Logg innKlasse:Klubb:Vis:Kjønn:Vis:Listen inneholder tider oppnådd under LÅMØ 2018.Det er direkte kvalifisering fra LÅMØ til Årsklassemesterskapet.Klassene 2002 til 2005 for både jenter og gutter kan kvalifisere seg til ÅM 6.-8. april 2018 på Lambertseter.De 24 beste i hver klasse som er påmeldt når påmeldingsfristen går ut den 9. mars er kvalifisert.Rangering skjer etter sammenlagt de 4 beste poengsummene fra de 5 ÅM-øvelsene. Poengtype er FINA-2017.Ved lik poengsum for 24 plass avgjør tiden på 200m IM hvem som kommer med til ÅM. Tidene fra LÅMØ benyttes som påmeldingstid for alle øvelser i ÅM bortsett fra på 200m IM.200m IM blir rangert på bakgrunn av sammenlagt poengsum for de 4 første øvelsene i ÅM.
RankNavnKlubbKlasseSum Poeng100m Butterfly200m Rygg200m Bryst400m Fri200m MedleyPåmeldt
1Flesche, Selma LyamouriLambertseter SK200518571.12,192.42,372.51,615.06,792.33,77 
2Pepevnik, Samantha AdelePoseidon200518551.13,002.34,263.01,924.52,822.37,43 
3Wild-Ali, RanaSK Speed200518181.12,022.32,443.23,394.49,822.48,81X
4Stepanova, AnastasijaChristiania SK200517861.17,022.38,032.54,565.05,862.39,03 
5Farahani, AminaSK Speed200517151.16,082.41,113.00,055.02,112.41,95X
6Mönig, Silja Malin VertStavanger SC200516991.14,152.39,062.59,595.10,812.41,54 
7Steinnes, SusanneMadla SK200516851.20,102.46,682.56,515.07,642.41,01X
8Nguyen, CelinaKolbotn IL200516821.19,412.36,733.08,245.06,462.41,54 
9Hansen, Anne-RagnhildSortland SLK200516621.18,472.37,223.16,564.58,132.44,93 
10Somby, Mariela NordslettaKarasjok SK200516491.16,862.44,663.09,924.58,152.41,85X
11Tønsager, Tale BorsheimStavanger SC200516301.17,102.39,315.10,652.41,95 
11Mikkelsen, Andrea AntunArna SLK200516301.25,822.48,162.55,445.06,552.48,70 
13Gussing, Madeleine CeciliaBryne SK200516031.15,642.59,983.02,725.07,912.47,14X
14Antonsen, MadelenSK Speed200515971.13,362.46,543.03,505.21,322.44,91X
15Hoekstra, Nynke MartineMadla SK200515921.16,212.47,733.02,995.17,462.41,99X
16Nordli, Tora Elise LynesLambertseter SK200515801.19,982.46,133.05,615.12,872.44,12 
16Kjendlie, Amanda DahlTønsberg SK200515801.19,702.37,833.11,495.14,012.47,29 
18Gulbrandsen, LonaKongstensvømmerne200515781.18,652.42,375.06,342.45,23X
19Uppheim, EmilieØyane SK200515731.17,292.49,933.08,015.09,752.42,53 
20Steen, Karoline WilhelmsenStavanger SC200515601.19,942.40,363.22,045.02,382.50,43 
21Mauseth, Mina KlavenesKongstensvømmerne200515521.23,532.42,683.15,705.02,712.49,85X
22Hanssen, Una OthelieTromsø SK200515361.16,352.44,743.13,085.14,222.48,56 
23Kaldhussæter, Ingeborg MittetAalesunds SLK200515341.18,862.49,963.03,625.13,982.48,17 
24Hansen, Agnes SortvikLambertseter SK200515311.26,522.48,883.02,225.19,802.47,52 
25Bore, TuvaSandnes SLK200515151.32,192.50,553.02,895.08,262.55,26 
26Khuu, Mina Mai-LinhLambertseter SK200515131.21,612.47,353.07,115.20,712.46,84 
27Engebretsen, Fredrikke OlineUllensakersvømmerne200515081.17,292.44,563.14,315.20,662.47,45 
27Nygård, SanneBryne SK200515081.28,432.47,583.15,724.59,112.54,10X
29Bakken, Sophie KeserLambertseter SK200515041.25,372.37,503.15,025.22,992.51,00 
30Håheim, Benedikte HolmVestbyen Trondheim200515031.21,142.53,023.06,445.14,292.47,43 
31Østbye, Sofie HelenaAsker SK200514781.27,632.46,983.11,085.23,132.47,68 
32Plassen, Anna VictoriaVestkantsvømmerne200514761.22,052.52,763.19,985.04,992.46,75 
33Kletvang, Stina Amalia MelanderUllensakersvømmerne200514721.20,982.53,173.05,435.21,672.48,55 
34Must, Linnea Marie PersdotterAsker SK200514691.29,322.54,092.58,295.29,102.51,55 
35Sembsmoen-Schleis, SelmaBergkameratene200514671.21,812.53,153.12,775.11,832.48,74 
36Clementsen, Andrea SædbergMadla SK200514651.26,043.02,825.11,692.47,19 
37Johansen, Anne HolmaasMadla SK200514591.21,702.46,923.09,265.22,982.52,20 
38Mach, ChristineNedre Eiker SK200514511.20,462.50,123.07,135.24,502.51,40 
39Støre, Kaya Josefine BlindheimOI Svømming200514461.21,052.51,473.04,555.34,132.48,50 
40Walker, Marina FionaBærumsvømmerne200514381.27,352.46,103.23,555.12,702.51,25 
41Vinje, TeliseKongstensvømmerne200514281.25,162.54,583.11,285.15,392.52,74X
42Klaven, MariaKristiansund SK200514261.24,472.46,643.13,505.30,162.50,35X
42Prøven, Victoria FremstadSkjetten Svømming200514261.32,202.56,213.06,115.16,842.55,53 
44Kannan, VeronicaSK Speed200514221.24,562.47,283.09,185.33,132.52,33 
45Alle, KatrinSandnes SLK200514131.21,642.54,953.11,395.19,222.52,23 
46Hoell, MariaHaugesund SK200514051.19,232.49,893.31,855.27,902.49,91 
47Asbjørnsen, SelmaFrisinn SK200513931.21,993.03,063.04,105.26,252.55,01 
48Kråkenes, Siri KaisaEid SK200513811.19,332.50,753.16,765.34,522.49,55 
49Knudtsen, Ina LunndalTromsø SK200513761.29,062.54,403.16,185.28,312.49,52 
50Teigland, Sofie RefsnesAalesunds SLK200513721.23,012.55,343.23,685.14,232.52,04 
51Fotland, Kjerstin Sofie UrBryne SK200513651.27,222.57,593.11,765.19,772.57,31 
52Revheim, Tina EmilieØyane SK200513581.29,032.54,693.20,415.15,252.56,67 
53Navelsaker, Sirin HelsingengSK Speed200513511.22,202.47,883.22,455.37,492.50,45 
54Taszity, SzofiaDrammen SK200513461.32,932.54,263.10,785.32,722.56,98 
55Oftedal, Freja ChristensenSandnes SLK200513401.21,502.45,153.10,252.59,80 
56Nagy, MichelleFlekkefjord SK200513321.29,802.52,643.17,745.30,412.56,15 
57Wilberg, TuvaSkjetten Svømming200513061.25,852.54,723.23,505.26,062.56,66 
58Storflor, Elise MariaSandnes SLK200512791.26,362.51,803.32,055.22,773.00,56 
59Østerhus, KristinaKarmøy SK200512751.26,523.09,883.26,895.06,563.01,56 
60Nerland, Silje BjerkeMolde SLK200512691.37,992.55,513.22,745.29,243.01,34 
61Småland, LeaArna SLK200512651.23,102.57,593.11,415.48,652.59,52 
62Torvik Grinde, ErleKristiansund SK200512572.53,203.31,345.32,882.57,27 
63Pedersen, SunnivaBergkameratene200512561.27,912.51,003.31,125.34,242.58,94 
64Hagen, Emilie Alexandra SønsthagElverum Svømming200512531.32,112.57,453.25,465.27,963.00,98 
65Isaksen, KristineTromsø SK200512501.32,552.53,463.22,585.37,733.02,09 
66Hagelund, Kristiane MolnesAalesunds SLK200511993.01,313.24,955.51,302.55,31 
67Nygård, HannahSandefjord SK200511941.31,053.05,493.12,345.57,023.01,17 
68Pedersen, Alvilde GlomsrudDrammen SK200511921.39,663.12,233.16,515.34,133.04,40 
69Boldvik, Ingvild MariaNedre Eiker SK200511861.32,742.53,983.30,765.45,723.03,31 
70Steinsland, Victoria ErdalDelfana200511811.24,112.59,203.24,022.56,63 
71Liasjø, Lisa Ling KlausethTrondhjems SLK200511571.26,132.55,693.25,485.56,093.06,26 
72Iversen, Emilie LyksethSortland SLK200511471.38,023.01,243.38,455.30,393.07,67 
73Holmen, Lise HassfjordHammerfest SLK200511171.40,853.11,803.16,496.00,563.05,87 
74Halse, Mathilde ThomassenTromsø SK200511141.37,473.09,893.22,365.55,733.04,70 
75Helmersen, Emma MarieTromsø SK200511121.31,133.00,123.52,865.39,483.06,66 
76Andersen, MarenSandefjord SK200511111.30,933.19,665.56,873.00,69 
77Tangen, Julia MichelsenTønsberg SK200511051.31,763.06,863.31,275.42,303.09,14 
78Bøyum-Folkeseth, Ann HelenaMolde SLK200510991.29,243.12,863.23,115.53,273.05,88 
79Krapp, Lea MathildeSandefjord SK200510801.26,753.02,473.34,106.17,173.00,89 
80Hopland, Alotte JulsethBrattvåg SK200510771.47,683.05,283.27,585.56,873.11,67 
81Wensell-Lange, Julie AlieFauske SK200510731.29,703.05,356.00,783.00,26 
82Hagen, Alma van derFarsund SK200510651.33,783.17,033.19,846.04,013.08,02 
83Olaussen, MatildeVågsbygd SLK200510561.31,833.11,083.39,135.44,793.08,55 
84Gilhuus-Kiani, NoorDrammen SK200510501.39,813.10,723.30,115.57,903.10,19 
85Lindkjenn, HeddaPoseidon200510431.38,783.05,343.42,295.50,113.11,80 
86Svendsen, SunnaKarasjok SK200510341.28,993.08,063.40,416.00,103.07,80 
87Ingvaldsen, Emilie MarieBodø SK200510301.43,343.06,003.40,585.53,803.13,55 
88Kilvik, Maia IseliljaMeløy SK200510161.28,273.35,666.06,863.06,81 
89Holsbøe, Sofie IversenHammerfest SLK200510001.28,253.07,683.42,085.55,73 
90Haavold, Celin JohansenTromsø SK20059971.42,873.18,203.29,126.04,553.13,88 
91Alstadsæter, Sina KristiansenAalesunds SLK20059941.38,413.16,983.33,016.04,063.12,38 
92Liverød, Tina PaulsenSandefjord SK20059641.45,513.26,113.19,446.23,403.16,95 
93Vedvik, Karoline WilhelmsenHorten SK20059521.55,893.12,743.33,736.17,143.19,49 
94Horverak, SofieVågsbygd SLK20059351.45,433.11,063.22,796.06,06 
95Bergman Hansen, CarolinaSortland SLK20059261.39,433.24,413.45,675.50,293.23,06 
96Fuglestveit, Hennie NetlandMandal SK20059241.37,523.24,383.18,426.17,16 
97Remme, Edda Serine HuseAalesunds SLK20059191.38,943.10,403.46,396.25,183.16,18 
98Byman, Alva MarieTønsberg SK20059141.51,443.17,313.42,196.05,743.25,27 
99Busland, Elén Marie EliseØvre Eiker SK20059103.20,403.43,236.07,073.21,39 
100Straume, Maria MjelvaVolda TIL20059041.35,543.35,853.38,206.12,133.17,71 
101Stiansen, EmmaSandefjord SK20058831.42,073.33,736.14,233.17,25 
102Hole, Johanne MarieAalesunds SLK20058521.43,513.16,684.05,976.05,843.26,70 
103Nordbakken, Edel LiljedalLevanger SLK20058471.45,833.28,303.48,086.18,123.22,48 
104Fostad, Johanne RonaldsdatterFauske SK20058361.38,943.39,896.33,923.19,47 
105Califano, Diana StafsnesTrondhjems SLK20058341.37,773.24,673.59,716.19,363.20,30 
106Eldholm, SigridTrondhjems SLK20058271.44,583.33,803.45,796.19,223.25,84 
107Degerstrøm, Hanna BangsundVadsø SK20057761.54,813.47,763.43,146.19,683.35,84 
108Grimstad-Johannessen, HeddaTrondhjems SLK20057461.53,443.37,923.50,476.42,743.32,93 
109Blindheim, Miriam OlsenTromsø SK20057153.00,206.32,673.23,79 
110Edvardsen, Hanne SommersetTverlandet IL20057111.49,203.33,584.03,826.40,933.39,81 
111Winterseth, Amanda FriskHammerfest SLK20056911.51,413.55,453.51,486.54,363.33,80 
112Lauknes, AnoraFinnsnes SK20056291.54,683.38,594.21,336.55,443.48,15 
113Strøm, Marita AronsenVadsø SK20055712.03,234.00,747.16,903.46,19 
114Hansen, RunaMolde SLK20055172.04,624.17,564.24,287.19,793.57,17 
115Andersen, Ronja HelénMeløy SK20054471.53,086.57,783.44,74