Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
NM Masters 2019
Stevne
Stevnenavn:
NM Masters 2019
Fra dato:
08.03.2019
Til dato:
10.03.2019
NSF Stevne Id:
0000030148
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
25m
Stevnetype:
Norsk mesterskap
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.02.2019
Kvalperiode start:
09.02.2018
Kvalperiode slutt:
08.02.2019
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
98805126
Arrangementsleder
Navn:
Maren Solem Bertelsen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
46841991
Info
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Monica Waage Johannessen
Bergens SC
Monica Waage Johannessen27,35
708p
09.03.2019
50m Butterfly
Bergens SC199050m Butterfly27,3570809.03.201925m 
[Utvid]22.
Monica Waage Johannessen
Bergens SC
Monica Waage Johannessen26,01
685p
09.03.2019
50m Fri
Bergens SC199050m Fri26,0168509.03.201925mF
[Utvid]33.
Mattis Klevstad Saghaug
IL Varg
Mattis Klevstad Saghaug29,08
654p
08.03.2019
50m Bryst
IL Varg199050m Bryst29,0865408.03.201925m 
[Utvid]44.
Trine Lene Austrøne Olsen
IL Varg
Trine Lene Austrøne Olsen33,09
648p
08.03.2019
50m Bryst
IL Varg199050m Bryst33,0964808.03.201925m 
[Utvid]55.
Øystein Rognerud Hetland
Bærumsvømmerne
Øystein Rognerud Hetland25,35
635p
09.03.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne198950m Butterfly25,3563509.03.201925m 
[Utvid]66.
Elin Haugland
Bergen og Omegn Masters
Elin Haugland28,40
632p
09.03.2019
50m Butterfly
Bergen og Omegn Masters199650m Butterfly28,4063209.03.201925m 
[Utvid]77.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad23,67
627p
10.03.2019
50m Fri
NTNUI-Svømming199750m Fri23,6762710.03.201925m 
[Utvid]77.
Odin Spangen Normann
IL Varg
Odin Spangen Normann25,46
627p
09.03.2019
50m Butterfly
IL Varg199250m Butterfly25,4662709.03.201925m 
[Utvid]99.
Trine Lene Austrøne Olsen
IL Varg
Trine Lene Austrøne Olsen1.12,95
624p
09.03.2019
100m Bryst
IL Varg1990100m Bryst1.12,9562409.03.201925m 
[Utvid]1010.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad52,60
623p
08.03.2019
100m Fri
NTNUI-Svømming1997100m Fri52,6062308.03.201925m 
[Utvid]1111.
Eirik Frestad
NTNUI-Svømming
Eirik Frestad25,56
620p
09.03.2019
50m Butterfly
NTNUI-Svømming199750m Butterfly25,5662009.03.201925m 
[Utvid]1111.
Katrine Jensen
Bergen og Omegn Masters
Katrine Jensen30,10
620p
08.03.2019
50m Rygg
Bergen og Omegn Masters199250m Rygg30,1062008.03.201925mF
[Utvid]1111.
Victoria Rung
ROMA
Victoria Rung1.04,02
620p
09.03.2019
100m Butterfly
ROMA1992100m Butterfly1.04,0262009.03.201925m 
[Utvid]1111.
Katrine Jensen
Bergen og Omegn Masters
Katrine Jensen1.13,13
620p
09.03.2019
100m Bryst
Bergen og Omegn Masters1992100m Bryst1.13,1362009.03.201925m 
[Utvid]1515.
Markus Vindenes
Vestkantsvømmerne
Markus Vindenes29,62
619p
08.03.2019
50m Bryst
Vestkantsvømmerne199450m Bryst29,6261908.03.201925m 
[Utvid]1515.
Annelin Breivoll Stenersen
ROMA
Annelin Breivoll Stenersen1.13,16
619p
09.03.2019
100m Bryst
ROMA1981100m Bryst1.13,1661909.03.201925m 
[Utvid]1717.
Robin Dale Oen
Vestkantsvømmerne
Robin Dale Oen23,79
617p
09.03.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne198050m Fri23,7961709.03.201925mF
[Utvid]1818.
Sander Englund Smørdal
Bergen og Omegn Masters
Sander Englund Smørdal23,82
615p
09.03.2019
50m Fri
Bergen og Omegn Masters198550m Fri23,8261509.03.201925mF
[Utvid]1818.
Katrine Jensen
Bergen og Omegn Masters
Katrine Jensen30,18
615p
10.03.2019
50m Rygg
Bergen og Omegn Masters199250m Rygg30,1861510.03.201925m 
[Utvid]2020.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi25,68
611p
09.03.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK198550m Butterfly25,6861109.03.201925m 
[Utvid]2121.
Katrine Jensen
Bergen og Omegn Masters
Katrine Jensen33,78
609p
08.03.2019
50m Bryst
Bergen og Omegn Masters199250m Bryst33,7860908.03.201925m 
[Utvid]2222.
Øystein Rognerud Hetland
Bærumsvømmerne
Øystein Rognerud Hetland53,04
608p
08.03.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1989100m Fri53,0460808.03.201925m 
[Utvid]2323.
Thomas Brustveit
Stavanger SK
Thomas Brustveit26,24
607p
10.03.2019
50m Rygg
Stavanger SK199350m Rygg26,2460710.03.201925m 
[Utvid]2424.
Thomas Brustveit
Stavanger SK
Thomas Brustveit59,46
605p
10.03.2019
100m Individuell medley
Stavanger SK1993100m Individuell medley59,4660510.03.201925m 
[Utvid]2525.
Annelin Breivoll Stenersen
ROMA
Annelin Breivoll Stenersen33,88
604p
08.03.2019
50m Bryst
ROMA198150m Bryst33,8860408.03.201925m 
[Utvid]2626.
Morten Bordevich
Stavanger SK
Morten Bordevich1.57,65
602p
09.03.2019
200m Fri
Stavanger SK1994200m Fri1.57,6560209.03.201925m 
[Utvid]2727.
Alexander Breive Havre
IL Varg
Alexander Breive Havre25,82
601p
09.03.2019
50m Butterfly
IL Varg199050m Butterfly25,8260109.03.201925m 
[Utvid]2727.
Katrine Jensen
Bergen og Omegn Masters
Katrine Jensen27,16
601p
10.03.2019
50m Fri
Bergen og Omegn Masters199250m Fri27,1660110.03.201925m 
[Utvid]2929.
Katrine Jensen
Bergen og Omegn Masters
Katrine Jensen30,42
600p
09.03.2019
50m Rygg
Bergen og Omegn Masters199250m Rygg30,4260009.03.201925mF
[Utvid]3030.
Evgeny Kazantsev
Narvik SK
Evgeny Kazantsev25,85
599p
09.03.2019
50m Butterfly
Narvik SK198750m Butterfly25,8559909.03.201925m 
[Utvid]3131.
Odin Spangen Normann
IL Varg
Odin Spangen Normann53,32
598p
08.03.2019
100m Fri
IL Varg1992100m Fri53,3259808.03.201925m 
[Utvid]3232.
Nicole Tandrevold Næsheim
ROMA
Nicole Tandrevold Næsheim27,26
595p
10.03.2019
50m Fri
ROMA199150m Fri27,2659510.03.201925m 
[Utvid]3232.
Annelin Breivoll Stenersen
ROMA
Annelin Breivoll Stenersen34,04
595p
09.03.2019
50m Bryst
ROMA198150m Bryst34,0459509.03.201925mD
[Utvid]3232.
Trine Lene Austrøne Olsen
IL Varg
Trine Lene Austrøne Olsen34,04
595p
09.03.2019
50m Bryst
IL Varg199050m Bryst34,0459509.03.201925mD
[Utvid]3535.
Thomas Brustveit
Stavanger SK
Thomas Brustveit53,46
594p
08.03.2019
100m Fri
Stavanger SK1993100m Fri53,4659408.03.201925m 
[Utvid]3636.
Sander Englund Smørdal
Bergen og Omegn Masters
Sander Englund Smørdal24,12
592p
10.03.2019
50m Fri
Bergen og Omegn Masters198550m Fri24,1259210.03.201925m 
[Utvid]3636.
Christer Koch Kvam
IL Varg
Christer Koch Kvam25,95
592p
09.03.2019
50m Butterfly
IL Varg199050m Butterfly25,9559209.03.201925m 
[Utvid]3838.
Børje Edvardsen
Tromsø SK
Børje Edvardsen53,54
591p
08.03.2019
100m Fri
Tromsø SK1977100m Fri53,5459108.03.201925m 
[Utvid]3838.
Morten Bordevich
Stavanger SK
Morten Bordevich53,55
591p
08.03.2019
100m Fri
Stavanger SK1994100m Fri53,5559108.03.201925m 
[Utvid]3838.
Dominik Borkowski
IL Varg
Dominik Borkowski53,55
591p
08.03.2019
100m Fri
IL Varg1990100m Fri53,5559108.03.201925m 
[Utvid]3838.
Trine Lene Austrøne Olsen
IL Varg
Trine Lene Austrøne Olsen1.07,31
591p
10.03.2019
100m Individuell medley
IL Varg1990100m Individuell medley1.07,3159110.03.201925m 
[Utvid]4242.
Mattis Klevstad Saghaug
IL Varg
Mattis Klevstad Saghaug25,98
590p
09.03.2019
50m Butterfly
IL Varg199050m Butterfly25,9859009.03.201925m 
[Utvid]4242.
Nicole Tandrevold Næsheim
ROMA
Nicole Tandrevold Næsheim59,91
590p
08.03.2019
100m Fri
ROMA1991100m Fri59,9159008.03.201925m 
[Utvid]4444.
Martin Gundersen
IL Varg
Martin Gundersen24,17
588p
10.03.2019
50m Fri
IL Varg199350m Fri24,1758810.03.201925m 
[Utvid]4444.
Christian Heimdal Sunde
IL Varg
Christian Heimdal Sunde24,18
588p
10.03.2019
50m Fri
IL Varg198950m Fri24,1858810.03.201925m 
[Utvid]4444.
Odin Spangen Normann
IL Varg
Odin Spangen Normann57,39
588p
09.03.2019
100m Butterfly
IL Varg1992100m Butterfly57,3958809.03.201925m 
[Utvid]4747.
Thomas Breivoll
Tromsø SK
Thomas Breivoll30,16
586p
08.03.2019
50m Bryst
Tromsø SK197750m Bryst30,1658608.03.201925m 
[Utvid]4747.
Amanda Helseth Barsten
IL Varg
Amanda Helseth Barsten1.07,52
586p
10.03.2019
100m Individuell medley
IL Varg1990100m Individuell medley1.07,5258610.03.201925m 
[Utvid]4949.
Evgeny Kazantsev
Narvik SK
Evgeny Kazantsev24,23
584p
10.03.2019
50m Fri
Narvik SK198750m Fri24,2358410.03.201925m 
[Utvid]4949.
Evgeny Kazantsev
Narvik SK
Evgeny Kazantsev53,74
584p
08.03.2019
100m Fri
Narvik SK1987100m Fri53,7458408.03.201925m 
[Utvid]4949.
Victoria Rung
ROMA
Victoria Rung2.25,77
584p
09.03.2019
200m Individuell medley
ROMA1992200m Individuell medley2.25,7758409.03.201925m 
[Utvid]5252.
Alexander Breive Havre
IL Varg
Alexander Breive Havre53,80
582p
08.03.2019
100m Fri
IL Varg1990100m Fri53,8058208.03.201925m 
[Utvid]5252.
Sander Englund Smørdal
Bergen og Omegn Masters
Sander Englund Smørdal53,81
582p
08.03.2019
100m Fri
Bergen og Omegn Masters1985100m Fri53,8158208.03.201925m 
[Utvid]5454.
Evgeny Kazantsev
Narvik SK
Evgeny Kazantsev1.00,27
581p
10.03.2019
100m Individuell medley
Narvik SK1987100m Individuell medley1.00,2758110.03.201925m 
[Utvid]5555.
Line Løvberg
Lambertseter SK
Line Løvberg1.06,00
579p
09.03.2019
100m Rygg
Lambertseter SK1991100m Rygg1.06,0057909.03.201925m 
[Utvid]5656.
Odin Spangen Normann
IL Varg
Odin Spangen Normann26,18
577p
09.03.2019
50m Butterfly
IL Varg199250m Butterfly26,1857709.03.201925mD
[Utvid]5656.
Jarl Inge Melberg
IL Varg
Jarl Inge Melberg53,96
577p
08.03.2019
100m Fri
IL Varg1970100m Fri53,9657708.03.201925m 
[Utvid]5656.
Merete Fuglem Løvberg
Lambertseter SK
Merete Fuglem Løvberg4.41,61
577p
09.03.2019
400m Fri
Lambertseter SK1967400m Fri4.41,6157709.03.201925m 
[Utvid]5959.
Ole Martin Grytten Ree
Stavanger SK
Ole Martin Grytten Ree54,01
576p
08.03.2019
100m Fri
Stavanger SK1992100m Fri54,0157608.03.201925m 
[Utvid]5959.
Nadav Kochavi
Aalesunds SLK
Nadav Kochavi57,77
576p
09.03.2019
100m Butterfly
Aalesunds SLK1985100m Butterfly57,7757609.03.201925m 
[Utvid]5959.
Håkon Skaarud Karlsen
IL Varg
Håkon Skaarud Karlsen1.59,40
576p
09.03.2019
200m Fri
IL Varg1979200m Fri1.59,4057609.03.201925m 
[Utvid]5959.
Håkon Skaarud Karlsen
IL Varg
Håkon Skaarud Karlsen4.15,07
576p
09.03.2019
400m Fri
IL Varg1979400m Fri4.15,0757609.03.201925m 
[Utvid]6363.
Victoria Rung
ROMA
Victoria Rung29,32
574p
09.03.2019
50m Butterfly
ROMA199250m Butterfly29,3257409.03.201925m 
[Utvid]6363.
Kjersti Helene Hernæs
IL Varg
Kjersti Helene Hernæs2.41,84
574p
09.03.2019
200m Bryst
IL Varg1979200m Bryst2.41,8457409.03.201925m 
[Utvid]6565.
Dominik Borkowski
IL Varg
Dominik Borkowski26,75
573p
09.03.2019
50m Rygg
IL Varg199050m Rygg26,7557309.03.201925mF
[Utvid]6565.
Ole Martin Grytten Ree
Stavanger SK
Ole Martin Grytten Ree30,39
573p
08.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK199250m Bryst30,3957308.03.201925m 
[Utvid]6565.
Merete Fuglem Løvberg
Lambertseter SK
Merete Fuglem Løvberg2.12,88
573p
09.03.2019
200m Fri
Lambertseter SK1967200m Fri2.12,8857309.03.201925m 
[Utvid]6868.
Mattis Klevstad Saghaug
IL Varg
Mattis Klevstad Saghaug24,40
572p
09.03.2019
50m Fri
IL Varg199050m Fri24,4057209.03.201925mF
[Utvid]6868.
Ole Martin Grytten Ree
Stavanger SK
Ole Martin Grytten Ree26,25
572p
09.03.2019
50m Butterfly
Stavanger SK199250m Butterfly26,2557209.03.201925m 
[Utvid]6868.
Håkon Brennhagen
Stavanger SK
Håkon Brennhagen26,26
572p
09.03.2019
50m Butterfly
Stavanger SK199350m Butterfly26,2657209.03.201925m 
[Utvid]6868.
Kjersti Helene Hernæs
IL Varg
Kjersti Helene Hernæs1.15,08
572p
09.03.2019
100m Bryst
IL Varg1979100m Bryst1.15,0857209.03.201925m 
[Utvid]7272.
Bjarte Kristoffersen
Tromsø SK
Bjarte Kristoffersen24,43
570p
10.03.2019
50m Fri
Tromsø SK197450m Fri24,4357010.03.201925m 
[Utvid]7272.
Petter Sjødal
Bergkameratene
Petter Sjødal26,28
570p
09.03.2019
50m Butterfly
Bergkameratene197950m Butterfly26,2857009.03.201925m 
[Utvid]7272.
Victoria Rung
ROMA
Victoria Rung27,65
570p
10.03.2019
50m Fri
ROMA199250m Fri27,6557010.03.201925m 
[Utvid]7272.
Line Løvberg
Lambertseter SK
Line Løvberg1.08,13
570p
10.03.2019
100m Individuell medley
Lambertseter SK1991100m Individuell medley1.08,1357010.03.201925m 
[Utvid]7676.
Markus Vindenes
Vestkantsvømmerne
Markus Vindenes24,44
569p
10.03.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne199450m Fri24,4456910.03.201925m 
[Utvid]7676.
Christian Heimdal Sunde
IL Varg
Christian Heimdal Sunde24,44
569p
09.03.2019
50m Fri
IL Varg198950m Fri24,4456909.03.201925mF
[Utvid]7676.
Thomas Brustveit
Stavanger SK
Thomas Brustveit26,81
569p
08.03.2019
50m Rygg
Stavanger SK199350m Rygg26,8156908.03.201925mF
[Utvid]7979.
Odin Spangen Normann
IL Varg
Odin Spangen Normann24,45
568p
10.03.2019
50m Fri
IL Varg199250m Fri24,4556810.03.201925m 
[Utvid]7979.
Mattis Klevstad Saghaug
IL Varg
Mattis Klevstad Saghaug24,45
568p
10.03.2019
50m Fri
IL Varg199050m Fri24,4556810.03.201925mF
[Utvid]8181.
Børje Edvardsen
Tromsø SK
Børje Edvardsen24,47
567p
10.03.2019
50m Fri
Tromsø SK197750m Fri24,4756710.03.201925mF
[Utvid]8181.
Petter Kristoffer Solberg
Bergen og Omegn Masters
Petter Kristoffer Solberg26,33
567p
09.03.2019
50m Butterfly
Bergen og Omegn Masters198550m Butterfly26,3356709.03.201925m 
[Utvid]8383.
Petter Sjødal
Bergkameratene
Petter Sjødal24,49
566p
10.03.2019
50m Fri
Bergkameratene197950m Fri24,4956610.03.201925m 
[Utvid]8383.
Tiril Fredrikke Rist Jensen
Masters Sørlandet
Tiril Fredrikke Rist Jensen34,61
566p
08.03.2019
50m Bryst
Masters Sørlandet199450m Bryst34,6156608.03.201925m 
[Utvid]8585.
Erlend Ulveseter
Bergen og Omegn Masters
Erlend Ulveseter26,36
565p
09.03.2019
50m Butterfly
Bergen og Omegn Masters199250m Butterfly26,3656509.03.201925m 
[Utvid]8686.
Evgeny Kazantsev
Narvik SK
Evgeny Kazantsev59,17
564p
09.03.2019
100m Rygg
Narvik SK1987100m Rygg59,1756409.03.201925m 
[Utvid]8787.
Markus Vindenes
Vestkantsvømmerne
Markus Vindenes24,53
563p
10.03.2019
50m Fri
Vestkantsvømmerne199450m Fri24,5356310.03.201925mF
[Utvid]8787.
Ørjan Monsen
ROMA
Ørjan Monsen24,53
563p
10.03.2019
50m Fri
ROMA199250m Fri24,5356310.03.201925m 
[Utvid]8787.
Erling Mjøs Brattelid
Sandnes SLK
Erling Mjøs Brattelid30,57
563p
08.03.2019
50m Bryst
Sandnes SLK199150m Bryst30,5756308.03.201925m 
[Utvid]9090.
Bjarte Kristoffersen
Tromsø SK
Bjarte Kristoffersen24,54
562p
09.03.2019
50m Fri
Tromsø SK197450m Fri24,5456209.03.201925mF
[Utvid]9090.
Thomas Brustveit
Stavanger SK
Thomas Brustveit24,55
562p
09.03.2019
50m Fri
Stavanger SK199350m Fri24,5556209.03.201925mF
[Utvid]9090.
Amanda Helseth Barsten
IL Varg
Amanda Helseth Barsten29,54
562p
09.03.2019
50m Butterfly
IL Varg199050m Butterfly29,5456209.03.201925m 
[Utvid]9393.
Katrine Jensen
Bergen og Omegn Masters
Katrine Jensen34,71
561p
09.03.2019
50m Bryst
Bergen og Omegn Masters199250m Bryst34,7156109.03.201925mD
[Utvid]9393.
Kjersti Helene Hernæs
IL Varg
Kjersti Helene Hernæs1.08,49
561p
10.03.2019
100m Individuell medley
IL Varg1979100m Individuell medley1.08,4956110.03.201925m 
[Utvid]9595.
Håkon Skaarud Karlsen
IL Varg
Håkon Skaarud Karlsen8.57,84
560p
08.03.2019
800m Fri
IL Varg1979800m Fri8.57,8456008.03.201925m 
[Utvid]9696.
Mattis Klevstad Saghaug
IL Varg
Mattis Klevstad Saghaug24,58
559p
10.03.2019
50m Fri
IL Varg199050m Fri24,5855910.03.201925m 
[Utvid]9696.
Morten Bordevich
Stavanger SK
Morten Bordevich24,58
559p
10.03.2019
50m Fri
Stavanger SK199450m Fri24,5855910.03.201925m 
[Utvid]9696.
Børje Edvardsen
Tromsø SK
Børje Edvardsen24,58
559p
10.03.2019
50m Fri
Tromsø SK197750m Fri24,5855910.03.201925m 
[Utvid]9696.
Jørgen Avset Møllerop
ROMA
Jørgen Avset Møllerop26,46
559p
09.03.2019
50m Butterfly
ROMA198850m Butterfly26,4655909.03.201925m 
[Utvid]100100.
Evgeny Kazantsev
Narvik SK
Evgeny Kazantsev26,99
557p
10.03.2019
50m Rygg
Narvik SK198750m Rygg26,9955710.03.201925m 
Side 1 av 32 (3130 rader)< Forrige1234567303132Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.