Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Bergen Swim Festival 2019
Stevne
Stevnenavn:
Bergen Swim Festival 2019
Fra dato:
05.04.2019
Til dato:
07.04.2019
NSF Stevne Id:
0000028921
Arrangørnavn:
Bergensklubbene
Stevnested:
Bergen
Bassengnavn:
AdO arena
Stevnedata
Gren:
Svømming
Antall baner:
10
Bassenglengde:
50m
Stevnetype:
Internasjonalt stevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
05.03.2019
Kvalperiode start:
05.03.2018
Kvalperiode slutt:
04.03.2019
Påmeldingsansv.:
Charmaine Pettersen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
+47 98805126
Arrangementsleder
Navn:
Finn Zachariassen
Epost:
Klikk for epostadresse
Mobil:
92028992
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen15.01,45
902p
05.04.2019
1500m Fri
Lambertseter SK19961500m Fri15.01,4590205.04.201950m 
[Utvid]22.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.49,36
883p
07.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.49,3688307.04.201950m 
[Utvid]33.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.51,88
879p
06.04.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.51,8887906.04.201950m 
[Utvid]44.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.00,71
876p
06.04.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.00,7187606.04.201950m 
[Utvid]55.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,60
858p
06.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,6085806.04.201950m 
[Utvid]66.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning1.01,20
855p
06.04.2019
100m Rygg
Bærumsvømmerne2000100m Rygg1.01,2085506.04.201950m 
[Utvid]77.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen7.56,65
853p
05.04.2019
800m Fri
Lambertseter SK1996800m Fri7.56,6585305.04.201950mD
[Utvid]88.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas52,56
851p
07.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly52,5685107.04.201950m 
[Utvid]99.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.57,80
848p
05.04.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2000200m Butterfly1.57,8084805.04.201950m 
[Utvid]99.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.00,44
848p
06.04.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.00,4484806.04.201950m 
[Utvid]1111.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas52,67
846p
07.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly52,6784607.04.201950m 
[Utvid]1212.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,68
839p
05.04.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,6883905.04.201950m 
[Utvid]1313.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie49,83
834p
05.04.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri49,8383405.04.201950m 
[Utvid]1414.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski23,85
831p
06.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199450m Butterfly23,8583106.04.201950m 
[Utvid]1515.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.27,97
830p
06.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.27,9783006.04.201950m 
[Utvid]1515.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.27,99
830p
06.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.27,9983006.04.201950m 
[Utvid]1717.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning28,83
826p
05.04.2019
50m Rygg
Bærumsvømmerne200050m Rygg28,8382605.04.201950m 
[Utvid]1818.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski22,30
824p
07.04.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne199450m Fri22,3082407.04.201950m 
[Utvid]1818.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie50,02
824p
05.04.2019
100m Fri
Bergensvømmerne1995100m Fri50,0282405.04.201950m 
[Utvid]2020.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.54,74
823p
07.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.54,7482307.04.201950m 
[Utvid]2121.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas23,96
820p
07.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly23,9682007.04.201950mD
[Utvid]2222.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.02,01
815p
06.04.2019
200m Individuell medley
Bærumsvømmerne2000200m Individuell medley2.02,0181506.04.201950m 
[Utvid]2323.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.55,84
812p
06.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.55,8481206.04.201950mD
[Utvid]2424.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas24,05
811p
07.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200050m Butterfly24,0581107.04.201950mD
[Utvid]2525.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen2.29,19
810p
06.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK2001200m Bryst2.29,1981006.04.201950m 
[Utvid]2626.
Henrik Christiansen
Lambertseter SK
Henrik Christiansen3.56,29
807p
05.04.2019
400m Fri
Lambertseter SK1996400m Fri3.56,2980705.04.201950mD
[Utvid]2727.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas3.56,52
805p
07.04.2019
400m Fri
Bærumsvømmerne2000400m Fri3.56,5280507.04.201950m 
[Utvid]2828.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,90
804p
07.04.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,9080407.04.201950m 
[Utvid]2828.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.56,65
804p
07.04.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.56,6580407.04.201950m 
[Utvid]3030.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas50,46
803p
05.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri50,4680305.04.201950m 
[Utvid]3030.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker2.16,24
803p
06.04.2019
200m Bryst
Bergensvømmerne1993200m Bryst2.16,2480306.04.201950m 
[Utvid]3232.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen27,93
802p
07.04.2019
50m Bryst
Lambertseter SK199550m Bryst27,9380207.04.201950m 
[Utvid]3232.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie55,80
802p
07.04.2019
100m Rygg
Bergensvømmerne1995100m Rygg55,8080207.04.201950mF
[Utvid]3434.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas50,50
801p
05.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2000100m Fri50,5080105.04.201950m 
[Utvid]3434.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski50,50
801p
05.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri50,5080105.04.201950m 
[Utvid]3636.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.49,91
799p
06.04.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.49,9179906.04.201950m 
[Utvid]3737.
Niksja Stojkovski
Bærumsvømmerne
Niksja Stojkovski50,57
798p
05.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne1994100m Fri50,5779805.04.201950m 
[Utvid]3737.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug3.57,18
798p
07.04.2019
400m Fri
Stavanger SK1997400m Fri3.57,1879807.04.201950m 
[Utvid]3939.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie1.50,09
795p
06.04.2019
200m Fri
Bergensvømmerne1995200m Fri1.50,0979506.04.201950m 
[Utvid]4040.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou2.30,46
790p
06.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1993200m Bryst2.30,4679006.04.201950m 
[Utvid]4141.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,31
785p
06.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,3178506.04.201950m 
[Utvid]4242.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.50,61
784p
06.04.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.50,6178406.04.201950m 
[Utvid]4343.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.09,55
783p
05.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.09,5578305.04.201950m 
[Utvid]4444.
Runar Borgen
Bodø SK
Runar Borgen50,91
782p
05.04.2019
100m Fri
Bodø SK1993100m Fri50,9178205.04.201950m 
[Utvid]4545.
Runar Borgen
Bodø SK
Runar Borgen24,35
781p
06.04.2019
50m Butterfly
Bodø SK199350m Butterfly24,3578106.04.201950m 
[Utvid]4545.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel50,92
781p
05.04.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri50,9278105.04.201950m 
[Utvid]4545.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas2.01,05
781p
05.04.2019
200m Butterfly
Bærumsvømmerne2000200m Butterfly2.01,0578105.04.201950m 
[Utvid]4545.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl2.16,95
781p
06.04.2019
200m Individuell medley
SK Team Sør2001200m Individuell medley2.16,9578106.04.201950m 
[Utvid]4949.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen25,74
777p
07.04.2019
50m Fri
Setermoen SK199350m Fri25,7477707.04.201950m 
[Utvid]5050.
Runar Borgen
Bodø SK
Runar Borgen24,40
776p
06.04.2019
50m Butterfly
Bodø SK199350m Butterfly24,4077606.04.201950m 
[Utvid]5151.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia51,10
773p
05.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,1077305.04.201950m 
[Utvid]5252.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.02,32
770p
05.04.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.02,3277005.04.201950m 
[Utvid]5353.
Runar Borgen
Bodø SK
Runar Borgen51,19
769p
05.04.2019
100m Fri
Bodø SK1993100m Fri51,1976905.04.201950m 
[Utvid]5454.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas1.51,36
768p
06.04.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne2000200m Fri1.51,3676806.04.201950m 
[Utvid]5454.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.03,37
768p
06.04.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.03,3776806.04.201950m 
[Utvid]5656.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel51,23
767p
05.04.2019
100m Fri
Stavanger SK1999100m Fri51,2376705.04.201950m 
[Utvid]5656.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.02,39
767p
05.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.02,3976705.04.201950m 
[Utvid]5858.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen32,12
766p
07.04.2019
50m Bryst
Setermoen SK199350m Bryst32,1276607.04.201950m 
[Utvid]5858.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.15,55
766p
07.04.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.15,5576607.04.201950m 
[Utvid]5858.
Mats Andersen
Lambertseter SK
Mats Andersen15.51,66
766p
05.04.2019
1500m Fri
Lambertseter SK20001500m Fri15.51,6676605.04.201950m 
[Utvid]6161.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,37
765p
07.04.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,3776507.04.201950m 
[Utvid]6262.
Tomoe Zenimoto Hvas
Bærumsvømmerne
Tomoe Zenimoto Hvas54,49
764p
05.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne2000100m Butterfly54,4976405.04.201950mD
[Utvid]6363.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.00,71
763p
07.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.00,7176307.04.201950m 
[Utvid]6464.
Brian Benzing
OI Svømming
Brian Benzing28,41
762p
07.04.2019
50m Bryst
OI Svømming200150m Bryst28,4176207.04.201950m 
[Utvid]6464.
Markus Lie
Bergensvømmerne
Markus Lie54,53
762p
07.04.2019
100m Butterfly
Bergensvømmerne1995100m Butterfly54,5376207.04.201950m 
[Utvid]6464.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg1.00,73
762p
07.04.2019
100m Butterfly
Bærumsvømmerne1995100m Butterfly1.00,7376207.04.201950m 
[Utvid]6464.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.02,54
762p
05.04.2019
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.02,5476205.04.201950m 
[Utvid]6464.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.51,63
762p
06.04.2019
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.51,6376206.04.201950m 
[Utvid]6969.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.19,20
759p
07.04.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.19,2075907.04.201950m 
[Utvid]7070.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker28,47
757p
07.04.2019
50m Bryst
Bergensvømmerne199350m Bryst28,4775707.04.201950m 
[Utvid]7070.
Ingeborg Vassbakk Løyning
Bærumsvømmerne
Ingeborg Vassbakk Løyning2.16,10
757p
07.04.2019
200m Rygg
Bærumsvømmerne2000200m Rygg2.16,1075707.04.201950m 
[Utvid]7272.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,49
755p
07.04.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,4975507.04.201950m 
[Utvid]7272.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel1.52,01
755p
06.04.2019
200m Fri
Stavanger SK1999200m Fri1.52,0175506.04.201950m 
[Utvid]7272.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.04,06
755p
06.04.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.04,0675506.04.201950m 
[Utvid]7575.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia51,55
753p
05.04.2019
100m Fri
Bærumsvømmerne2001100m Fri51,5575305.04.201950m 
[Utvid]7575.
Stine Lise Grønvold Stenseth
Bærumsvømmerne
Stine Lise Grønvold Stenseth2.04,15
753p
06.04.2019
200m Fri
Bærumsvømmerne1994200m Fri2.04,1575306.04.201950m 
[Utvid]7777.
Susann Jakobsen Bjørnsen
Setermoen SK
Susann Jakobsen Bjørnsen32,34
751p
07.04.2019
50m Bryst
Setermoen SK199350m Bryst32,3475107.04.201950m 
[Utvid]7777.
Stina Kajsa Colleou
Lambertseter SK
Stina Kajsa Colleou1.10,54
751p
05.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1993100m Bryst1.10,5475105.04.201950m 
[Utvid]7979.
Eva Kummen
Lambertseter SK
Eva Kummen1.10,56
750p
05.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK2001100m Bryst1.10,5675005.04.201950m 
[Utvid]8080.
Kristine Bjellvåg Braathen
Bærumsvømmerne
Kristine Bjellvåg Braathen26,07
748p
07.04.2019
50m Fri
Bærumsvømmerne200050m Fri26,0774807.04.201950m 
[Utvid]8080.
Erik Årsland Gidskehaug
Stavanger SK
Erik Årsland Gidskehaug1.52,36
748p
06.04.2019
200m Fri
Stavanger SK1997200m Fri1.52,3674806.04.201950m 
[Utvid]8080.
Marte Løvberg
Lambertseter SK
Marte Løvberg2.04,44
748p
06.04.2019
200m Fri
Lambertseter SK1999200m Fri2.04,4474806.04.201950m 
[Utvid]8080.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.53,40
748p
05.04.2019
400m Individuell medley
SK Team Sør2001400m Individuell medley4.53,4074805.04.201950m 
[Utvid]8080.
Mats Andersen
Lambertseter SK
Mats Andersen8.18,03
748p
06.04.2019
800m Fri
Lambertseter SK2000800m Fri8.18,0374806.04.201950m 
[Utvid]8585.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen24,71
747p
06.04.2019
50m Butterfly
OI Svømming199750m Butterfly24,7174706.04.201950m 
[Utvid]8585.
Nicholas Lia
Bærumsvømmerne
Nicholas Lia24,72
747p
06.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne200150m Butterfly24,7274706.04.201950m 
[Utvid]8585.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,59
747p
07.04.2019
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,5974707.04.201950m 
[Utvid]8585.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim1.02,95
747p
05.04.2019
100m Bryst
Hamar IL2000100m Bryst1.02,9574705.04.201950m 
[Utvid]8989.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen1.02,97
746p
05.04.2019
100m Bryst
Lambertseter SK1995100m Bryst1.02,9774605.04.201950m 
[Utvid]9090.
Thomas Alexander Fardal
Egersund SK
Thomas Alexander Fardal28,62
745p
05.04.2019
50m Bryst
Egersund SK199750m Bryst28,6274505.04.201950mD
[Utvid]9090.
Truls Wigdel
Stavanger SK
Truls Wigdel4.02,75
745p
07.04.2019
400m Fri
Stavanger SK1999400m Fri4.02,7574507.04.201950m 
[Utvid]9292.
Jørgen Scheie Bråthen
Lambertseter SK
Jørgen Scheie Bråthen2.19,79
744p
06.04.2019
200m Bryst
Lambertseter SK1995200m Bryst2.19,7974406.04.201950m 
[Utvid]9393.
Martin Hammer
Kongstensvømmerne
Martin Hammer23,08
743p
07.04.2019
50m Fri
Kongstensvømmerne199350m Fri23,0874307.04.201950m 
[Utvid]9393.
Sondre Saltnes Urdal
Bergensvømmerne
Sondre Saltnes Urdal4.02,94
743p
07.04.2019
400m Fri
Bergensvømmerne1999400m Fri4.02,9474307.04.201950m 
[Utvid]9393.
Malene Rypestøl
SK Team Sør
Malene Rypestøl4.21,02
743p
07.04.2019
400m Fri
SK Team Sør2001400m Fri4.21,0274307.04.201950m 
[Utvid]9696.
André Klippenberg Grindheim
Hamar IL
André Klippenberg Grindheim28,66
742p
07.04.2019
50m Bryst
Hamar IL200050m Bryst28,6674207.04.201950m 
[Utvid]9696.
Ingalill Urrang Naustvik
Bergens SC
Ingalill Urrang Naustvik32,47
742p
07.04.2019
50m Bryst
Bergens SC199550m Bryst32,4774207.04.201950m 
[Utvid]9696.
Sigurd Holten Bøen
OI Svømming
Sigurd Holten Bøen51,80
742p
05.04.2019
100m Fri
OI Svømming1997100m Fri51,8074205.04.201950m 
[Utvid]9696.
Christoffer Tofte Haarsaker
Bergensvømmerne
Christoffer Tofte Haarsaker1.03,09
742p
05.04.2019
100m Bryst
Bergensvømmerne1993100m Bryst1.03,0974205.04.201950m 
[Utvid]100100.
Emilie Nyenget Løvberg
Bærumsvømmerne
Emilie Nyenget Løvberg26,99
741p
06.04.2019
50m Butterfly
Bærumsvømmerne199550m Butterfly26,9974106.04.201950m 
Side 1 av 71 (7077 rader)< Forrige1234567697071Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.