Resultater fra NM Junior-UM 2008
Medaljeoversikt:


Øvelse Gull Sølv Bronse
Øvelse 1. 4*50m lag medley, damer - JuniorTeam Stavanger J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Team Stavanger J2 jr.
Team StavangerLambertseter SKTeam Stavanger
Tid: 1.58,14Tid: 1.59,96Tid: 2.02,58
Øvelse 2. 800m fri, herrer - Direkte finaleSindre NiloDaniel BerenettJørn Nygård
Sandefjord SK/NTGIL Varg/NTGStavanger SC
Tid: 8.16,47Tid: 8.28,64Tid: 8.30,31
Øvelse 3. 400m fri, damer - FinaleElin SlaatmoGina B. AndersenKaroline Brudvik Sanderud
Hamar ILSkjetten Svømming/NTGHamar IL
Tid: 4.17,89Tid: 4.17,99Tid: 4.18,49
Øvelse 4. 50m bryst, herrer - FinaleMarcus TesdalMattis SaghaugSverre Næss
BS/ÅstveitIL Varg/NTGSarpsborg IL
Tid: 28,91Tid: 29,04Tid: 29,68
Øvelse 5. 50m rygg, damer - FinaleCecilie W. JohannessenElisabeth H. SvenssonIda Nordbø
Karmøy SKSki SK/NTGTS/Madla SK
Tid: 30,49Tid: 30,65Tid: 30,86
Øvelse 6. 200m individuell medley, herrer - FinaleSindri T. JakobssonSverre NæssSebastian Wigstrøm
BS/DelfanaSarpsborg ILBærumsvømmerne
Tid: 2.04,12Tid: 2.04,22Tid: 2.09,70
Øvelse 7. 100m butterfly, damer - FinaleVictoria S. LøkenIna Marleen HolmSara Pettersen
Team StavangerTS/Madla SKFauske SK
Tid: 59,94Tid: 1.01,74Tid: 1.03,56
Øvelse 8. 200m rygg, herrer - FinaleTor HafnorVegard LøvbergLavrans Solli
BærumsvømmerneBærumsvømmerneBergens SC
Tid: 2.05,76Tid: 2.07,16Tid: 2.07,33
Øvelse 9. 200m bryst, damer - FinaleTrine Austrøne OlsenKaroline Brudvik SanderudStina Kajsa Colleou
Fauske SKHamar ILLambertseter SK
Tid: 2.32,01Tid: 2.33,67Tid: 2.36,66
Øvelse 10. 50m butterfly, herrer - FinaleØystein R. HetlandChrister Koch KvamMathias Sørstrand Æsøy
BærumsvømmerneBærum/NTGFlorø SLK
Tid: 24,65Tid: 25,15Tid: 25,27
Øvelse 11. 4*200m fri, damer - JuniorTeam Stavanger J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Hamar IL J1 jr.
Team StavangerLambertseter SKHamar IL
Tid: 8.23,28Tid: 8.36,42Tid: 8.41,27
Øvelse 12. 4*100m fri, herrer - JuniorBærumsv G1 jr.Bergensv. G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 3.27,46Tid: 3.30,81Tid: 3.32,98
Øvelse 13. 4*50m lag medley, herrer - JuniorBærumsv G1 jr.Bergensv. G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 1.44,78Tid: 1.45,06Tid: 1.48,19
Øvelse 14. 800m fri, damer - Direkte finaleElin SlaatmoIngrid N. KnutzenEva Marie W. Østerhus
Hamar ILLambertseter SK/NTGTS/Madla SK
Tid: 8.48,24Tid: 9.05,09Tid: 9.06,32
Øvelse 15. 400m fri, herrer - FinaleJørn NygårdChrister Koch KvamSindre Nilo
Stavanger SCBærum/NTGSandefjord SK/NTG
Tid: 3.58,60Tid: 3.58,91Tid: 4.03,85
Øvelse 16. 50m bryst, damer - FinaleIselin MeislerStine VindenesKarin Ekholt
Fauske SKVestkantsvømmerneBærumsvømmerne
Tid: 33,24Tid: 34,10Tid: 34,15
Øvelse 17. 50m rygg, herrer - FinaleSverre NæssMikael BergeneJohn Hage Gaarder
Sarpsborg ILLambertseter SKLørenskog/Rælingen
Tid: 26,49Tid: 26,60Tid: 26,97
Øvelse 18. 200m individuell medley, damer - FinaleKaroline Brudvik SanderudIna Marleen HolmTrine Austrøne Olsen
Hamar ILTS/Madla SKFauske SK
Tid: 2.16,60Tid: 2.18,50Tid: 2.21,76
Øvelse 19. 100m butterfly, herrer - FinaleØystein R. HetlandStian S. LangelandSindri T. Jakobsson
BærumsvømmerneBergens SCBS/Delfana
Tid: 55,23Tid: 55,74Tid: 55,77
Øvelse 20. 200m rygg, damer - FinaleGina B. AndersenElisabeth H. SvenssonIselin Mjøllner Dahlen
Skjetten Svømming/NTGSki SK/NTGSkjetten Svømming/NTG
Tid: 2.17,34Tid: 2.19,94Tid: 2.21,23
Øvelse 21. 200m bryst, herrer - FinaleSverre NæssHans Kristian AndersenSebastian Wigstrøm
Sarpsborg ILFlorø SLKBærumsvømmerne
Tid: 2.16,57Tid: 2.18,98Tid: 2.22,59
Øvelse 22. 50m butterfly, damer - FinaleVictoria S. LøkenMaren Kristine JansenCecilie W. Johannessen
Team StavangerTS/RandabergKarmøy SK
Tid: 28,11Tid: 28,56Tid: 28,96
Øvelse 23. 4*200m fri, herrer - JuniorBærumsv G1 jr.Bergensv. G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 7.38,30Tid: 7.46,66Tid: 7.50,41
Øvelse 24. 4*100m fri, damer - JuniorLambertseter SK J1 jr.Asker SK J1 jr.Team Stavanger J2 jr.
Lambertseter SKAsker SKTeam Stavanger
Tid: 3.57,59Tid: 3.58,35Tid: 4.01,34
Øvelse 25. 400m individuell medley, damer - Direkte finaleKaroline Brudvik SanderudIna Marleen HolmTrine Austrøne Olsen
Hamar ILTS/Madla SKFauske SK
Tid: 4.48,86Tid: 4.54,20Tid: 4.58,74
Øvelse 26. 4*50m fri, herrer - JuniorBærumsv G1 jr.Bergensv. G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.
BærumsvømmerneBergensvømmerneLambertseter SK
Tid: 1.32,87Tid: 1.37,31Tid: 1.38,24
Øvelse 27. 200m fri, damer - FinaleVictoria S. LøkenGina B. AndersenElin Slaatmo
Team StavangerSkjetten Svømming/NTGHamar IL
Tid: 2.00,77Tid: 2.04,02Tid: 2.05,83
Øvelse 28. 200m butterfly, herrer - FinaleSindri T. JakobssonStian S. LangelandOle Martin Ree
BS/DelfanaBergens SCTS/Sola SK
Tid: 2.01,95Tid: 2.05,58Tid: 2.07,68
Øvelse 29. 100m rygg, damer - FinaleElisabeth H. SvenssonGina B. AndersenIselin Mjøllner Dahlen
Ski SK/NTGSkjetten Svømming/NTGSkjetten Svømming/NTG
Tid: 1.04,84Tid: 1.05,64Tid: 1.06,05
Øvelse 30. 100m fri, herrer - FinaleØystein R. HetlandChrister Koch KvamMattis Saghaug
BærumsvømmerneBærum/NTGIL Varg/NTG
Tid: 50,86Tid: 51,06Tid: 52,12
Øvelse 31. 50m fri, damer - FinaleVictoria S. LøkenSofie GjemmestadCecilie W. Johannessen
Team StavangerAsker SKKarmøy SK
Tid: 25,93Tid: 26,66Tid: 26,67
Øvelse 32. 100m bryst, herrer - FinaleSverre NæssMarcus TesdalMattis Saghaug
Sarpsborg ILBS/ÅstveitIL Varg/NTG
Tid: 1.02,98Tid: 1.05,08Tid: 1.05,32
Øvelse 33. 100m individuell medley, damer - FinaleIna Marleen HolmTrine Austrøne OlsenMaria Gullvåg Aasen
TS/Madla SKFauske SKKristiansand SA/NTG
Tid: 1.05,66Tid: 1.06,42Tid: 1.06,82
Øvelse 34. 1500m fri, herrer - Direkte finaleSindri T. JakobssonSindre NiloElias Damman
BS/DelfanaSandefjord SK/NTGBærumsvømmerne
Tid: 15.57,19Tid: 16.17,88Tid: 16.22,22
Øvelse 35. 4*100m lag medley, damer - JuniorLambertseter SK J1 jr.Team Stavanger J1 jr.Team Stavanger J2 jr.
Lambertseter SKTeam StavangerTeam Stavanger
Tid: 4.22,79Tid: 4.23,30Tid: 4.25,11
Øvelse 36. 400m individuell medley, herrer - Direkte finaleSindri T. JakobssonSebastian WigstrømKristoffer Meisler
BS/DelfanaBærumsvømmerneFauske SK
Tid: 4.30,77Tid: 4.37,73Tid: 4.38,84
Øvelse 37. 4*50m fri, damer - JuniorTeam Stavanger J1 jr.Lambertseter SK J1 jr.Bærumsv J1 jr.
Team StavangerLambertseter SKBærumsvømmerne
Tid: 1.46,97Tid: 1.50,32Tid: 1.50,33
Øvelse 38. 200m fri, herrer - FinaleJørn NygårdStian Werner ErichsenChrister Koch Kvam
Stavanger SCBærumsvømmerneBærum/NTG
Tid: 1.53,01Tid: 1.53,81Tid: 1.54,12
Øvelse 39. 200m butterfly, damer - FinaleKaroline Brudvik SanderudIna Marleen HolmLine Løvberg
Hamar ILTS/Madla SKLambertseter SK/NTG
Tid: 2.11,51Tid: 2.16,97Tid: 2.18,76
Øvelse 40. 100m rygg, herrer - FinaleSverre NæssMikael BergeneLavrans Solli
Sarpsborg ILLambertseter SKBergens SC
Tid: 56,83Tid: 56,91Tid: 59,10
Øvelse 41. 100m fri, damer - FinaleVictoria S. LøkenCecilie W. JohannessenSofie Gjemmestad
Team StavangerKarmøy SKAsker SK
Tid: 56,16Tid: 57,63Tid: 58,44
Øvelse 42. 50m fri, herrer - FinaleØystein R. HetlandMathias Sørstrand ÆsøyChrister Koch Kvam
BærumsvømmerneFlorø SLKBærum/NTG
Tid: 23,04Tid: 23,66Tid: 24,14
Øvelse 43. 100m bryst, damer - FinaleIselin MeislerTrine Austrøne OlsenKarin Ekholt
Fauske SKFauske SKBærumsvømmerne
Tid: 1.11,00Tid: 1.12,59Tid: 1.13,54
Øvelse 44. 100m individuell medley, herrer - FinaleSverre NæssMarcus TesdalMattis Saghaug
Sarpsborg ILBS/ÅstveitIL Varg/NTG
Tid: 57,63Tid: 57,96Tid: 58,29
Øvelse 45. 1500m fri, damer - Direkte finaleElin SlaatmoLise Sand SyversenGina B. Andersen
Hamar ILDelfanaSkjetten Svømming/NTG
Tid: 16.49,11Tid: 17.15,58Tid: 17.22,63
Øvelse 46. 4*100m lag medley, herrer - JuniorBergensv. G1 jr.Bergens SC G1 jr.Lambertseter SK G1 jr.
BergensvømmerneBergens SCLambertseter SK
Tid: 3.49,32Tid: 4.00,46Tid: 4.00,47