Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
OI Open Vår
Stevne
Stevnenavn:
OI Open Vår
Fra dato:
11.05.2019
Til dato:
12.05.2019
NSF Stevne Id:
0000030317
Arrangørnavn:
OI Svømming
Stevnested:
Oslo
Bassengnavn:
Tøyenbadet
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
8
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Krets/Regionstevne
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
01.05.2019
Kvalperiode start:
02.05.2018
Kvalperiode slutt:
01.05.2019
Påmeldingsansv.:
Hans Jacob Stoebner
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45208929
Arrangementsleder
Navn:
Hans Jacob Stoebner
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
45208929
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen52,05
732p
12.05.2019
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri52,0573212.05.201950m 
[Utvid]22.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen25,04
718p
11.05.2019
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly25,0471811.05.201950m 
[Utvid]33.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen1.55,26
693p
11.05.2019
200m Fri
OI Svømming1997200m Fri1.55,2669311.05.201950m 
[Utvid]44.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova2.08,18
684p
11.05.2019
200m Fri
Lambertseter SK2003200m Fri2.08,1868411.05.201950m 
[Utvid]55.
Camilla Lundgreen Rimmereide
Ullensakersvømmerne
Camilla Lundgreen Rimmereide2.09,81
659p
11.05.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2000200m Fri2.09,8165911.05.201950m 
[Utvid]66.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen30,04
644p
12.05.2019
50m Bryst
OI Svømming199750m Bryst30,0464412.05.201950m 
[Utvid]77.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar16.49,62
642p
12.05.2019
1500m Fri
Poseidon20001500m Fri16.49,6264212.05.201950m 
[Utvid]88.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.11,03
641p
11.05.2019
200m Fri
OI Svømming2004200m Fri2.11,0364111.05.201950m 
[Utvid]99.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani2.09,47
638p
11.05.2019
200m Butterfly
SK Speed1998200m Butterfly2.09,4763811.05.201950m 
[Utvid]1010.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum2.26,81
633p
12.05.2019
200m Individuell medley
Skjetten Svømming2004200m Individuell medley2.26,8163312.05.201950m 
[Utvid]1111.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen1.00,47
630p
11.05.2019
100m Rygg
OI Svømming2001100m Rygg1.00,4763011.05.201950m 
[Utvid]1212.
Mats Kamnes
SK Speed
Mats Kamnes54,84
625p
12.05.2019
100m Fri
SK Speed2000100m Fri54,8462512.05.201950m 
[Utvid]1313.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.22,86
619p
11.05.2019
200m Butterfly
Hamar IL1999200m Butterfly2.22,8661911.05.201950m 
[Utvid]1414.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth1.00,76
616p
12.05.2019
100m Fri
OI Svømming2004100m Fri1.00,7661612.05.201950m 
[Utvid]1414.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist2.13,91
616p
12.05.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2000200m Individuell medley2.13,9161612.05.201950m 
[Utvid]1616.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren2.13,07
612p
11.05.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2002200m Fri2.13,0761211.05.201950m 
[Utvid]1717.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland2.29,43
601p
12.05.2019
200m Individuell medley
Moss SK2002200m Individuell medley2.29,4360112.05.201950m 
[Utvid]1717.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng2.30,10
601p
11.05.2019
200m Bryst
OI Svømming2002200m Bryst2.30,1060111.05.201950m 
[Utvid]1717.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar8.55,54
601p
12.05.2019
800m Fri
Poseidon2000800m Fri8.55,5460112.05.201950mD
[Utvid]2020.
Andre Maharaj Gregussen
OI Svømming
Andre Maharaj Gregussen2.00,89
600p
11.05.2019
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri2.00,8960011.05.201950m 
[Utvid]2121.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.24,51
598p
11.05.2019
200m Butterfly
OI Svømming2004200m Butterfly2.24,5159811.05.201950m 
[Utvid]2222.
Cecilie Klingenberg
OI Svømming
Cecilie Klingenberg1.09,05
595p
11.05.2019
100m Rygg
OI Svømming2000100m Rygg1.09,0559511.05.201950m 
[Utvid]2323.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen28,15
594p
12.05.2019
50m Fri
Lambertseter SK200550m Fri28,1559412.05.201950m 
[Utvid]2323.
Maria Berge Andersen Rølland
OI Svømming
Maria Berge Andersen Rølland34,96
594p
12.05.2019
50m Bryst
OI Svømming199850m Bryst34,9659412.05.201950m 
[Utvid]2323.
Daniel Farahani
SK Speed
Daniel Farahani4.50,01
594p
11.05.2019
400m Individuell medley
SK Speed1998400m Individuell medley4.50,0159411.05.201950m 
[Utvid]2626.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen55,82
593p
11.05.2019
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri55,8259311.05.201950mD
[Utvid]2727.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum28,20
591p
12.05.2019
50m Fri
Skjetten Svømming200450m Fri28,2059112.05.201950m 
[Utvid]2828.
Gwen Bergum
Skjetten Svømming
Gwen Bergum1.01,65
590p
12.05.2019
100m Fri
Skjetten Svømming2004100m Fri1.01,6559012.05.201950m 
[Utvid]2828.
Vemund Hoset
Ullensakersvømmerne
Vemund Hoset4.50,65
590p
11.05.2019
400m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2002400m Individuell medley4.50,6559011.05.201950m 
[Utvid]2828.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist4.50,68
590p
11.05.2019
400m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2000400m Individuell medley4.50,6859011.05.201950m 
[Utvid]3131.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad55,96
589p
12.05.2019
100m Fri
Sarpsborg IL2001100m Fri55,9658912.05.201950m 
[Utvid]3232.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas55,97
588p
12.05.2019
100m Fri
Moss SK2004100m Fri55,9758812.05.201950m 
[Utvid]3232.
Markus Woxholt
SK Speed
Markus Woxholt2.01,69
588p
11.05.2019
200m Fri
SK Speed1999200m Fri2.01,6958811.05.201950m 
[Utvid]3232.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth2.30,47
588p
12.05.2019
200m Individuell medley
OI Svømming2004200m Individuell medley2.30,4758812.05.201950m 
[Utvid]3232.
Kjersti Helene Hernæs
IL Varg
Kjersti Helene Hernæs2.46,01
588p
11.05.2019
200m Bryst
IL Varg1979200m Bryst2.46,0158811.05.201950m 
[Utvid]3636.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt2.30,58
587p
12.05.2019
200m Individuell medley
Hamar IL1999200m Individuell medley2.30,5858712.05.201950m 
[Utvid]3737.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren1.01,82
585p
12.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2002100m Fri1.01,8258512.05.201950m 
[Utvid]3838.
Uliana Gorlova
Lambertseter SK
Uliana Gorlova1.01,83
584p
11.05.2019
100m Fri
Lambertseter SK2003100m Fri1.01,8358411.05.201950mD
[Utvid]3939.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken1.01,90
582p
11.05.2019
100m Fri
OI Svømming2003100m Fri1.01,9058211.05.201950mF
[Utvid]4040.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad26,94
577p
11.05.2019
50m Butterfly
Sarpsborg IL200150m Butterfly26,9457711.05.201950m 
[Utvid]4040.
Vemund Hoset
Ullensakersvømmerne
Vemund Hoset2.16,91
577p
12.05.2019
200m Individuell medley
Ullensakersvømmerne2002200m Individuell medley2.16,9157712.05.201950m 
[Utvid]4040.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.24,30
577p
12.05.2019
400m Fri
Poseidon2000400m Fri4.24,3057712.05.201950mD
[Utvid]4343.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen25,16
574p
12.05.2019
50m Fri
OI Svømming199750m Fri25,1657412.05.201950mD
[Utvid]4444.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.15,95
573p
11.05.2019
200m Fri
Larvik SK2004200m Fri2.15,9557311.05.201950m 
[Utvid]4545.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik56,48
572p
11.05.2019
100m Fri
OI Svømming2002100m Fri56,4857211.05.201950mF
[Utvid]4646.
Cecilie Klingenberg
OI Svømming
Cecilie Klingenberg2.16,14
571p
11.05.2019
200m Fri
OI Svømming2000200m Fri2.16,1457111.05.201950m 
[Utvid]4747.
Magnus Reinholdt Belsvik
OI Svømming
Magnus Reinholdt Belsvik2.03,01
570p
11.05.2019
200m Fri
OI Svømming2002200m Fri2.03,0157011.05.201950m 
[Utvid]4747.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin2.47,68
570p
11.05.2019
200m Bryst
OI Svømming2004200m Bryst2.47,6857011.05.201950m 
[Utvid]4949.
Jonatan Olafsson
OI Svømming
Jonatan Olafsson56,64
568p
11.05.2019
100m Fri
OI Svømming1994100m Fri56,6456811.05.201950mF
[Utvid]5050.
Emma Sofie Augustsson
OI Svømming
Emma Sofie Augustsson1.10,19
567p
11.05.2019
100m Rygg
OI Svømming1999100m Rygg1.10,1956711.05.201950m 
[Utvid]5151.
Philip Johan Abad Slotsvik
Eidsvoll SK
Philip Johan Abad Slotsvik56,72
565p
12.05.2019
100m Fri
Eidsvoll SK2005100m Fri56,7256512.05.201950m 
[Utvid]5151.
Vemund Hoset
Ullensakersvømmerne
Vemund Hoset2.03,35
565p
11.05.2019
200m Fri
Ullensakersvømmerne2002200m Fri2.03,3556511.05.201950m 
[Utvid]5151.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg2.32,48
565p
12.05.2019
200m Individuell medley
Larvik SK2004200m Individuell medley2.32,4856512.05.201950m 
[Utvid]5454.
Jonatan Olafsson
OI Svømming
Jonatan Olafsson56,77
564p
12.05.2019
100m Fri
OI Svømming1994100m Fri56,7756412.05.201950m 
[Utvid]5454.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar2.03,43
564p
11.05.2019
200m Fri
Poseidon2000200m Fri2.03,4356411.05.201950m 
[Utvid]5454.
Oline Koolen Bjerketvedt
Hamar IL
Oline Koolen Bjerketvedt5.22,37
564p
11.05.2019
400m Individuell medley
Hamar IL1999400m Individuell medley5.22,3756411.05.201950m 
[Utvid]5757.
Isac Benoni Lieng
OI Svømming
Isac Benoni Lieng56,78
563p
12.05.2019
100m Fri
OI Svømming2002100m Fri56,7856312.05.201950m 
[Utvid]5858.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist2.15,10
562p
11.05.2019
200m Butterfly
Ullensakersvømmerne2000200m Butterfly2.15,1056211.05.201950m 
[Utvid]5959.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren1.02,67
561p
11.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2002100m Fri1.02,6756111.05.201950mF
[Utvid]5959.
Helje Stadaas
Moss SK
Helje Stadaas2.03,62
561p
11.05.2019
200m Fri
Moss SK2004200m Fri2.03,6256111.05.201950m 
[Utvid]6161.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.02,78
558p
12.05.2019
100m Fri
Moss SK2002100m Fri1.02,7855812.05.201950m 
[Utvid]6161.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim2.03,86
558p
11.05.2019
200m Fri
Hamar IL2000200m Fri2.03,8655811.05.201950m 
[Utvid]6363.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth31,54
556p
12.05.2019
50m Bryst
Ullensakersvømmerne200350m Bryst31,5455612.05.201950m 
[Utvid]6363.
Eivind Aalstad Laakso
Hamar IL
Eivind Aalstad Laakso2.33,98
556p
11.05.2019
200m Bryst
Hamar IL1999200m Bryst2.33,9855611.05.201950m 
[Utvid]6363.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland5.23,89
556p
11.05.2019
400m Individuell medley
Sarpsborg IL2003400m Individuell medley5.23,8955611.05.201950m 
[Utvid]6363.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud18.44,93
556p
12.05.2019
1500m Fri
Hamar IL20021500m Fri18.44,9355612.05.201950m 
[Utvid]6767.
Sven Arnestad
Sarpsborg IL
Sven Arnestad25,43
555p
12.05.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200150m Fri25,4355512.05.201950m 
[Utvid]6767.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland28,79
555p
12.05.2019
50m Fri
Moss SK200250m Fri28,7955512.05.201950m 
[Utvid]6767.
Maria Xin Ulstad Hovland
Moss SK
Maria Xin Ulstad Hovland1.10,66
555p
11.05.2019
100m Rygg
Moss SK2002100m Rygg1.10,6655511.05.201950m 
[Utvid]7070.
Karen Hellberg Munthe
Ås IL
Karen Hellberg Munthe1.10,73
554p
11.05.2019
100m Rygg
Ås IL2006100m Rygg1.10,7355411.05.201950m 
[Utvid]7171.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt1.10,78
553p
11.05.2019
100m Rygg
Kolbotn IL2002100m Rygg1.10,7855311.05.201950m 
[Utvid]7272.
Camilla Lundgreen Rimmereide
Ullensakersvømmerne
Camilla Lundgreen Rimmereide1.03,02
552p
11.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2000100m Fri1.03,0255211.05.201950mD
[Utvid]7272.
Vemund Hoset
Ullensakersvømmerne
Vemund Hoset2.34,35
552p
11.05.2019
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2002200m Bryst2.34,3555211.05.201950m 
[Utvid]7474.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist57,24
550p
12.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2000100m Fri57,2455012.05.201950m 
[Utvid]7474.
Olof Andreas Bergman
OI Svømming
Olof Andreas Bergman2.04,48
550p
11.05.2019
200m Fri
OI Svømming1993200m Fri2.04,4855011.05.201950m 
[Utvid]7676.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar57,26
549p
12.05.2019
100m Fri
Poseidon2000100m Fri57,2654912.05.201950m 
[Utvid]7676.
Fredrikke Oline Engebretsen
Ullensakersvømmerne
Fredrikke Oline Engebretsen1.03,12
549p
12.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2005100m Fri1.03,1254912.05.201950m 
[Utvid]7676.
Malena Lisken
OI Svømming
Malena Lisken1.10,95
549p
11.05.2019
100m Rygg
OI Svømming2003100m Rygg1.10,9554911.05.201950m 
[Utvid]7979.
Aurora Nordal Berg
Larvik SK
Aurora Nordal Berg1.03,18
548p
12.05.2019
100m Fri
Larvik SK2004100m Fri1.03,1854812.05.201950m 
[Utvid]7979.
Celina Nguyen
Lambertseter SK
Celina Nguyen1.10,98
548p
11.05.2019
100m Rygg
Lambertseter SK2005100m Rygg1.10,9854811.05.201950m 
[Utvid]7979.
Rana Wild-Ali
SK Speed
Rana Wild-Ali2.17,98
548p
11.05.2019
200m Fri
SK Speed2005200m Fri2.17,9854811.05.201950m 
[Utvid]8282.
Timea Aspegren
Ullensakersvømmerne
Timea Aspegren28,94
547p
12.05.2019
50m Fri
Ullensakersvømmerne200250m Fri28,9454712.05.201950m 
[Utvid]8282.
Håkon Johansen Syrrist
Ullensakersvømmerne
Håkon Johansen Syrrist2.16,80
547p
12.05.2019
200m Rygg
Ullensakersvømmerne2000200m Rygg2.16,8054712.05.201950m 
[Utvid]8484.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth2.34,94
546p
11.05.2019
200m Bryst
Ullensakersvømmerne2003200m Bryst2.34,9454611.05.201950m 
[Utvid]8585.
Alexander Breive Havre
IL Varg
Alexander Breive Havre57,40
545p
11.05.2019
100m Fri
IL Varg1990100m Fri57,4054511.05.201950mF
[Utvid]8585.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth57,42
545p
12.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2003100m Fri57,4254512.05.201950m 
[Utvid]8787.
Eivind Aalstad Laakso
Hamar IL
Eivind Aalstad Laakso57,46
544p
12.05.2019
100m Fri
Hamar IL1999100m Fri57,4654412.05.201950m 
[Utvid]8787.
Brian Benzing
OI Svømming
Brian Benzing2.04,93
544p
11.05.2019
200m Fri
OI Svømming2001200m Fri2.04,9354411.05.201950m 
[Utvid]8787.
Anders Valdar
Poseidon
Anders Valdar4.58,65
544p
11.05.2019
400m Individuell medley
Poseidon2000400m Individuell medley4.58,6554411.05.201950m 
[Utvid]9090.
Rune Vigdal Hæg
Glitre SK
Rune Vigdal Hæg2.35,20
543p
11.05.2019
200m Bryst
Glitre SK2002200m Bryst2.35,2054311.05.201950m 
[Utvid]9191.
Juliane Lindgaard Kjeldseth
OI Svømming
Juliane Lindgaard Kjeldseth29,95
542p
11.05.2019
50m Butterfly
OI Svømming200450m Butterfly29,9554211.05.201950m 
[Utvid]9191.
Mathias Somogyi Hoseth
Ullensakersvømmerne
Mathias Somogyi Hoseth57,53
542p
11.05.2019
100m Fri
Ullensakersvømmerne2003100m Fri57,5354211.05.201950mF
[Utvid]9191.
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug
Poseidon
Jonette-Theodora Kristiansen Pflug1.03,39
542p
12.05.2019
100m Fri
Poseidon2001100m Fri1.03,3954212.05.201950m 
[Utvid]9191.
Uma Park Bhasin
OI Svømming
Uma Park Bhasin1.11,24
542p
11.05.2019
100m Rygg
OI Svømming2004100m Rygg1.11,2454211.05.201950m 
[Utvid]9191.
Dina Bing Smedsrud
Hamar IL
Dina Bing Smedsrud9.54,31
542p
12.05.2019
800m Fri
Hamar IL2002800m Fri9.54,3154212.05.201950mD
[Utvid]9696.
Edle Irene Vidnes
Poseidon
Edle Irene Vidnes2.18,62
541p
11.05.2019
200m Fri
Poseidon2001200m Fri2.18,6254111.05.201950m 
[Utvid]9696.
Nickolai André Fredheim
Hamar IL
Nickolai André Fredheim2.35,41
541p
11.05.2019
200m Bryst
Hamar IL2000200m Bryst2.35,4154111.05.201950m 
[Utvid]9696.
Erikka Næss Kjølholdt
Kolbotn IL
Erikka Næss Kjølholdt5.26,78
541p
11.05.2019
400m Individuell medley
Kolbotn IL2002400m Individuell medley5.26,7854111.05.201950m 
[Utvid]9999.
Olivia Ingrid Kjellberg
Ås IL
Olivia Ingrid Kjellberg2.18,73
540p
11.05.2019
200m Fri
Ås IL2004200m Fri2.18,7354011.05.201950m 
[Utvid]100100.
Marie Evy Søfteland
Sarpsborg IL
Marie Evy Søfteland29,07
539p
12.05.2019
50m Fri
Sarpsborg IL200350m Fri29,0753912.05.201950m 
Side 1 av 32 (3158 rader)< Forrige1234567303132Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.