001100m Fri1.04,0048409.11.201925m 
[Utvid]5252.
Kristina Østerhus
Karmøy SK
Kristina Østerhus4.58,56
484p
10.11.2019
400m Fri
Karmøy SK2005400m Fri4.58,5648410.11.201925m 
[Utvid]5454.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger1.04,05
482p
09.11.2019
100m Fri
Sandnes SLK2005100m Fri1.04,0548209.11.201925m 
[Utvid]5454.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen2.20,77
482p
10.11.2019
200m Fri
Stavanger SK2005200m Fri2.20,7748210.11.201925mD
[Utvid]5656.
Oscar Korvald
Stavanger SK
Oscar Korvald25,89
479p
10.11.2019
50m Fri
Stavanger SK200250m Fri25,8947910.11.201925m 
[Utvid]5656.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth29,30
479p
09.11.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri29,3047909.11.201925mD
[Utvid]5656.
Elias Møinichen Alsos
Karmøy SK
Elias Møinichen Alsos4.31,20
479p
09.11.2019
400m Fri
Karmøy SK2004400m Fri4.31,2047909.11.201925m 
[Utvid]5959.
Astrid Sofie Berland
Sandnes SLK
Astrid Sofie Berland2.21,19
478p
10.11.2019
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.21,1947810.11.201925mD
[Utvid]6060.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm4.31,50
477p
09.11.2019
400m Fri
Karmøy SK2004400m Fri4.31,5047709.11.201925m 
[Utvid]6161.
Victoria Elisabeth Grønfur
Karmøy SK
Victoria Elisabeth Grønfur29,36
476p
10.11.2019
50m Fri
Karmøy SK200050m Fri29,3647610.11.201925m 
[Utvid]6161.
Viktor Anfinnsen
Bryne SK
Viktor Anfinnsen57,52
476p
10.11.2019
100m Fri
Bryne SK2002100m Fri57,5247610.11.201925mD
[Utvid]6363.
Katrin Alle
Sandnes SLK
Katrin Alle5.00,47
475p
10.11.2019
400m Fri
Sandnes SLK2005400m Fri5.00,4747510.11.201925m 
[Utvid]6464.
Amund Frøyland-Jensen
Karmøy SK
Amund Frøyland-Jensen2.07,41
474p
10.11.2019
200m Fri
Karmøy SK2005200m Fri2.07,4147410.11.201925m 
[Utvid]6565.
Maria Hoell
Haugesund SK
Maria Hoell1.04,48
473p
09.11.2019
100m Fri
Haugesund SK2005100m Fri1.04,4847309.11.201925m 
[Utvid]6666.
Hedda Odland
Haugesund SK
Hedda Odland29,45
472p
10.11.2019
50m Fri
Haugesund SK200750m Fri29,4547210.11.201925m 
[Utvid]6666.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal36,77
472p
09.11.2019
50m Bryst
Sandnes SLK200450m Bryst36,7747209.11.201925m 
[Utvid]6666.
Andrea Sædberg Clementsen
Stavanger SK
Andrea Sædberg Clementsen1.04,53
472p
09.11.2019
100m Fri
Stavanger SK2005100m Fri1.04,5347209.11.201925m 
[Utvid]6666.
Mailin Sularte Løland
Stavanger SK
Mailin Sularte Løland1.12,57
472p
10.11.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK2003100m Individuell medley1.12,5747210.11.201925m 
[Utvid]7070.
Celine Tandrevold Abrahamsen
Stavanger SK
Celine Tandrevold Abrahamsen29,47
471p
10.11.2019
50m Fri
Stavanger SK200150m Fri29,4747110.11.201925m 
[Utvid]7070.
Sofia Jakobsen Hinnaland
Bryne SK
Sofia Jakobsen Hinnaland2.21,87
471p
10.11.2019
200m Fri
Bryne SK2005200m Fri2.21,8747110.11.201925mD
[Utvid]7070.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal2.36,61
471p
09.11.2019
200m Individuell medley
Stavanger SK2006200m Individuell medley2.36,6147109.11.201925m 
[Utvid]7373.
Keilani Len Eritsland Loren
Haugesund SK
Keilani Len Eritsland Loren4.33,05
469p
09.11.2019
400m Fri
Haugesund SK2003400m Fri4.33,0546909.11.201925m 
[Utvid]7474.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal29,52
468p
10.11.2019
50m Fri
Sandnes SLK200450m Fri29,5246810.11.201925m 
[Utvid]7575.
Maria Hoell
Haugesund SK
Maria Hoell5.02,17
467p
10.11.2019
400m Fri
Haugesund SK2005400m Fri5.02,1746710.11.201925m 
[Utvid]7676.
Magnus Odland
Haugesund SK
Magnus Odland57,93
466p
09.11.2019
100m Fri
Haugesund SK2002100m Fri57,9346609.11.201925m 
[Utvid]7676.
Sanne Nygård
Bryne SK
Sanne Nygård1.04,79
466p
10.11.2019
100m Fri
Bryne SK2005100m Fri1.04,7946610.11.201925mD
[Utvid]7878.
Maria Hoell
Haugesund SK
Maria Hoell29,61
464p
10.11.2019
50m Fri
Haugesund SK200550m Fri29,6146410.11.201925m 
[Utvid]7979.
Amanda Malde Carlsen
Sola SK
Amanda Malde Carlsen29,62
463p
09.11.2019
50m Fri
Sola SK200650m Fri29,6246309.11.201925mD
[Utvid]8080.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland2.22,82
462p
10.11.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.22,8246210.11.201925m 
[Utvid]8080.
Eskil Solberg Holm
Karmøy SK
Eskil Solberg Holm2.35,74
462p
09.11.2019
200m Bryst
Karmøy SK2004200m Bryst2.35,7446209.11.201925m 
[Utvid]8282.
Aasa Lie-Ersdal
Sandnes SLK
Aasa Lie-Ersdal1.05,02
461p
09.11.2019
100m Fri
Sandnes SLK2004100m Fri1.05,0246109.11.201925m 
[Utvid]8282.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger2.37,64
461p
09.11.2019
200m Individuell medley
Sandnes SLK2005200m Individuell medley2.37,6446109.11.201925m 
[Utvid]8484.
Marie Emilie E. Evanger
Sandnes SLK
Marie Emilie E. Evanger2.23,17
458p
10.11.2019
200m Fri
Sandnes SLK2005200m Fri2.23,1745810.11.201925m 
[Utvid]8484.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis2.23,22
458p
10.11.2019
200m Fri
Karmøy SK2006200m Fri2.23,2245810.11.201925mD
[Utvid]8686.
Marie Ystrøm Lærdal
Stavanger SK
Marie Ystrøm Lærdal37,16
457p
09.11.2019
50m Bryst
Stavanger SK200650m Bryst37,1645709.11.201925m 
[Utvid]8686.
Hedvig Wathne
Stavanger SK
Hedvig Wathne2.23,34
457p
10.11.2019
200m Fri
Stavanger SK2001200m Fri2.23,3445710.11.201925mD
[Utvid]8888.
Sigrid Jåtten
Frisinn SK
Sigrid Jåtten2.23,46
456p
10.11.2019
200m Fri
Frisinn SK2007200m Fri2.23,4645610.11.201925mD
[Utvid]8989.
Haide Nikelis
Karmøy SK
Haide Nikelis29,81
455p
10.11.2019
50m Fri
Karmøy SK200650m Fri29,8145510.11.201925m 
[Utvid]8989.
Johanne Jørmeland
Stavanger SK
Johanne Jørmeland2.23,51
455p
10.11.2019
200m Fri
Stavanger SK2002200m Fri2.23,5145510.11.201925mD
[Utvid]8989.
Tale Børsheim Tønsager
Stavanger SK
Tale Børsheim Tønsager2.38,38
455p
09.11.2019
200m Individuell medley
Stavanger SK2005200m Individuell medley2.38,3845509.11.201925m 
[Utvid]9292.
Vilde Bentzen
Sandnes SLK
Vilde Bentzen1.21,08
454p
10.11.2019
100m Bryst
Sandnes SLK2004100m Bryst1.21,0845410.11.201925m 
[Utvid]9393.
Anne Margrete Sunde Rødseth
Stavanger SK
Anne Margrete Sunde Rødseth31,75
452p
09.11.2019
50m Butterfly
Stavanger SK200150m Butterfly31,7545209.11.201925mD
[Utvid]9393.
Mille Christensen Oftedal
Sandnes SLK
Mille Christensen Oftedal5.05,49
452p
10.11.2019
400m Fri
Sandnes SLK2007400m Fri5.05,4945210.11.201925m 
[Utvid]9595.
Kaja Krawiec
Karmøy SK
Kaja Krawiec29,88
451p
09.11.2019
50m Fri
Karmøy SK200550m Fri29,8845109.11.201925mD
[Utvid]9696.
Martine Kambe
Haugesund SK
Martine Kambe2.24,06
450p
10.11.2019
200m Fri
Haugesund SK2006200m Fri2.24,0645010.11.201925m 
[Utvid]9696.
Jonathan Andres Calderon
Stavanger SK
Jonathan Andres Calderon4.36,88
450p
09.11.2019
400m Fri
Stavanger SK2005400m Fri4.36,8845009.11.201925m 
[Utvid]9898.
Keilani Len Eritsland Loren
Haugesund SK
Keilani Len Eritsland Loren58,68
449p
09.11.2019
100m Fri
Haugesund SK2003100m Fri58,6844909.11.201925m 
[Utvid]9898.
Victoria Elisabeth Grønfur
Karmøy SK
Victoria Elisabeth Grønfur1.05,59
449p
09.11.2019
100m Fri
Karmøy SK2000100m Fri1.05,5944909.11.201925m 
[Utvid]100100.
Sondre Antonsen Breivik
Stavanger SK
Sondre Antonsen Breivik1.03,88
448p
09.11.2019
100m Rygg
Stavanger SK2004100m Rygg1.03,8844809.11.201925m 
Side 1 av 20 (1918 rader)< Forrige1234567181920Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.