Velkommen til medley.no

Norges Svømmeforbunds portal for konkurranseidrett.


Medley.no inneholder terminliste, rankinglister, rekorder samt mye mer. Påmeldingstjenester kommer snart. Noen av tjenestene forutsetter at du har en brukerkonto.

Har du ingen brukerkonto?

Foreløpig er det ikke mulig å opprette bruker på medley.no for utøvere og klubber, men det vil komme info til klubbene når dette er klart.

Logg inn

Brukernavn:
Passord:
Logg inn
Glemt ditt passord eller brukernavn?
Logg inn
Medley.no
NSF
 
NSF
Medley.no
Logg inn
menu
 
Landsstevnet 2019
Stevne
Stevnenavn:
Landsstevnet 2019
Fra dato:
23.03.2019
Til dato:
24.03.2019
NSF Stevne Id:
0000026008
Arrangørnavn:
Asker SK
Stevnested:
Holmen
Bassengnavn:
Holmen svømmehall
Stevnedata
Gren:
Svømming
Stevnetype:
Nasjonalt stevne
Hjemmeside:
Livetiming:
Påmelding
Påmeldingsfrist:
06.03.2019
Kvalperiode start:
07.03.2018
Kvalperiode slutt:
06.03.2019
Epost:
Klikk for epostadresse
Dokumenter
"
"
Distanse:
v
Poengtype:
v
+
-
Nr 
Navn 
Navn 
Tid 
Klubb 
Født 
Distanse 
Tid 
Poeng 
Dato 
Basseng 
D 
[Utvid]11.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus32,00
253p
23.03.2019
50m Fri
Eid SK199550m Fri32,0025323.03.201925m 
[Utvid]22.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus1.13,25
230p
24.03.2019
100m Fri
Eid SK1995100m Fri1.13,2523024.03.201925m 
[Utvid]33.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus35,95
222p
23.03.2019
50m Butterfly
Eid SK199550m Butterfly35,9522223.03.201925m 
[Utvid]44.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus42,77
205p
24.03.2019
50m Bryst
Eid SK199550m Bryst42,7720524.03.201925m 
[Utvid]55.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus34,79
197p
24.03.2019
50m Fri
Eid SK199550m Fri34,7919724.03.201925mD
[Utvid]66.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus1.24,76
192p
24.03.2019
100m Rygg
Eid SK1995100m Rygg1.24,7619224.03.201925m 
[Utvid]77.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad1.37,45
185p
23.03.2019
100m Bryst
Elverum Svømming1996100m Bryst1.37,4518523.03.201925m 
[Utvid]88.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus39,51
177p
23.03.2019
50m Rygg
Eid SK199550m Rygg39,5117723.03.201925m 
[Utvid]99.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus1.39,29
175p
23.03.2019
100m Bryst
Eid SK1995100m Bryst1.39,2917523.03.201925m 
[Utvid]1010.
Marcus Haus
Eid SK
Marcus Haus45,20
174p
23.03.2019
50m Bryst
Eid SK199550m Bryst45,2017423.03.201925mD
[Utvid]1111.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad45,39
172p
24.03.2019
50m Bryst
Elverum Svømming199650m Bryst45,3917224.03.201925m 
[Utvid]1212.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise37,51
157p
23.03.2019
50m Fri
Asker SK197750m Fri37,5115723.03.201925m 
[Utvid]1212.
Svein Morten Rustbakken
Øvre Eiker SK
Svein Morten Rustbakken46,72
157p
24.03.2019
50m Bryst
Øvre Eiker SK198050m Bryst46,7215724.03.201925m 
[Utvid]1414.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad46,90
156p
23.03.2019
50m Bryst
Elverum Svømming199650m Bryst46,9015623.03.201925mD
[Utvid]1515.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad37,93
152p
23.03.2019
50m Fri
Elverum Svømming199650m Fri37,9315223.03.201925m 
[Utvid]1616.
Svein Morten Rustbakken
Øvre Eiker SK
Svein Morten Rustbakken37,98
151p
23.03.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK198050m Fri37,9815123.03.201925m 
[Utvid]1616.
Svein Morten Rustbakken
Øvre Eiker SK
Svein Morten Rustbakken1.44,22
151p
23.03.2019
100m Bryst
Øvre Eiker SK1980100m Bryst1.44,2215123.03.201925m 
[Utvid]1818.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise1.34,52
138p
24.03.2019
100m Rygg
Asker SK1977100m Rygg1.34,5213824.03.201925m 
[Utvid]1919.
Svein Morten Rustbakken
Øvre Eiker SK
Svein Morten Rustbakken1.27,32
136p
24.03.2019
100m Fri
Øvre Eiker SK1980100m Fri1.27,3213624.03.201925m 
[Utvid]2020.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg39,42
135p
23.03.2019
50m Fri
Stjørdals-Blink IL199250m Fri39,4213523.03.201925m 
[Utvid]2121.
Svein Morten Rustbakken
Øvre Eiker SK
Svein Morten Rustbakken49,23
134p
23.03.2019
50m Bryst
Øvre Eiker SK198050m Bryst49,2313423.03.201925mD
[Utvid]2121.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg49,34
134p
24.03.2019
50m Bryst
Stjørdals-Blink IL199250m Bryst49,3413424.03.201925m 
[Utvid]2323.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise42,84
131p
23.03.2019
50m Butterfly
Asker SK197750m Butterfly42,8413123.03.201925m 
[Utvid]2424.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad1.29,04
128p
24.03.2019
100m Fri
Elverum Svømming1996100m Fri1.29,0412824.03.201925m 
[Utvid]2525.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise44,22
126p
23.03.2019
50m Rygg
Asker SK197750m Rygg44,2212623.03.201925m 
[Utvid]2626.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise1.30,39
122p
24.03.2019
100m Fri
Asker SK1977100m Fri1.30,3912224.03.201925m 
[Utvid]2727.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg45,54
116p
23.03.2019
50m Rygg
Stjørdals-Blink IL199250m Rygg45,5411623.03.201925m 
[Utvid]2727.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad1.40,20
116p
24.03.2019
100m Rygg
Elverum Svømming1996100m Rygg1.40,2011624.03.201925m 
[Utvid]2929.
Aleksander Haarberg
Stjørdals-Blink IL
Aleksander Haarberg1.40,92
113p
24.03.2019
100m Rygg
Stjørdals-Blink IL1992100m Rygg1.40,9211324.03.201925m 
[Utvid]3030.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad46,12
111p
23.03.2019
50m Rygg
Elverum Svømming199650m Rygg46,1211123.03.201925m 
[Utvid]3131.
Eirik Vagstad Brunstad
Elverum Svømming
Eirik Vagstad Brunstad42,35
109p
24.03.2019
50m Fri
Elverum Svømming199650m Fri42,3510924.03.201925mD
[Utvid]3232.
Svein Morten Rustbakken
Øvre Eiker SK
Svein Morten Rustbakken42,46
108p
24.03.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK198050m Fri42,4610824.03.201925mD
[Utvid]3333.
Ola Riise
Asker SK
Ola Riise43,20
103p
24.03.2019
50m Fri
Asker SK197750m Fri43,2010324.03.201925mD
[Utvid]3434.
Markus Nerseth
Raufoss IL
Markus Nerseth45,37
89p
23.03.2019
50m Fri
Raufoss IL200150m Fri45,378923.03.201925m 
[Utvid]3535.
Bjørn Olav Terland
Egersund SK
Bjørn Olav Terland46,48
82p
23.03.2019
50m Fri
Egersund SK199650m Fri46,488223.03.201925m 
[Utvid]3636.
Espen Djupvik
Øvre Eiker SK
Espen Djupvik1.54,23
78p
24.03.2019
100m Rygg
Øvre Eiker SK1983100m Rygg1.54,237824.03.201925m 
[Utvid]3737.
Espen Djupvik
Øvre Eiker SK
Espen Djupvik47,61
77p
23.03.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK198350m Fri47,617723.03.201925m 
[Utvid]3838.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen59,52
76p
24.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK199850m Bryst59,527624.03.201925m 
[Utvid]3939.
Espen Djupvik
Øvre Eiker SK
Espen Djupvik52,58
75p
23.03.2019
50m Rygg
Øvre Eiker SK198350m Rygg52,587523.03.201925m 
[Utvid]3939.
Stig Rune Terland
Egersund SK
Stig Rune Terland2.11,78
75p
23.03.2019
100m Bryst
Egersund SK1995100m Bryst2.11,787523.03.201925m 
[Utvid]4141.
Espen Djupvik
Øvre Eiker SK
Espen Djupvik1.46,60
74p
24.03.2019
100m Fri
Øvre Eiker SK1983100m Fri1.46,607424.03.201925m 
[Utvid]4141.
Hanne Tollefsen
Egersund SK
Hanne Tollefsen2.28,39
74p
23.03.2019
100m Bryst
Egersund SK1998100m Bryst2.28,397423.03.201925m 
[Utvid]4343.
Stig Rune Terland
Egersund SK
Stig Rune Terland1.00,30
73p
23.03.2019
50m Bryst
Egersund SK199550m Bryst1.00,307323.03.201925mD
[Utvid]4444.
Espen Djupvik
Øvre Eiker SK
Espen Djupvik2.13,55
72p
23.03.2019
100m Bryst
Øvre Eiker SK1983100m Bryst2.13,557223.03.201925m 
[Utvid]4545.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen49,07
70p
23.03.2019
50m Fri
Stavanger SK199850m Fri49,077023.03.201925m 
[Utvid]4545.
Marius Gabrielsen
Stegaberg IL
Marius Gabrielsen1.01,00
70p
24.03.2019
50m Bryst
Stegaberg IL199250m Bryst1.01,007024.03.201925m 
[Utvid]4545.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen2.14,52
70p
23.03.2019
100m Bryst
Stavanger SK1998100m Bryst2.14,527023.03.201925m 
[Utvid]4848.
Stig Rune Terland
Egersund SK
Stig Rune Terland1.01,31
69p
24.03.2019
50m Bryst
Egersund SK199550m Bryst1.01,316924.03.201925m 
[Utvid]4949.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen1.02,12
67p
23.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK199850m Bryst1.02,126723.03.201925mD
[Utvid]4949.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen1.50,26
67p
24.03.2019
100m Fri
Stavanger SK1998100m Fri1.50,266724.03.201925m 
[Utvid]5151.
Hanne Tollefsen
Egersund SK
Hanne Tollefsen1.11,28
64p
23.03.2019
50m Bryst
Egersund SK199850m Bryst1.11,286423.03.201925mD
[Utvid]5151.
Bjørn Olav Terland
Egersund SK
Bjørn Olav Terland1.51,90
64p
24.03.2019
100m Fri
Egersund SK1996100m Fri1.51,906424.03.201925m 
[Utvid]5353.
Hanne Tollefsen
Egersund SK
Hanne Tollefsen1.12,19
62p
24.03.2019
50m Bryst
Egersund SK199850m Bryst1.12,196224.03.201925m 
[Utvid]5454.
Espen Djupvik
Øvre Eiker SK
Espen Djupvik51,57
60p
24.03.2019
50m Fri
Øvre Eiker SK198350m Fri51,576024.03.201925mD
[Utvid]5555.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen51,84
59p
24.03.2019
50m Fri
Stavanger SK199850m Fri51,845924.03.201925mD
[Utvid]5555.
Marius Gabrielsen
Stegaberg IL
Marius Gabrielsen2.22,66
59p
23.03.2019
100m Bryst
Stegaberg IL1992100m Bryst2.22,665923.03.201925m 
[Utvid]5757.
Bjørn Olav Terland
Egersund SK
Bjørn Olav Terland52,82
56p
24.03.2019
50m Fri
Egersund SK199650m Fri52,825624.03.201925mD
[Utvid]5858.
Bjørn Erik Dybevold Lomeland
Egersund SK
Bjørn Erik Dybevold Lomeland2.28,67
52p
23.03.2019
100m Bryst
Egersund SK1982100m Bryst2.28,675223.03.201925m 
[Utvid]5959.
Marius Gabrielsen
Stegaberg IL
Marius Gabrielsen1.08,46
50p
23.03.2019
50m Bryst
Stegaberg IL199250m Bryst1.08,465023.03.201925mD
[Utvid]6060.
Espen Djupvik
Øvre Eiker SK
Espen Djupvik59,46
49p
23.03.2019
50m Butterfly
Øvre Eiker SK198350m Butterfly59,464923.03.201925m 
[Utvid]6060.
Tor Refvik
Stavanger SK
Tor Refvik1.08,61
49p
24.03.2019
50m Bryst
Stavanger SK199950m Bryst1.08,614924.03.201925m 
[Utvid]6262.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen2.15,75
46p
24.03.2019
100m Rygg
Stavanger SK1998100m Rygg2.15,754624.03.201925m 
[Utvid]6363.
Bjørn Olav Terland
Egersund SK
Bjørn Olav Terland1.11,92
43p
24.03.2019
50m Bryst
Egersund SK199650m Bryst1.11,924324.03.201925m 
[Utvid]6464.
Tor Refvik
Stavanger SK
Tor Refvik58,58
41p
23.03.2019
50m Fri
Stavanger SK199950m Fri58,584123.03.201925m 
[Utvid]6565.
Marius Gabrielsen
Stegaberg IL
Marius Gabrielsen59,00
40p
23.03.2019
50m Fri
Stegaberg IL199250m Fri59,004023.03.201925m 
[Utvid]6565.
Simon Vadseth Furholm
Aalesunds SLK
Simon Vadseth Furholm1.04,62
40p
23.03.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK199650m Rygg1.04,624023.03.201925m 
[Utvid]6565.
Siri-Linn Kalvøy
Aalesunds SLK
Siri-Linn Kalvøy1.23,53
40p
24.03.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200550m Bryst1.23,534024.03.201925m 
[Utvid]6868.
Bjørn Olav Terland
Egersund SK
Bjørn Olav Terland1.05,18
39p
23.03.2019
50m Rygg
Egersund SK199650m Rygg1.05,183923.03.201925m 
[Utvid]6969.
Siri-Linn Kalvøy
Aalesunds SLK
Siri-Linn Kalvøy1.07,78
38p
23.03.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200550m Fri1.07,783823.03.201925m 
[Utvid]7070.
Stig Rune Terland
Egersund SK
Stig Rune Terland1.00,47
37p
23.03.2019
50m Fri
Egersund SK199550m Fri1.00,473723.03.201925m 
[Utvid]7070.
Simon Vadseth Furholm
Aalesunds SLK
Simon Vadseth Furholm1.15,54
37p
24.03.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK199650m Bryst1.15,543724.03.201925m 
[Utvid]7272.
Simon Vadseth Furholm
Aalesunds SLK
Simon Vadseth Furholm2.27,45
36p
24.03.2019
100m Rygg
Aalesunds SLK1996100m Rygg2.27,453624.03.201925m 
[Utvid]7373.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen1.08,05
34p
23.03.2019
50m Rygg
Stavanger SK199850m Rygg1.08,053423.03.201925m 
[Utvid]7373.
Bjørn Erik Dybevold Lomeland
Egersund SK
Bjørn Erik Dybevold Lomeland1.17,24
34p
23.03.2019
50m Bryst
Egersund SK198250m Bryst1.17,243423.03.201925mD
[Utvid]7373.
Bjørn Erik Dybevold Lomeland
Egersund SK
Bjørn Erik Dybevold Lomeland1.17,29
34p
24.03.2019
50m Bryst
Egersund SK198250m Bryst1.17,293424.03.201925m 
[Utvid]7373.
Stig Rune Terland
Egersund SK
Stig Rune Terland2.18,20
34p
24.03.2019
100m Fri
Egersund SK1995100m Fri2.18,203424.03.201925m 
[Utvid]7373.
Simon Vadseth Furholm
Aalesunds SLK
Simon Vadseth Furholm2.50,64
34p
23.03.2019
100m Bryst
Aalesunds SLK1996100m Bryst2.50,643423.03.201925m 
[Utvid]7878.
Stig Rune Terland
Egersund SK
Stig Rune Terland1.04,00
31p
24.03.2019
50m Fri
Egersund SK199550m Fri1.04,003124.03.201925mD
[Utvid]7878.
Marius Gabrielsen
Stegaberg IL
Marius Gabrielsen1.04,29
31p
24.03.2019
50m Fri
Stegaberg IL199250m Fri1.04,293124.03.201925mD
[Utvid]8080.
Bjørn Erik Dybevold Lomeland
Egersund SK
Bjørn Erik Dybevold Lomeland1.05,66
29p
23.03.2019
50m Fri
Egersund SK198250m Fri1.05,662923.03.201925m 
[Utvid]8080.
Tommy Nygård Moen
Stavanger SK
Tommy Nygård Moen1.10,48
29p
23.03.2019
50m Butterfly
Stavanger SK199850m Butterfly1.10,482923.03.201925m 
[Utvid]8080.
Milla Muri Schrøder
Aalesunds SLK
Milla Muri Schrøder1.32,28
29p
24.03.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK200750m Bryst1.32,282924.03.201925m 
[Utvid]8080.
Marius Gabrielsen
Stegaberg IL
Marius Gabrielsen2.26,07
29p
24.03.2019
100m Fri
Stegaberg IL1992100m Fri2.26,072924.03.201925m 
[Utvid]8484.
Simon Vadseth Furholm
Aalesunds SLK
Simon Vadseth Furholm1.24,99
26p
23.03.2019
50m Bryst
Aalesunds SLK199650m Bryst1.24,992623.03.201925mD
[Utvid]8585.
Siri-Linn Kalvøy
Aalesunds SLK
Siri-Linn Kalvøy1.26,78
25p
23.03.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200550m Rygg1.26,782523.03.201925m 
[Utvid]8686.
Christine Seglem
Egersund SK
Christine Seglem1.39,90
23p
23.03.2019
50m Bryst
Egersund SK197950m Bryst1.39,902323.03.201925mD
[Utvid]8686.
Bjørn Erik Dybevold Lomeland
Egersund SK
Bjørn Erik Dybevold Lomeland2.37,93
23p
24.03.2019
100m Fri
Egersund SK1982100m Fri2.37,932324.03.201925m 
[Utvid]8686.
Christine Seglem
Egersund SK
Christine Seglem3.36,86
23p
23.03.2019
100m Bryst
Egersund SK1979100m Bryst3.36,862323.03.201925m 
[Utvid]8989.
Milla Muri Schrøder
Aalesunds SLK
Milla Muri Schrøder1.21,21
22p
23.03.2019
50m Fri
Aalesunds SLK200750m Fri1.21,212223.03.201925m 
[Utvid]8989.
Hanne Tollefsen
Egersund SK
Hanne Tollefsen1.21,76
22p
23.03.2019
50m Fri
Egersund SK199850m Fri1.21,762223.03.201925m 
[Utvid]8989.
Milla Muri Schrøder
Aalesunds SLK
Milla Muri Schrøder1.30,72
22p
23.03.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200750m Rygg1.30,722223.03.201925m 
[Utvid]8989.
Hanne Tollefsen
Egersund SK
Hanne Tollefsen1.30,91
22p
23.03.2019
50m Rygg
Egersund SK199850m Rygg1.30,912223.03.201925m 
[Utvid]9393.
Bjørn Erik Dybevold Lomeland
Egersund SK
Bjørn Erik Dybevold Lomeland1.12,56
21p
24.03.2019
50m Fri
Egersund SK198250m Fri1.12,562124.03.201925mD
[Utvid]9393.
Simon Vadseth Furholm
Aalesunds SLK
Simon Vadseth Furholm1.13,31
21p
23.03.2019
50m Fri
Aalesunds SLK199650m Fri1.13,312123.03.201925m 
[Utvid]9393.
Stig Rune Terland
Egersund SK
Stig Rune Terland1.20,43
21p
23.03.2019
50m Rygg
Egersund SK199550m Rygg1.20,432123.03.201925m 
[Utvid]9696.
Milla Muri Schrøder
Aalesunds SLK
Milla Muri Schrøder1.30,77
19p
23.03.2019
50m Butterfly
Aalesunds SLK200750m Butterfly1.30,771923.03.201925m 
[Utvid]9696.
Simon Vadseth Furholm
Aalesunds SLK
Simon Vadseth Furholm2.47,56
19p
24.03.2019
100m Fri
Aalesunds SLK1996100m Fri2.47,561924.03.201925m 
[Utvid]9898.
Simon Vadseth Furholm
Aalesunds SLK
Simon Vadseth Furholm1.20,06
16p
24.03.2019
50m Fri
Aalesunds SLK199650m Fri1.20,061624.03.201925mD
[Utvid]9898.
Tor Refvik
Stavanger SK
Tor Refvik1.27,48
16p
23.03.2019
50m Rygg
Stavanger SK199950m Rygg1.27,481623.03.201925m 
[Utvid]9898.
Siri-Linn Kalvøy
Aalesunds SLK
Siri-Linn Kalvøy1.40,30
16p
24.03.2019
50m Rygg
Aalesunds SLK200550m Rygg1.40,301624.03.201925mF
Side 1 av 2 (137 rader)< Forrige12Neste >
I kolonnen D betyr D at tiden er oppnådd som første delen av et løp (deldistanse)
I kolonnen D betyr F at tiden er oppnådd som første etappe på stafett.
Listen viser ikke resultatlisten, men viser tider i rankingdatabasen oppnådd på dette stevnet.
Det er kun tider fra utøvere som er lisensiert i Norges som ligger i rankingdatabasen.
Medley.no benytter informasjonskapsler og Google Analytics. Godtar du dette kan du fortsette å benytte denne siden.