Logg innLandsdel:Klasse:Klubb:Vis:Kjønn:Vis:Listen inneholder tider oppnådd fom 28. februar 2018.Kvalifiseringsperioden til ÅMØ Landsdel er 28. februar 2018 til 27. februar 2019.Klassene 2003 til 2008 for både jenter og gutter kan delta i ÅMØ landsdel 15.-17. mars 2019.Landsdels årsklassemønstring vil bli avholdt på 5 forskjellige steder i landet, ett sted for hver landsdel.Rangeringslister for 2008-klassen vil bli klar 1. januar. De 24 beste i hver av klassene 2003 til 2006 vil være kvalifisert.For klassene 2007 og 2008 holder det å ha gyldig påmeldingstid på alle de 5 øvelsene.Rangering skjer etter sammenlagt poengsum på alle de 5 LÅMØ-øvelsene (poengtype FINA-2017).Gyldig påmeldingstid må være oppnådd på ALLE de 5 distansene.Landsdel Nord: Svalbard, Finnmark, Troms, Nordland
RankNavnKlubbKlasseSum Poeng100m Butterfly200m Rygg200m Bryst400m Fri200m MedleyPåmeldt
1Kusainova, Jasmin DosovnaHarstad SK20078951.47,133.34,343.41,036.53,913.33,71 
2Balto, Sandra MariaKarasjok SK20078681.50,973.28,913.59,066.39,473.33,99 
3Langvand, Regine ØstbøBodø SK20077771.46,243.45,274.31,416.33,813.43,26 
3Nygård, Helmine HellumHammerfest SLK20077771.49,883.20,293.48,046.17,03 
5Linløkken, Suzanna MeszarosTromsø SK20077392.01,223.37,003.55,317.35,563.44,27 
6Winther, Maria VassbotnBodø SK20075961.59,963.43,603.58,517.01,15 
7Lauknes, SigridFinnsnes SK20075393.38,156.38,143.39,00 
8Stoltz Glad, VictoriaSortland SLK20074683.14,943.36,35 
9Jørstad, Stine PetronellaKirkenes SK20074411.43,354.18,457.17,72 
10Fagervik, KarolineTromsø SK20074384.08,624.45,978.07,164.11,74 
11Hammer, Vilde MarieTromsø SK20074314.06,734.33,168.21,074.24,28 
12Chantikul-Evensen, Mina KornkanyaHarstad SK20073823.46,784.28,004.13,09 
13Winterseth, Sofie FriskHammerfest SLK20073514.25,208.03,674.15,69 
14Andersen, Susann Mari EliseussenKirkenes SK20073114.28,874.17,518.58,94 
15Sommerseth-Martinez, SabrinaTromsø SK20072677.18,814.10,37 
16Nerdal, Andrea HestvikRana SK20072292.41,984.55,658.30,29 
17Eriksen, Dina RokstadFinnsnes SK20072146.31,93 
18Riibe, AnnabellTromsø SK20071984.34,819.00,08 
19Memic, HannaKirkenes SK20071902.09,084.36,42 
20Kristiansen, LiveSortland SLK20071884.53,168.38,09 
21Langmo, Ellen KristinDrag SK20071544.10,98 
22Fordelsen, Ingeborg DevoldKirkenes SK20071397.32,29 
23Breivyte, UgneNordkapp SK20071314.24,41 
24Gundersen, Inez BenedicteSørreisa SK20071194.32,94 
25Buskli, LisbethRana SK20071184.07,87 
26Guttormsen, AndreaNordlysbyen STK2007774.40,09